Jak z kluka 28 udělat chlapa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 22:43
Jak z něj udělat chlapa?

Ahoj holky,

našla jsem tady zatím jen diskuze o tom, „jak z chlapa udělat romantika“ a tak podobně. Ale - já bych chtěla opak. Vím, jsem asi náročná a hloupá, ale… Znám delší dobu kluka (28), je skvělý, kamarád.. Čekáme, co z toho bude, všechno si říkáme, nechci ho ztratit. Jenže - po kamarádský rovině je to bomba. Je galantní, opora.. Prostě skvělý, nemůžu si na nic stěžovat. Jenže ta „chemická stránka“ nefunguje - z mojí strany. Je tak jemňoučný. Ale já o sobě vím, že mě přitahují chlapi - hajzlíci, ti, co praští do stolu, obejmou vás a cítíte tu sílu.. Kamarád je dost hubený, vyšší o půl hlavy, s jemnými pohyby, taková až „holčička“. Myslíte, že z něj můžu dostat tu mužnou stránku? Ale jak. Sama už cítím, jak „šplhám“ - zkouším, jdu nahoru, prostě ne vždycky jsem na něj milá, jako kdybych čekala, říkala si o to, aby konečně byl ten chlap a poslal mě třeba do háje. Asi chci moc. Hodnýho a zároveň trochu grázla, abych po něm pálila v posteli? Nebo jde o celkový pojetí vztahů - jsem na to ještě nevyzrálá? Nechci chodit s hajzlem, ale chci, aby mě ten člověk přitahoval - cítila jsem v něm chlapa. Víc to asi nedovedu popsat, snad chápete. Díky za názory.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Katchi
Echt Kelišová 8924 příspěvků 27.10.14 22:48

Z toho nic nebude, jakmile to na zacatku takhle hapruje, tak z toho podle me nic nevydolujes :nevim:

Barushe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 22:53

Je proste takovej. A jestli to tobe nevyhovuje, tak proc se do takovyho vztahu poustet? Nezmenis ho, akorat se budete trapit oba. Budte kamaradi a najdi si chlapa a ne holku :lol: ;) vim, o cem mluvim ;) :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 22:53
@Katchi píše:
Z toho nic nebude, jakmile to na zacatku takhle hapruje, tak z toho podle me nic nevydolujes :nevim:

Jsem ještě mladá, nikam nespěchám. Jenže tenhle kluk je vážně skvělej a nechci o něj přijít. A vím, že to mám asi nějak špatně nastavený - měla jsem už docela hodně vztahů (a už mě to moc nebaví, nejsem takový typ - na jednu noc, nebo tak) a vždycky to bylo - hodný = nepřitahoval mě = koukala jsem po jiných a pak to skončila; přitažlivost obrovská = zametl se mnou. Potřebovala bych, aby se mi nějak rozsvítilo a přestala jsem řešit, že je moc hubený a takovýhle blbosti. Jenže si taky nejsem jistá, jestli dokážu tuhle stránku sama sebe (člověka jako takovýho) ovládnout - prostě bych si přála jeho, takovýho, jaký je a k tomu tu divokost, živočičnost, abych nekoukala po jiných. Protože on je moc hezkej a líbí se mi. Jen bych potřebovala, když to řeknu narovinu, „abych měla pocit, že mě někde přehne přes stůl“. A ne, že se na mě bude bát sáhnout.

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 27.10.14 22:56

Jo, mocný drsný muž, chlap každým coulem, rozhodný tvrdý, přirozená autorita…zároveň ve své drsnosti jemný, milující až za hrob, nikdy neublíží, blaho, láska a štěstí jeho milé nade vše…NEEXISTUJE

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 27.10.14 23:03
@terinka4444 píše:
Jo, mocný drsný muž, chlap každým coulem, rozhodný tvrdý, přirozená autorita…zároveň ve své drsnosti jemný, milující až za hrob, nikdy neublíží, blaho, láska a štěstí jeho milé nade vše…NEEXISTUJE

Nesouhlasim. Knihy pokleslejsiho charakteru se jimi jen hemzi. Ja to vim presne. Nedavno jsem jich preceta alespon deset :mrgreen:…a nekteri z nich jsou i ohleduplni k zenskym citum - vetwinou se TO stalo az tak na stodvacate strance :lol:

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 27.10.14 23:05

Červený stopadesátistrán­kový Harlequin? :mrgreen: Ne, upírská sága? :mrgreen: V knihách jsou takoví všichni, v reálu neexistují.

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 27.10.14 23:06
@marrlinka píše:
Nesouhlasim. Knihy pokleslejsiho charakteru se jimi jen hemzi. Ja to vim presne. Nedavno jsem jich preceta alespon deset :mrgreen:…a nekteri z nich jsou i ohleduplni k zenskym citum - vetwinou se TO stalo az tak na stodvacate strance :lol:

a když konečně hlavní hrdinku dostal do postele, tak si ji pak i vzal? :jazyk:

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 27.10.14 23:07
No tak jasně, tak to je jasný.
@omites píše:
a když konečně hlavní hrdinku dostal do postele, tak si ji pak i vzal? :jazyk:
marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 27.10.14 23:10
@omites píše:
a když konečně hlavní hrdinku dostal do postele, tak si ji pak i vzal? :jazyk:

Jezis to je snad samozrejme, vzdyt je dokonaly! :roll: :lol:
Btw prevazne ctu normalni beletrii a ne tenhle balast - jen abych se tu neonalepkovala jako cervenoknizni tydyt 8)

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 27.10.14 23:11
Pozděěěěěě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
@marrlinka píše:
Jezis to je snad samozrejme, vzdyt je dokonaly! :roll: :lol:
Btw prevazne ctu normalni beletrii a ne tenhle balast - jen abych se tu neonalepkovala jako cervenoknizni tydyt 8)
omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 27.10.14 23:12

@marrlinka já na tohle natrazila tak 5 let dozadu u mamky a zjistila jsem, že to nezvládnu už číst. V 18 jsem to docela slušně žrala… :oops:

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 27.10.14 23:15

@omites zalezi na autorovi. Ac je s podivem, i v tomhle zanru existuji braky a neco trochu lepsiho :nevim: Kazdopadne stale se to cist neda :poblion:
@terinka4444 no pozde, protoze pisu na mobilu a mam sneci pripojeni :lol:

omites
Extra třída :D 12799 příspěvků 27.10.14 23:17

@marrlinka to už zvládnu spíš nějaký sladký film. I když poslední dobou mám raději něco k zamyšlení.
Ale to se u mě mění. Dám i fantasy.
Ale u filmu jde tak o 2h času. Kniha mi ho zabere podstatně víc.

Electrolux_EHM_4400
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 23:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky,našla jsem tady zatím jen diskuze o tom, „jak z chlapa udělat romantika“ a tak podobně. Ale - já bych chtěla opak. Vím, jsem asi náročná a hloupá, ale… Znám delší dobu kluka (28), je skvělý, kamarád.. Čekáme, co z toho bude, všechno si říkáme, nechci ho ztratit. Jenže - po kamarádský rovině je to bomba. Je galantní, opora.. Prostě skvělý, nemůžu si na nic stěžovat. Jenže ta „chemická stránka“ nefunguje - z mojí strany. Je tak jemňoučný. Ale já o sobě vím, že mě přitahují chlapi - hajzlíci, ti, co praští do stolu, obejmou vás a cítíte tu sílu.. Kamarád je dost hubený, vyšší o půl hlavy, s jemnými pohyby, taková až „holčička“. Myslíte, že z něj můžu dostat tu mužnou stránku? Ale jak. Sama už cítím, jak „šplhám“ - zkouším, jdu nahoru, prostě ne vždycky jsem na něj milá, jako kdybych čekala, říkala si o to, aby konečně byl ten chlap a poslal mě třeba do háje. Asi chci moc. Hodnýho a zároveň trochu grázla, abych po něm pálila v posteli? Nebo jde o celkový pojetí vztahů - jsem na to ještě nevyzrálá? Nechci chodit s hajzlem, ale chci, aby mě ten člověk přitahoval - cítila jsem v něm chlapa. Víc to asi nedovedu popsat, snad chápete. Díky za názory.

Devce, chlapi nepredelavej… chlapi si vybirej :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >