Jak vyzrát nad takovou povahou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 22:32
Jak vyzrát nás takovou povahou?

Ahoj,holky.Jdu si sem pro nějakou inteligentní radu.Uz nevím jak dál.
DELŠÍ dobu bádám nad tím, jestli jsem dement já nebo můj chlap.Vim,ze že některý vztahy, někteří lidi k sobě prostě nejsou.Mam s přítelem dvouletou dceru, pak s předchozího vztahu ještě petiletou dceru.Byt je přítele. Jde o To, že můj chlap ma má zvláštní povahu. Takove dospělé tvrdohlavé dítě. Uz si nevím rady.Kdyz začnu od začátku, po porodu (těžké období, poporodni deprese) jsem se zminila o tom, ze se chci rozejít pokud se bude chovat tak a Tak, k tomu se vratim).Nerozesli jsme se a on si v tu dobu uvědomil, že jsem na mateřské a prakticky na něm závislá ( nemám rodinu, která by mi pomohla )
Jak s bydlením, tak s příjmy. Od te doby to zneužívá na plné čáře, myslí si o sobě bůh ví co. Chova se ke me jako je musí hadru. Při každé hádce se zmini o tom, ze jestli se mi to nelíbí, tak si můžu hledat neco jineho.Ja nemit děti tak mi tu hubu otluču nečim :cert:.Teď tady zmíním To, ze opravdu nemám kam jít, nemám rodinu, která by mi pomohla jak s hlídáním dětí nebo finančně ani s bydlením. Azylové domy jsou na nějakou určitou dobu, to také není řešení. Momentalne Jsem v situaci, který me dohnal do stavu, ze si o sobě myslím, ze jsem absolutně k ničemu. Starám se o deti, domácnost vedu, tak jako každá jiná ženská. I pri te rodičovské jsem schopna něco málo vydělat. Presto nejsem dost dobrá. Nevím jak to chodí ve většině domácnosti, ale přeci práce chlapa nekončí tím, ze přijde z práce a stará se jen o svoje potřeby. Nechápe, ze že me ta směna nekončí s dětmi. Mam obě dve hyperaktivni dcery, je to fakt nářez. Nechodi s námi ven, nepomáhá mi.Jen se tu nademnou povyšuje. Vše musí být po něm, hada se kvůli každé krajvině. Odejdu od něj a co pak dal? Bude platit minimální částku. S tímhle se mám spokojit? Že veškerá péče o naše dítě padne na mě. Já ho nenávidím, ale vím v jake situaci jsem. Neskutecne se těším na To, až půjdu do práce a to břímě ze mě spadne.On vztah nechce ja ho nesnáším, vím že to skončí rozchodem, ale co bude dal? Nechci být na něco, co jsme udělali oba dva sama. Nevim jak bych to udělala. Myšlenka na to ze, vemu děti a odejdu odsud, je jediná věc, která mi brání abych se tu nezblaznila.Ale co budu dělat? Zde tak placenou práci, abych to zvládla na jednu směnu budu hledat horko těžko. Jiná šance než si najít práci na směny není, školka si jede jen jednu smenu defacto. Ja uz opravdu nevím. Moje jediná možnost v tuhle chvíli je To, abych se opravdu nezblaznila do te dobrý, než půjdu do práce. Cca rok to budu muset zvladnout. Proto píši sem. Zajimalo by mě jestli je možné vyzrát nad takovou povahou.Co dělat? Nechci aby se ke mně takhle choval.ja mu nic špatného nedělám. POKUD TO jde, nevšímám si ho. Vyhýbám se mu jak to jen jde.Co dělat? Jak ho znejistit v tomhle ohledu? Možná blbe otázky, ale ja uz jsem opravdu zoufalá. On se opravdu stará jen o sebe. Kazdou korunu mi vyčítá, sám jde a kupuje hovadiny, které nikdo kromě jeho nepotřebuje. Chodí do hospody, chlastat, to je pak velkej pán, mimochodem když se opije, tak se pokaždé pomočí :poblion: Ja si nedokážu vážit takového člověka, přesto mu dávám najevo pravý opak. Dělám ze sebe idiota jen proto, abych neměla ještě vetši peklo.
Co mam dělat?

Reakce:
Pajka89
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 16.03.19 22:39

Najit si nejake spolubydleni, ubytovnu a vyridit si prispevky na vsechno, co se da. Na deti, na bydleni, alimenty. A pokud to trosku pujde, tak nejakou brigadu. Ani zadna kamaradka by nepohlidala? Aspon vymenou za hlidani jejich deti?

Martha03
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 16.03.19 22:41

Upřímně lidi nezměníš. Takže bude takový jaký je. Asi byl takový i předtím jen si utvrdil tu pozici tím, že jsi na něm závislá. Chová se k tobě tak jak mu to sama dovolíš. Jak to budeš dělat až s ním nebudeš? No budeš chodit do práce, požádáš si o nějaké příspěvky jako samozivotelka a on ti bude platit aliky. Že ti bude platit možná méně než bys chtěla a že bude péče o dítě na tobě je fakt, jsi matka, ale to sis měla rozmyslet předtim než jste si společně upichli dítě, zcela jistě jak jsem psala už byl takový předtím. No a co říct na ten tvůj komentář o tom jak chodí z hospody, no nevím co ti to dalo to tady zmínit… Jinak jsi matka, nebuď sobec a mysli hlavně na děti. Máš se postarat o to, aby měli klidný život a měli správné hodnoty. To že se tvůj partner chová k tobě jako ke kusu hadru, hodí dom ozraly není zrovna něco co by měly brát jako normu.

pikola
Generální žvanilka 20464 příspěvků 16.03.19 22:41

Já nevím ženské čím myslíte,s jedním sis dítě udělala a honem další s prvním idiotem co se naskytne a až pak zjistit, že je vlastně úplně nepoužitelný…
Nevím co poradit. Postav Se na vlastní nohy a už se hlavně dál nerozmnožuj…

Russet
Neúnavná pisatelka 15028 příspěvků 16.03.19 22:42
@Anonymní píše:
Ahoj,holky.Jdu si sem pro nějakou inteligentní radu.Uz nevím jak dál.
DELŠÍ dobu bádám nad tím, jestli jsem dement já nebo můj chlap.Vim,ze že některý vztahy, někteří lidi k sobě prostě nejsou.Mam s přítelem dvouletou dceru, pak s předchozího vztahu ještě petiletou dceru.Byt je přítele. Jde o To, že můj chlap ma má zvláštní povahu. Takove dospělé tvrdohlavé dítě. Uz si nevím rady.Kdyz začnu od začátku, po porodu (těžké období, poporodni deprese) jsem se zminila o tom, ze se chci rozejít pokud se bude chovat tak a Tak, k tomu se vratim).Nerozesli jsme se a on si v tu dobu uvědomil, že jsem na mateřské a prakticky na něm závislá ( nemám rodinu, která by mi pomohla )
Jak s bydlením, tak s příjmy. Od te doby to zneužívá na plné čáře, myslí si o sobě bůh ví co. Chova se ke me jako je musí hadru. Při každé hádce se zmini o tom, ze jestli se mi to nelíbí, tak si můžu hledat neco jineho.Ja nemit děti tak mi tu hubu otluču nečim :cert:.Teď tady zmíním To, ze opravdu nemám kam jít, nemám rodinu, která by mi pomohla jak s hlídáním dětí nebo finančně ani s bydlením. Azylové domy jsou na nějakou určitou dobu, to také není řešení. Momentalne Jsem v situaci, který me dohnal do stavu, ze si o sobě myslím, ze jsem absolutně k ničemu. Starám se o deti, domácnost vedu, tak jako každá jiná ženská. I pri te rodičovské jsem schopna něco málo vydělat. Presto nejsem dost dobrá. Nevím jak to chodí ve většině domácnosti, ale přeci práce chlapa nekončí tím, ze přijde z práce a stará se jen o svoje potřeby. Nechápe, ze že me ta směna nekončí s dětmi. Mam obě dve hyperaktivni dcery, je to fakt nářez. Nechodi s námi ven, nepomáhá mi.Jen se tu nademnou povyšuje. Vše musí být po něm, hada se kvůli každé krajvině. Odejdu od něj a co pak dal? Bude platit minimální částku. S tímhle se mám spokojit? Že veškerá péče o naše dítě padne na mě. Já ho nenávidím, ale vím v jake situaci jsem. Neskutecne se těším na To, až půjdu do práce a to břímě ze mě spadne.On vztah nechce ja ho nesnáším, vím že to skončí rozchodem, ale co bude dal? Nechci být na něco, co jsme udělali oba dva sama. Nevim jak bych to udělala. Myšlenka na to ze, vemu děti a odejdu odsud, je jediná věc, která mi brání abych se tu nezblaznila.Ale co budu dělat? Zde tak placenou práci, abych to zvládla na jednu směnu budu hledat horko těžko. Jiná šance než si najít práci na směny není, školka si jede jen jednu smenu defacto. Ja uz opravdu nevím. Moje jediná možnost v tuhle chvíli je To, abych se opravdu nezblaznila do te dobrý, než půjdu do práce. Cca rok to budu muset zvladnout. Proto píši sem. Zajimalo by mě jestli je možné vyzrát nad takovou povahou.Co dělat? Nechci aby se ke mně takhle choval.ja mu nic špatného nedělám. POKUD TO jde, nevšímám si ho. Vyhýbám se mu jak to jen jde.Co dělat? Jak ho znejistit v tomhle ohledu? Možná blbe otázky, ale ja uz jsem opravdu zoufalá. On se opravdu stará jen o sebe. Kazdou korunu mi vyčítá, sám jde a kupuje hovadiny, které nikdo kromě jeho nepotřebuje. Chodí do hospody, chlastat, to je pak velkej pán, mimochodem když se opije, tak se pokaždé pomočí :poblion: Ja si nedokážu vážit takového člověka, přesto mu dávám najevo pravý opak. Dělám ze sebe idiota jen proto, abych neměla ještě vetši peklo.
Co mam dělat?

Odejít. Nevyhrožovat. Chová se k tobě jako k hadru a lepší to nebude. Radši bych žila na ubytovně a našla si aspoň brigádu než toto… :roll: A vzhledem k tomu, že už jsi potkala pravděpodobně už druhého blbce, chlapům se radši nějakou dobu vyhýbej a nestěhuj se k dalšímu moc brzo.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26256 příspěvků 16.03.19 22:56

Hnus v čem žiješ. A ano, až odejdeš/jestli, tak budeš na děti sama. Ale proboha, jsi na ně sama teď, žijí v toxickém prostředí, které je negativní ovlivňuje. Pak snad budou žít trochu v klidu.

Jeho nezměníš, pokud si to ještě teď myslíš, tak jsi naivní až na půdu.
Hledej práci, dej dvouletého do školky a odejdi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 23:10

Poradna zeptat se na možností, jinak terapie tam vám poradí jak se chovat aby si k vám nedovolil, jde to, znám to z okolí, paní byla na tom jako vy sice se nakonec rozvedli, ale mezitím se zlepšilo i chování . Jinak pán byl v šoku a začal se snažit, uz bylo pozdě

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 16.03.19 23:21

Spolubydleni s nějakou jinou matkou v podobné situaci. Vypomoct si s dětma. Hlavně jít pryč. Co s takovým idiotem. Nemáš ani kamarádku, babičku, kde byste mohly chvíli být?

_.Emilyyy
Kecalka 336 příspěvků 16.03.19 23:36

Ja se hlavne divim, jak dokazes stim chlapem porad žít.. Ke mne se chicat takhle muj partner, tak se okamzite stehuju (nekam do pronajmu s nejakou spolubydlici, kdyz nemas jinou moznost).Jsem rada, ze mi muj muz se vsim pomaha..

karkarka
Závislačka 3473 příspěvků 17.03.19 06:49
@pikola píše:
Já nevím ženské čím myslíte,s jedním sis dítě udělala a honem další s prvním idiotem co se naskytne a až pak zjistit, že je vlastně úplně nepoužitelný…
Nevím co poradit. Postav Se na vlastní nohy a už se hlavně dál nerozmnožuj…

Tesat do kamene :palec:

g.sandova
Závislačka 4242 příspěvků 17.03.19 07:12

@pikola @karkarka nežijeme v ideálním svete, to ještě nevíte?
S tím spolubydlenim a dávkami je to osemetne. Ideální by bylo, kdyby sis mohla najít práci, což teď asi není úplně reálné, že?
Vyckej, až budou děti starší. Najdi práci, bydlení- nájemní smlouvu hlavně, ať máš nárok na dávky nějaké a odejdi. Škoda, že si neklade podmínky v tom vztahu. Nešlo by aspoň něco s ním vykomunikovat?

pikola
Generální žvanilka 20464 příspěvků 17.03.19 08:50

@g.sandova to vím, že nežijeme. Ale existuje antikoncepce, tím spíš pokud už jedno dítě jako samozivitelka mám tak by si měla dávat větší pozor na výběr partnera pro další.

Váš příspěvek
Reklama