Jak vzbudit u muže po letech znovu zájem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 08:39
Jak vzbudit u muze znovu zajem po letech

Ahoj emiminaci :mavam:, nechci aby me tu nekdo poznal chodi tu hodne znamych tak anonym.
Jde o to ze jsme s manzelem uz hodne dlouho ( 10 let partneri a 2 roky manzele) za tu dobu jsme si toho hodne zazily dobre i spatne…a ano byla tam i nevera :pocitac:
Dlouho to trvalo az to prebolelo ale nakonec jsme si rekli ze tomu dame sanci. Stalo se to v dobe kdy jsme spolu byly 9 let.ale zjistila jsem to az kdyz jsme byly vzati :zed:
Ale jde proste o to ze mam pocit, stale tam je ze s dotycnouto tahne dal. Mam pocit ze to ukoncil jen tak na oko a ma intuice porad neco tusi ze se asi neco deje :(
Je pravda ze to porad vytahuju chci znat pravdu se vsim…nejradsi do detailu, ale ten pocit tam je ze mi to nerekl jak to skutecne bylo a jak to ukoncily. Jeho odpoved je jen to ze si to to proste uz nepamatuke. Ted z neho vylezlo ze po tom jak se ta nevera prevalila ze u ni jeste byl, pred tim tvrdil ze ne a ze ji jen rekl ze teda dal pokracovat nebudou ze ma me…bla bla bla…ale neverim mu ani tuk ze se nic nestalo…ja se porad k tomu vracim chvi vedet pravdu a on se mi ji boji rict narovinu asi ze me strati…
Deti nemame i kdyz bych si hrozne prala proste se nedari…
Ja v nem vzbidit to ze jsem znovu zadana aby mel oci jen pro mnea touzil po mne. Nejsem zadna sereda staram se o sebe a vse delam doma jak se na starostlivou zenu patri
Co mam delat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 08:43

Omlouvam se za pravopis pisi z mobilu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 08:50

Jsou to lovci…Co naděláš. Já se snažím furt, občas na něho vlitnu v podvazkach, dbam o sebe, vymýšlím různá zpestření…A stejně se neudržel jinde :zed: A to jsme spolu přes 20 let a jsou v tom děti.
I kdybych se stavěla na hlavu a odstrkovala ušima, jsem už holt okoukana :roll:

Malaga
Nadpozemská drbna 25559 příspěvků 29.03.19 08:52

Problém je že mu nevěříš. Pokud jste se dohodli, že spolu budete i přes nevěru, neměla bys to vytahovat a požadovat detaily. Říká se, že toužit můžeme jen po tom, co je nám odpíráno…
Nicméně pokud máš tušení, že nejsi jediná je na zvážení, jak dál…

Kelen
Kecalka 478 příspěvků 29.03.19 08:55

Děláš doma vše, tak jak se na slušnou ženu patří pro manželíčka, který na tebe zcela evidentně kašle? No jsi slušná puťka-to bude asi ten hlavní problém. Asi tě má jako puťku domácí či hodnou služku či poslušné domácí zvířátko.

Uživatel je onlineRenca8
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 29.03.19 08:56

Ja bych s takovym clovekem dite nechtela

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 09:00
@Kelen píše:
Děláš doma vše, tak jak se na slušnou ženu patří pro manželíčka, který na tebe zcela evidentně kašle? No jsi slušná puťka-to bude asi ten hlavní problém. Asi tě má jako puťku domácí či hodnou služku či poslušné domácí zvířátko.

Taky mam ten pocic.....ale co muzu nestarat se neprat nevarit atd......ja v spine nemuzu byt, tak to udelam :?

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26618 příspěvků 29.03.19 09:04

Přestaň se tolik snažit… a občas si někam vyraž. Chlap by nikdy neměl mít pocit, že tě má 100% jistou.
Neřikám abys mu byla nevěrná, ale kdyby mu v tomto ohledu hlodal trochu červíček - tak by to nebylo vůbec na škodu.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1895 příspěvků 29.03.19 09:10

No problém je v tom, že pokud jste se domluvili, že to překonáte a budete spolu, tak bys to neměla pořád vytahovat a stále dokola ho trestat. To nejde, takhle nemůžete začít znovu. Buď to v sobě fakt uzavři, nebo jděte od sebe. Je to sice velké provinění, ale stálou šikanu nevydrží nikdo. A teda mimo téma: proč by se z mobilu nedalo psát pravopisně správně? Tahle výmluva je absurdní.

Niki Ku
Kecalka 416 příspěvků 29.03.19 09:13

Zkus mu dát najevo, že i ty by si mohla mít spoustu chlapu. (neříkám se s někým hned vyspat) ale dát najevo, že si pořád žádaná, a že tě nemá úplně jistou

mrav
Nadpozemská drbna 26621 příspěvků 29.03.19 09:13

Třeba mi napiš SZ a pak se bav tím, jak se vaří ve vlastní šťávě. :lol: :mavam:

Kelen
Kecalka 478 příspěvků 29.03.19 09:21
@Anonymní píše:
Taky mam ten pocic.....ale co muzu nestarat se neprat nevarit atd......ja v spine nemuzu byt, tak to udelam :?

A on se na úklidu nepodílí? Můj muž mi s úklidem taky nepomáhá, ale alespoň platí paní na úklid. Hele tak či tak, mám pocit, že mu věnuješ víc energie než sobě. Na prvním místě musíš být pro sebe ty. Najdi si koníčky, kamarádky-ať v tobě taky může mít ňákou múzu, inspiraci. Puťka nebude bavit nikoho. Držím palce!

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 43286 příspěvků 29.03.19 09:24

má vůbec smysl být s někým komu nevěřím. Navíc jestli si myslíš že to ukončil jen jako. Ten vtah u je narušený :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 09:30
@Kelen píše:
A on se na úklidu nepodílí? Můj muž mi s úklidem taky nepomáhá, ale alespoň platí paní na úklid. Hele tak či tak, mám pocit, že mu věnuješ víc energie než sobě. Na prvním místě musíš být pro sebe ty. Najdi si koníčky, kamarádky-ať v tobě taky může mít ňákou múzu, inspiraci. Puťka nebude bavit nikoho. Držím palce!

Snazim se na tom pracovat ;) asi nejsem typ mrchy nejde to tak zlehka

Tajemný ráček
Kecalka 141 příspěvků 29.03.19 09:33
@Kelen píše:
A on se na úklidu nepodílí? Můj muž mi s úklidem taky nepomáhá, ale alespoň platí paní na úklid. Hele tak či tak, mám pocit, že mu věnuješ víc energie než sobě. Na prvním místě musíš být pro sebe ty. Najdi si koníčky, kamarádky-ať v tobě taky může mít ňákou múzu, inspiraci. Puťka nebude bavit nikoho. Držím palce!

No a jak to můžeš vědět, že nikoho bavit nebude…to znáš všechny muže na světě?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama