Jak vzít zpět nevěrného manžela, a zachovat si důstojnost

27201
18.7.13 22:29

Jak vzít zpět manžela a zachovat si důstojnost

Vezmu to stručně. Kámošce se cca před dvěma a půl roky zbláznil manžel. Odešel za mladým zajícem, následoval rozvod a tak. Nicméně si udrželi korektní vztahy. Nextka se chtěla vdávat, chlap řekl, že už se ženit nikdy nechce. Teď přišel za kámoškou s prosíkem, že udělal největší chybu svého života a podobné řeči. Já myslím, že kouzlo pevné erekce z mladého tělíčka zmizelo. Kámoška ho vzít zpět chce (i když tvrdí, že ještě neví…)), ale tak, aby si nemyslel, že ji může používat jako hadr. On by nejraději zašel na úřad a znovu se vzal, jako by se nich nestalo. Kámoška trvá na velké svatbě se všemi kamarády a rodinou, což by bylo jako že uznává svou chybu. To on pochopitelně nechce, tvrdí, že se cítí trapně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
18.7.13 22:32

A proč by se měli brát? :nevim: Řekla bych fajn, co jsme si to jsme si, jedeme od znovu, takže začít randit, dobývat, dvořit se, získávat důvěru… Věřím, že by se mu líbilo zaplout do teploučkého domova a tvářit se že já nic, já muzikant. :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
18.7.13 22:35

Na místě kamarádky bych se právě vůbec nevdávala…tím se opět pasuje do role ženušky

• Nahlásit
  • Citovat
8781
18.7.13 22:37

Hlavně bych si ho nebrala. Tím by chlapec věděl, že ji má zase jistou a je mu odpuštěno. Jen ať je v nejistotě a bojuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629

@Bábrdl ja nevim..vyrid kamaradce, at neni pubertacka ;) velka svatba po rozvodu kvuli nevere- trochu usmevne ne? zvlast.kdyz si slibujete milovat a ctit..ale pokud je kamoska drsna Lady a chce opuletni svatbu, at ji ma..hlavne at to teda zaplati „napraveny“ chlap. A taky ji rekni, ze si teda nemyslim, ze se rozhodla spravne… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7212

Spíš by měli spolu zkusit nějaký čas žít, pokud chtějí a ne se hned zase brát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823
18.7.13 22:38

Já teda chápu, že dotyčny nechce dělat velkou svatbu. Tohle se prostě v životě stává. Bohužel :zed: To bych za ty prachy za tu svatbu, radši chtěla, aby mě vzal někam na moooc hezkou dovču :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
18.7.13 22:39

@Bábrdl Bože proč si ho chce brát? 8o :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tonj
18.7.13 22:40

Abych si připadala důstojně, tak už bych si ho asi nikdy nevzala. Leda, že by mě vzal na měsíc na Mauritius nebo do jiného exotického ráje, kde by se případná secondhand veselka uskutečnila, pak bych o tom možná uvažovala :D

• Nahlásit
  • Citovat
1608
18.7.13 22:41

No já bych se k němu rozhodne nevracela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
18.7.13 22:49

@Bábrdl
Tobě musíme radit? 8o :D
No velkou svatbu bych nedělala, ale pokud kamarádka potřebuje polechat ego a něco si tím dokazovat, tak prosím. Ale o tom snad vztah není, ne?
Chápu chlapa, že se mu do takového demonstrativního tyátru nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
18.7.13 22:51

Nevim teda, ale podle me si kamaradka zachova dustojnost tak leda, kdyz si ho nevezme. Klidne at to spolu zkusi znova, ale proc se hned hrnout do chomoutu, kdyz je to evidentne k nicemu. Ja jsem se vdala jednou a tim koncim. Bud to vydrzi nebo ne, ale je to poprve a naposledy :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2406
18.7.13 22:51

Já bych si ho teda taky hned nebrala a ani bych nechtěla velkou svatbu. Proč? Jednou už si ji užili a podruhý, s celou rodinou mi to přijde zbytečné. Akorát budou všichni rozebírat co se stalo, jestli jim to vydrží atd. Já sama bych se na to necítila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6266
18.7.13 22:56

Hele a chce taky kamaradka, aby ji tatinek vedl k oltari :lol:? Kdyz se vsim vsudy, tak se vsim vsudy, ne? Jako ja si z toho delam srandu, ale prijde mi to vazne divne, jak se vsechno pribuzenstvo uz podruhe sjizdi na tu samou svatbu.
Kolik je kamaradce let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1605
18.7.13 22:58

Já bych dělala drahoty… můžeme spolu chodit, můžeš mě vzít na dovolenou, můžeme spolu zase (zkusit) žít. Ale jak píše Tonj cítila bych se důstojně, když bych si ho už nevzala. Jestli ale kamarádka chce veselku, tak ať jí má podle svých představ. Proč se hned začít přizpůsobovat??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama