Jak vyzrát na zánět močáku

2580
4.6.21 05:55

Jak vyzrát na zánět močáku

Ahoj, jdu se poradit..

mám zánět močového měchýře - zkoušela jsem týden jíst Blokurimu, ale pak jsem to vzdala. Pálení sice nemám, ale mám hodně nepříjemnou bolest v podbřišku a vůbec. Z moče se potvrdilo, a protože kojím, dostala jsem penicilinové atb. Duomox 750.
Jenže potíže mi neustaly ani po braní atb. Dneska je to sedmý den braní, a sice se to zlepšilo, ale stále cítím, že nejsem fit, břicho pobolívá, prostě to nepřešlo. Mám je tedy brát místo 7 dní všech 10, čili dobrat celé balení, brát k tomu tu Blokurimu a taky brusinkové pastilky a dole se mazat macmirorem. A už v pondělí po dobrání mám přinést moč.
Je divný, že se mě to tak drží. Normálně na atb reaguju dobře. Dr. ale řekl, když jsem mu tohle volala, že se nediví, že to pro něj moc překvapivé není a tyhle atb mi dal kvůli kojení…
Když to nepřejde, budeme se muset domluvit na jiných atb a v tom případě na přerušení kojení, což teda fakt nechci… :,( :,( fakt se moc bojím, že se kojení zhroutí a už nenaskočím. Zvykla jsem si, a ohromně mi vyhovuje, že nemusím připravovat UM a td a nikam to s sebou vozit, pořád mýt… o financích nemluvě. Sotva jsme se s mimčem trochu sladili, měla bych přestat… :oops:

Máte ještě nějaký tip, jak ten zánět vytáhnout, co tomu pomoct? Dávám si teplé koupele, chodím zabalená v ponožkách a teplém pyžamu…
Koupila jsem si nealko Birrel, prý je dobře močopudný… mám tu i kopřivovou nať… Ty brusinky tu mám v tabletách.

Ještě něco vám pomohlo? :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7745
4.6.21 06:26

Zkusila bych probiotika k tomu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 06:34

Rowatinex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
4.6.21 06:54

Me pomáhal brusinkovy caj a hodne ho vypit. Ale vzdycky vetsinou jen ulevil od bolesti a stejne jsem pak vzdy na antibiotikach skoncila. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9134
4.6.21 07:02
@Karolína13210 píše:
Rowatinex

Přesně, ten mi pomůže vždycky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9134
4.6.21 07:06

A jako prevence NefroVaxin. Od té doby, co ho užívám mám pokoj :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
4.6.21 07:58

Hele já trpím chronickýma zánětama a vůbec nic mi nepomáhalo, žádný čaje, brusinky, no prostě nic. Pak jsem objevila kapky lichořeřišnice a urovaxom a to mi pomáhá nejvíc. Tak zkus tohle :palec: Ty kapky teda pomůžou až tak za den, ale ten urovaxom mi pomohl hned teda, ale zase se bere dlouho a je na předpis 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5531
4.6.21 09:01

@Niemeyer existuje jednodavkove antibiotikum Urifos. Okamžitě přináší úlevu. Já ho dostala i při kojení několikrát. Mám vrozenou vadu ledvin a záněty močových cest mám často.

Úplně jsem to nepochopila s tou Blokurimou. Pokud jsi týden měla jen to a rozjelo se to, tak se nedivím, ze antibiotika nezabírají. Záněty močových cest nejsou legrace. Jako podpůrné prostředky ano, samotné je to 50 na 50. Na tyhle záněty pozor, může se z toho rozjet záněty ledvin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
4.6.21 09:21

Já jsem na to trpěla hodně často, pořád dokola jsem brala antibiotika a za chvíli to bylo zase zpátky. Pak jsem si už antibiotika nenechala napsat a začala jsem brát Urinal Akut a ten mi pomohl + hodně moc pít. Pak jsem dlouhodobě brala brusinky v tabletách preventivně. A ten Urinal Akut jsem si ještě několik letvždycky vzala i v rizikových situacích: v létě po koupání v přírodě nebo i v bazénu nebo když se mi zdálo, že jsem prochladla, a taky vždycky po sexu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
4.6.21 10:53

Přírodní léčebná kůra Urivac 🙏🏼 nejlepší věc co mi kdy kdo doporučil a já doporučuju dál a dál, už dva roky bez zánětu, do té doby několikrát ročně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2580
4.6.21 12:09
@Trojlístek píše:
@Niemeyer existuje jednodavkove antibiotikum Urifos. Okamžitě přináší úlevu. Já ho dostala i při kojení několikrát. Mám vrozenou vadu ledvin a záněty močových cest mám často.Úplně jsem to nepochopila s tou Blokurimou. Pokud jsi týden měla jen to a rozjelo se to, tak se nedivím, ze antibiotika nezabírají. Záněty močových cest nejsou legrace. Jako podpůrné prostředky ano, samotné je to 50 na 50. Na tyhle záněty pozor, může se z toho rozjet záněty ledvin.

t je zvláštní, že mi ho obvodní nenapsal.. mám ten duomox, to je penicilin, a pak už jen uvažoval zda mi dá nějakej dryák s přerušením kojení…

ted jsem si nakoupila Birell a piju a piju a piju… tak uvidíme. Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5531
4.6.21 13:09
@Niemeyer píše:
t je zvláštní, že mi ho obvodní nenapsal.. mám ten duomox, to je penicilin, a pak už jen uvažoval zda mi dá nějakej dryák s přerušením kojení…ted jsem si nakoupila Birell a piju a piju a piju… tak uvidíme. Díky!

Urifos je driak o tom žádná, ale mléko odstrikas a žádný problém. Já to tak po podání dělala týden před každým kojením. Obvodaci tyhle léky moc neznají. Spíše urologove a nefrologové. Birell nevím. Já nepiju tyhle věci. Zaměřila bych se na čistou vodu. Dle mého tím Birrllem zatěžuješ ledviny. Stačí jeden, ne to do sebe lít jak do prokople bedny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 13:45

Ahoj, mě pomohly brusinky a vitamín C. Za tři dny jsem byla v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 14:30

Můj osvědčený postup - Blokurima + Lichořeřišnice v kapkách (nejlepší mi přišla od Dr. Popova a navýšit dávkování oproti doporučenému.) + hodně pít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
4.6.21 18:47

Já měla zanet naštěstí jen jednou, ale zato mamka si s tím uz užila dost :(, vždycky si brala kapky z lichorerisnice a taky speciální probiotika na močové cesty, jsou to tyhle probiotika Nevím, jestli je mají i v lékárnách, asi ne…Jo a to pak ještě vždy když to na ní jde, tak pije vodu s jedlou sodou. Tak třeba něco z toho pomůže :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat