Jak vzbudit zájem u manžela po 7 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 17:35
Jak vzbudit zajem u manzela

Jsem nestastna a prosim o radu. S manzelem jsme spolu 7 let, mame krasnou 8-mesicni holcicku, ale ja mam najednou pocit, ze manzelovi zacinam splyvat s vybavenim domu. Zkratka se o me pomalu ale jiste prestava zajimat. Po navratu z prace mi neda pusu na privitanou, vlastne ani na rozloucenou ani jinou… Nezepta se, jak jsem se mela, o svych zazitcich mluvi jen kdyz se zeptam. Kdyz se nezeptam, tak nevim, co ma v planu, kam se chysta apod. Poradne me neposloucha, kdyz mu neco rikam, naprosto si nevsimne jakekoliv zmeny (novy uces, obleceni…). V podstate spolu resime jen provozni zalezitosti. Jinak se k nam chova hezky, slusne, male se krasne venuje. Jen me depta, ze mu jako zena uz asi nic nerikam…
Podotykam, ze po porodu vypadam stale stejne, jsem na puvodni vaze a pecuji o sebe mozna jeste vic nez pred tehotenstvim.
Da se stim jeste neco delat?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
xsaleen
Echt Kelišová 9250 příspěvků 27.10.14 17:37

Stereotyp? :nevim:
asi bych nebyla pořád doma, občas bych sama někam vyrazila

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 10665 příspěvků 27.10.14 17:38

Co kdybys na par dni odjela? Myslis, ze by si vsimnul? Zacala bych ho ignorovat stejne jako on me. Mluvila bych na nej taky jen provozne. Chodila pryc a nerekla kam

andelka83
Generální žvanilka 20579 příspěvků 27.10.14 17:44

A řekla jsi mu to, jak se cítíš a co bys potřebovala aby se změnilo?
@Šarlota4 tohle je ošemetné, zrovna tohle se mu totiž může líbit, uvítá to a vůbec nepochopí, že je to vlastně blbě.

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 10665 příspěvků 27.10.14 17:49

@andelka83 no pokud mu nebude vadit, ze je jeho zena pryc a nevi kde tak je neco hodne spatne. Minimalne by zjistila na cem je. Rekla bych, ze je to porad lepsi nez partnerovi nadbihat a delat slepicku. Predpokladam, ze zakladatelka zajistuje servis a i se snazi dobre vypadat o muze zajem ma tak co delat v tuhle chvili vic?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 17:50

@Šarlota4 od vcera na nej taky mluvim jen provozne… Stve me to, akorat je doma dusno.
Holky, nejhorsi je, ze my nemame hlidani, takze mam zoufale omezene moznosti nekam sama vyrazit. Manzel malou hlida 2× tydne a to chodim cvicit. Obcas prijde chuva, ale to jen ve vyjimecnych prilezitostech… Nevim, jak by se tvaril, kdybych vyrazila nekam „parit“… :think: kazdopadne uz jsem nebyla vice nez rok, mozna by to stalo za zvazeni.
 Zakl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 17:53

@andelka83 pred nejakou dobou jsem to zkousela nadhodit - manzel se citil dotcene, ze jako nevidim, co pro nas dela, ze je jen unaveny z prace apod. „kecy“ :roll:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 17:57
@Anonymní píše:
Jsem nestastna a prosim o radu. S manzelem jsme spolu 7 let, mame krasnou 8-mesicni holcicku, ale ja mam najednou pocit, ze manzelovi zacinam splyvat s vybavenim domu. Zkratka se o me pomalu ale jiste prestava zajimat. Po navratu z prace mi neda pusu na privitanou, vlastne ani na rozloucenou ani jinou… Nezepta se, jak jsem se mela, o svych zazitcich mluvi jen kdyz se zeptam. Kdyz se nezeptam, tak nevim, co ma v planu, kam se chysta apod. Poradne me neposloucha, kdyz mu neco rikam, naprosto si nevsimne jakekoliv zmeny (novy uces, obleceni…). V podstate spolu resime jen provozni zalezitosti. Jinak se k nam chova hezky, slusne, male se krasne venuje. Jen me depta, ze mu jako zena uz asi nic nerikam…
Podotykam, ze po porodu vypadam stale stejne, jsem na puvodni vaze a pecuji o sebe mozna jeste vic nez pred tehotenstvim.
Da se stim jeste neco delat?

si jdnou vyraz s holkama na pařbu do města a at te před barakem doma po pul noci vylozi nejkej hezkej fešák s nobl autem a to by bylo aby se alepson nezeptal jak ses mela :mrgreen:

elvia2
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 27.10.14 17:57

Myslím, že by se stejně nic nezměnilo Tvým odchodem někam ven. Manželovi to takto doma zřejmě stačí. Jen najít důvod proč.

andelka83
Generální žvanilka 20579 příspěvků 27.10.14 17:58
@Anonymní píše:
@Šarlota4 od vcera na nej taky mluvim jen provozne… Stve me to, akorat je doma dusno.
Holky, nejhorsi je, ze my nemame hlidani, takze mam zoufale omezene moznosti nekam sama vyrazit. Manzel malou hlida 2× tydne a to chodim cvicit. Obcas prijde chuva, ale to jen ve vyjimecnych prilezitostech… Nevim, jak by se tvaril, kdybych vyrazila nekam „parit“… :think: kazdopadne uz jsem nebyla vice nez rok, mozna by to stalo za zvazeni.
Zakl.

no, tak to máš víc hlídání než já. Takže v tom má manžel plus. Spíš mi přijde že málo pečujete o vztah, máte málo společných zážitků, hodně se to smrsklo na to, že on je v práci a ty doma s dítětem. Chůvu bych pozvala a vyrazila někam s manželem. Když s enarodí dítě, tak to je zásah pro oba. Já taky nikde nebyla rok a když jsem chtěla, tak byl oheň na střeše. Fakt tvůj ještě není tak zlej. Zkuste s evíc zajímat jeden o druhého a ocenit co každý z vás dělá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 18:03

@andelka83 je fakt, ze v listopadu jdeme spolu do divadla…tak treba to pomuze ;)
Samozrejme me taky napadlo, jestli nekoho ma… To ale tezko zjistim, ze? :nevim:

andelka83
Generální žvanilka 20579 příspěvků 27.10.14 18:05
@Anonymní píše:
@andelka83 je fakt, ze v listopadu jdeme spolu do divadla…tak treba to pomuze ;)
Samozrejme me taky napadlo, jestli nekoho ma… To ale tezko zjistim, ze? :nevim:

neblázni. Je to klasický útlum, začal stereotyp, omezujete se kvůli dítku, už nemůžete chodit tam kde kdysi, vztah je jiný, musíte se pžizpůsobit, chlap má teď větší zodpovědnost, už tě nemá jen pro sebe, času na sebe málo..Když budete oba chtít, tak se to zlepší. Je super že hlídá a máš čas pro sebe, to nemá každej. Ještě potřebujete opečovat váš vztah, mít nové zážitky, o čem si spolu povídat..ne jen o práci, dítko a provozní věci.

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 27.10.14 18:08
@Anonymní píše:
Zakl.

My taky nemame hlidani. A dokonce 2deti a taky krizi. Co sex? Mate?

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 27.10.14 18:29
@Šarlota4 píše:
Co kdybys na par dni odjela? Myslis, ze by si vsimnul? Zacala bych ho ignorovat stejne jako on me. Mluvila bych na nej taky jen provozne. Chodila pryc a nerekla kam

To jejich vztahu ale nepomůže. Naopak to jejich krizi prohloubí. Možná kdyby jim bylo 15 let.
Doporučuji společný víkend nebo aspoň noc bez dítěte. Pokud nedáš celou noc tak aspoň večeři a kino. Nebo co jste dělali společně když jste neměli dítě?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 18:31

@Kofolová my meli sexu vzdy malo a rekla bych, ze je to plus minus stejne. Mozna o neco lepsi, nez v dobe, kdy jsme plodili-to byl opruz. A jak se to projevuje u vas?
Mam pocit, ze zena na materske je zrejme ta nejmin atraktivni vec na svete :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >