Jak z fotky vytvořit fotku malovanou?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
123gabi
Nováček 9 příspěvků 26.03.18 17:26
Jak z fotky vytvořit fotku malovanou?

Ahoj holky, chtěli bychom s přítelem vytvořit netradiční svatební oznámení. Poradil by mi někdo jak vytvořit (v jakém programu) „malovaný obličej“. :D Pro představu přidávam foto, protože přesně nevím jak to popsat. :D

Reakce:
HankaHK
Závislačka 4423 příspěvků 50 inzerátů 26.03.18 17:33

Jednou jsem zkoušela tady upravovat fotky, aby byly „jako kreslené“ https://picjoke.net/…+tu%C5%BEkou

Caboverde
Kecalka 179 příspěvků 26.03.18 17:35
@123gabi píše:
Ahoj holky, chtěli bychom s přítelem vytvořit netradiční svatební oznámení. Poradil by mi někdo jak vytvořit (v jakém programu) „malovaný obličej“. :D Pro představu přidávam foto, protože přesně nevím jak to popsat. :D

Používám Photo Lab Pro, placená verze. V kategorii Masterpiece je spousta variant toho, co hledáš.

123gabi
Nováček 9 příspěvků 26.03.18 17:45

@Caboverde Tady tento?

Caboverde
Kecalka 179 příspěvků 26.03.18 17:52
@123gabi píše:
@Caboverde Tady tento?

Tenhle

Caboverde
Kecalka 179 příspěvků 26.03.18 17:55

Koukám, že mám oba. I neplacený. Je to ten tvuj screenshot.

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 28.03.18 20:27

Já na takové úpravy používám Zoner Photoshop

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >