Jak vyzrát na jeho bejvalku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PerlaMarina
Ukecaná baba ;) 1828 příspěvků 18.12.16 23:47
Jak vyzrát na jeho bejvalku

Milé dámy a pánové, obracím se na vás se situací, která mě dost štve a mám obavy, že nejsem úplně objektivní, tak by mě zajímal váš pohled „zvenčí“.Co si myslíte o této situaci a pak samozřejmě, jak to nejlépe řešit, zbavit se otravné bývalky a vyjít z toho se ctí a s pokračujícím vztahem.

Budu se držet faktů: s přítelem spolu žijeme tři roky a máme dítě. Já 36, on 40. S bývalkou se rozešel asi rok předtím, než mě poznal, byli spolu asi 2,5 roku a ona ho opustila (zřejmě kvůli jinému, se kterým ted žije a má s ním taktéž dítě) Přítel s ní děti nemá, má jen jedno dítě se mnou.

A ted: pořád si píší, myslela jsem, že to časem vyšumí, ale jsou stále v kontaktu. Ona se odstěhovala na druhý konec republiky, tak jsem čekala, že bude už klid, ale není. Na začátku mu psala o každém prdu, dokonce mu i posílala fotky pozitivního těhotenského testu. Pak jsem to přestala řešit, ale nedávno jsem náhodou ( starší dcera mi přinesla svůj mobil, prý jestli jsem jí psala, byly tam aktivní okna konverzací messengeru, moje a bývalky. Přítel měl mobil v opravě a měl půjčený dceřin a zůstal tam na FB přihlášený ) zjistila, že ho bývalka zve na koncert Depeche Mode do Prahy (na to jí odepsal, že nemá peníze) nebo ho zvala na nějakou rozlučku její kamarádky, kde on měl dělat striptýz (na to jí napsal cituji: co řeknu ženě, asi se bude divit, kam jedu navečer) a také se s ní aktuálně domlouvá, že se sejdou na kafe. Měli domluvený už den schůzky, tak jsem čekala, jestli mi řekne pravdu. Řekl, že pojede kupovat dárky :( Nakonec nejel, protože vlastně ani nevím proč…Ale určitě se domlouvá dál, už to dále nezjištuji, i když bych mohla. Čekám, že mi řekne pravdu, ale to on neudělá, bude si vymýšlet. Proto už začínám být alergická na to, když řekne, že někam jede a nechce mi říct kam.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 18.12.16 23:51

Ahoj, tak taky by me to stvalo, ze si pisou..nicmene, bydli ma druhem konci republiky, takze se asi hned tak slezat nebudou…na me to pusobi, ze ta pipka ho bali a on s ni jen laskuje…sama si napsala, ze ten den, kdy byli domluveni zustal doma… :nevim:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 18.12.16 23:56

V současný chvíli bych to asi neřešila. pokud mu předvedeš nějakej žárlivej výstup, myslím, že je mnohem větší pravděpodobnost, že se něco stane, akorát bude hledat útěchu jinde. když bude mít doma chápající, milující, a nežárlící ženu, bude spokojenej, a nebude mít potřebu chodit pro pochopení jinam

PerlaMarina
Ukecaná baba ;) 1828 příspěvků 18.12.16 23:58

Takže chci vědět, o co jí jde? Mám to ignorovat?

Vím, že zbavit se jí lze pouze tak, že jí přítel přestane odepisovat anebo jí bude odepisovat tak nějak jen pro formu, ze slušnosti, to by jí pak přestalo bavit. Jenže jak to udělat, aby pro něj přestala být zajímavá?

Pořád nosil přívěšek od ní, ted nedávno ho konečně ztratil (huráááááá) přísahám, že v tom nemám prsty :D Ale pořád to řešil, říkal, to je v pr. já jsem ho fakt ztratil…když to říkal poněkolikáté, tak jsem se ho zeptala, jestli k němu měl nějaký zvláštní citový vztah (napadlo mě, že je od ní, tušila jsem to) a odpověděl mi: néééé, ten jsem dostal od Pavly. :pocitac:

PerlaMarina
Ukecaná baba ;) 1828 příspěvků 19.12.16 00:03

…nojo, jenže ona sem často jezdí a taky nechápu, proč si pořád píšou. Je to už 4 roky, z toho 3 je se mnou. Máme malé mimino, tak to je krapet náročné teď a vznikají i určitá napětí, jako ve spoustě vztahů po narození dítěte. Aby třeba nechtěla využít nějaké naší krize… Vím, že se domlouvají dál, vyznělo to z té konverzace, ona sem jezdí skoro každý týden.

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 00:04
@PerlaMarina píše:
Milé dámy a pánové, obracím se na vás se situací, která mě dost štve a mám obavy, že nejsem úplně objektivní, tak by mě zajímal váš pohled „zvenčí“.Co si myslíte o této situaci a pak samozřejmě, jak to nejlépe řešit, zbavit se otravné bývalky a vyjít z toho se ctí a s pokračujícím vztahem.

Budu se držet faktů: s přítelem spolu žijeme tři roky a máme dítě. Já 36, on 40. S bývalkou se rozešel asi rok předtím, než mě poznal, byli spolu asi 2,5 roku a ona ho opustila (zřejmě kvůli jinému, se kterým ted žije a má s ním taktéž dítě) Přítel s ní děti nemá, má jen jedno dítě se mnou.

A ted: pořád si píší, myslela jsem, že to časem vyšumí, ale jsou stále v kontaktu. Ona se odstěhovala na druhý konec republiky, tak jsem čekala, že bude už klid, ale není. Na začátku mu psala o každém prdu, dokonce mu i posílala fotky pozitivního těhotenského testu. Pak jsem to přestala řešit, ale nedávno jsem náhodou ( starší dcera mi přinesla svůj mobil, prý jestli jsem jí psala, byly tam aktivní okna konverzací messengeru, moje a bývalky. Přítel měl mobil v opravě a měl půjčený dceřin a zůstal tam na FB přihlášený ) zjistila, že ho bývalka zve na koncert Depeche Mode do Prahy (na to jí odepsal, že nemá peníze) nebo ho zvala na nějakou rozlučku její kamarádky, kde on měl dělat striptýz (na to jí napsal cituji: co řeknu ženě, asi se bude divit, kam jedu navečer) a také se s ní aktuálně domlouvá, že se sejdou na kafe. Měli domluvený už den schůzky, tak jsem čekala, jestli mi řekne pravdu. Řekl, že pojede kupovat dárky :( Nakonec nejel, protože vlastně ani nevím proč…Ale určitě se domlouvá dál, už to dále nezjištuji, i když bych mohla. Čekám, že mi řekne pravdu, ale to on neudělá, bude si vymýšlet. Proto už začínám být alergická na to, když řekne, že někam jede a nechce mi říct kam.

Nečtu ostatní. Řekla bych mu o tom že to vím.
Vážně… Že mi vadí jak si s ní píše a tak a pokud chce být s ní ať jde a hned! (Chce se s ní sejít kdykoliv a jakkoliv, a to by vás mělo probrat!!).

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 19.12.16 00:11

Neřešte jeho bývalku, řešte svou vlastní nejistotu a pocit ohrožení - toho se zbavíte leda prací zevnitř, na svém vlastní sebevědomí.

Jinak kdo čte cizí účty, tak se nesmí divit, že se dozví věci které nechtěl. A je jedno jak báječnou výmluvu proč jste si to úplným omylem přečetla vymyslíte.

Žárlivost je problém toho kdo žárlí, nevinný partner nikdy nemůže dokázat že se nic něděje. Pokud chcete klid, mějte se víc ráda, víc si věřte. Jako kouzlem pak začnete víc věřit i lidem okolo a oni vám tu důvěru začnou vracet.

Pokud vám to nejde samo od sebe, tak dost s tím umí pomoci psychoterapie.

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 00:12
@PerlaMarina píše: …nojo, jenže ona sem často jezdí a taky nechápu, proč si pořád píšou. Je to už 4 roky, z toho 3 je se mnou. Máme malé mimino, tak to je krapet náročné teď a vznikají i určitá napětí, jako ve spoustě vztahů po narození dítěte. Aby třeba nechtěla využít nějaké naší krize… Vím, že se domlouvají dál, vyznělo to z té konverzace, ona sem jezdí skoro každý týden.

Chce být s ní. Podle mě ji i miluje.
Promluvila bych si s ním přímo o věci a možná mu dala i na vybranou (já nebo ona).
Pokud máte kam jít.

PerlaMarina
Ukecaná baba ;) 1828 příspěvků 19.12.16 00:19

@Ou ne, nepřečetla jsem to omylem. Klikla jsem na tu konverzaci proto, že mi ta věta (ta poslední, která se zobrazuje v ikoně) prostě praštila do očí, takové to komplicování a domlouvání se za mými zády… nelíbilo se mi to, proto jsem tu konverzaci otevřela, ne omylem. A poznámky o tom, že nemám číst cizí konverzace si prosím odpusťte :) vím to sama, ale zajímá mě především váš názor na celou situaci. Zda mám důvod si na bývalku dávat pozor, nebo ji mám s klidem ignorovat.

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 00:21
@PerlaMarina píše:
@Ou ne, nepřečetla jsem to omylem. Klikla jsem na tu konverzaci proto, že mi ta věta (ta poslední, která se zobrazuje v ikoně) prostě praštila do očí, takové to komplicování a domlouvání se za mými zády… nelíbilo se mi to, proto jsem tu konverzaci otevřela, ne omylem. A poznámky o tom, že nemám číst cizí konverzace si prosím odpusťte :) vím to sama, ale zajímá mě především váš názor na celou situaci. Zda mám důvod si na bývalku dávat pozor, nebo ji mám s klidem ignorovat.

Dát velký pozor!!

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 19.12.16 00:24

Me se zase libi ty komentare, jak si ma clovek zvednout sebevedomi…jo jo, ale preci to, ze jsi sebevedoma neznamena, ze te ten chlap nepodvede…sebe­vedoma= nepodvadena? blbost

Fjodorka
Extra třída :D 11236 příspěvků 19.12.16 00:28

Proč vyzrát na bejvalku? Toto bych řešila s partnerem. Ona ať si to řeší doma s tim svým.

Aletheia
Kelišová 6322 příspěvků 19.12.16 00:28
@PerlaMarina píše:

Ale tady nejde o to že to řešíme my, ale že stejně jako nečestné je psát si s ní je i číst si cizí zprávy a neříct to tomu druhému. ;)

Upřímně bych spíš zapracovala na „vznikají i určitá napětí, jako ve spoustě vztahů po narození dítěte“. Protože jsi to sice tak nějak zametla že je to skoro všude (což není) a možná je to i důvod proč ji stále píše. U ní to je taky očividně nějaká nespokojenost a možná ji i hlodá že ho nechala.

Jistě že ji budeš ignorovat, nebo za ni chceš jet a vyrthat ji vlasy? :nevim:
Pracuj/te na vztahu a pak se nebudeš muset bát. A nebo tě prostě podvede ale to by udělal tak jak tak. Na tom tvoje scéna nic nezmění.

Mě by to štvalo, ale já bych o tom normálně mluvila. Pokud si něco přečtu tak to chlapovi řeknu - přetlumočím pokud po něm někdo něco chce apod. Jako přečíst a dělat jako nic je na nic. Protože teď už to nenapravíš ani kdyby jsi to takhle zpětně přiznala.

luciana2602
Závislačka 3135 příspěvků 19.12.16 00:35

Já bych Teda mlčet nevydržela :lol: asi bych mu to řekla v klidu, že mi dcera přinesla telefon s tou a tou konverzaci a že se ti to Teda nelibi. Schazeni se s bývalou na kafe není nic moc dobrého. Dala bych mu asi v tomhle trosku ultimátum. Ale v klidu :hug: sama jsem to jednou resila, pritele byvalka mu psala na fb a zvala ho na kafe a na návštěvu :pocitac:, Já jsem šla na pc a zjistila jsem to fakt náhodou, zůstal prihlasenej a Já si nevšimla, že to není Můj účet :roll: naštěstí byl zájem jen z její strany. dotycne jsem to krapet vytmavila a je klid :mrgreen: horší je, (nebo možná lepší? )že se s byvalkou známe a byly jsme jednu dobu i kamarádky :think:

PerlaMarina
Ukecaná baba ;) 1828 příspěvků 19.12.16 00:38

@Aletheia A k čemu mi bude, když mu to řeknu? Přestane si s ní psát? Nebo si spíše jen bude dávat větší pozor a navíc bude mít pocit, že ho k přerušení kontaktu s ní nutím, a jak víme, nátlak není v tomto dobrý. Měl by přestat sám.

Ale divím se, že nikdo nenapsal takové to klasické: no bóže, tak s ní jde na kafe, já si taky píšu s bejvalýma, jsme kamarádi atd atd…nemyslím, že je to až tak nečestné, on ta tak určitě nevnímá, spíš by se hájil tradičně tím, že je to kamarádka a já jsem paranoidní :D :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >