Jak z takového vztahu ven?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.6.22 21:49

Jak z takového vztahu ven?

Jsem ve vztahu, o kterém vím, že jsem ho měla skončit už hodně dávno, ale nevím, proč jsem se k tomu ještě nedokopala, možná proto, že jsem měla spousty rodinných problémů a další věci a byla jsem vůbec ráda, že jsem dodělala školu a našla si práci…každopádně jen uvedení do situace - s přítelem jsem už delší dobu, ze začátku to bylo super, ale už na začátku jsem viděla trochu „red flags“, nad kterými jsem ale tehdy nepřemýšlela, protože prostě jsem byla zamilovaná a blbá a tak, ale ta bublina nyní splaskla a já už jen přemýšlím, jak se z toho dostat ven. Za prvé - veškerou „pozornost“ si musím prakticky vyprošovat, respektive pokud já nenapíšu nebo nevyvinu inicitativu, tak bychom se vůbec neviděli, prakticky skoro vždycky jsem to já, kdo píše první, kdo třeba navrhne, zda někam můžeme jít, zda můžu přijít k němu atd. Schválně někdy nepíšu a to znamená, že spolu třeba nemluvíme i klidně týden. Pak už to nevydržím a napíšu, jak se má a tak. Nebo si najednou vzpomene on, že vlastně existuji a napíše mi. Ale to je snad jednou za uherský rok. Přitom když jsme spolu venku, tak se chová ok, prostě dá mi pusu, chytne mě za ruku, obejme mě, koupí mi zmrzlinu :D Oba dva pracujeme v centru města, takže se reálně můžeme vidět často, ale když je například v práci, tak mi nikdy nenapíše, že má třeba pauzu nebo že skončil a můžeme se vidět. Je to jako kdyby se mi vyhýbal nebo se se mnou prostě nechtěl vidět. Někdy se vidíme, když jdeme z práce, tak si jdeme někam sednout nebo tak, ale jde to prostě z kopce. A už mě to nebaví. Sex jsme spolu měli za posledního půl roku asi 3×, taky už mě to prostě vůbec neláká a nebaví s ním. Navíc další věc je, že mě asi rok a něco zpátky podvedl, a s tou holkou si i udělal dítě, já když jsem to zjistila, asi rok zpátky, tak jsem se tehdy z toho skoro zhroutila, byla to pro mě velká rána, tehdy jsem mu řekla, že jako toto ne a že je mezí námi konec…nemluvila jsem s ním delší dobu, ale nevím proč, ale nějak mě překecal zpátky, slíbil, že se to nebude opakovat a že mě miluje a že s tou holkou už není a byl to jen blbý úlet, ale já nevím, furt si volají, píšou, já vím, že kvůli tomu dítěti, ale stejně prostě už tomu ani nevěřím, jenže blbý je, že prostě já jsem asi už tak zblblá nebo mě má nějak omotanou kolem prstu, že prostě z toho vztahu nedokážu ven - snažím se vždy třeba na něj zapomenout, bloknout si ho, nepsat mu, ale stejně se pak třeba vidíme ve městě a zase si mě nějak „usmíří“ :,( on furt říká, že ho to mrzí a že se omlouvá a nechce mě ranit a vždy, když si to nějak vyříkáme, tak se pár dnů snaží, ale pak to zase sklouzne do staré rutiny…asi měsíc zpátky jsme si o tomto dlouho povídali a tehdy mi řekl, že prostě mě má rád a záleží mu na mě a chce, abych byla šťastná, tak jsem mu řekla, že to, co udělal a co i dělá, tak mě neskutečně ranilo a bolí mě to, na což mi řekl, že si nikdy neuvědomil, že by mě to mohlo ranit nebo bolet a trápit mě to :roll: ale nyní se tedy zase chvíli snažil, že mi psal a tak, dokonce mi přinesl růži do práce, ale teď zase od soboty jsme se spolu nebavili…

Já vím, že musím z tohoto vztahu pryč, prostě musím, jsem blbá, že vůbec s takovým člověkem jsem ve vztahu, jsem ještě mladá, mám tolik možností, tak proč být s někým nespokojená, vím, že to není vůbec normální a zdravé a mám rozhodně na lepšího, ale nevím, asi potřebuji jen nějaké povzbuzení a nakopnutí k tomu to fakt ukončit a nemít s tím už nic společného, maximálně zůstat nějakými známými, ale fakt ne ve vztahu… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1130
29.6.22 21:59
@Anonymní píše:
Jsem ve vztahu, o kterém vím, že jsem ho měla skončit už hodně dávno, ale nevím, proč jsem se k tomu ještě nedokopala, možná proto, že jsem měla spousty rodinných problémů a další věci a byla jsem vůbec ráda, že jsem dodělala školu a našla si práci…každopádně jen uvedení do situace - s přítelem jsem už delší dobu, ze začátku to bylo super, ale už na začátku jsem viděla trochu „red flags“, nad kterými jsem ale tehdy nepřemýšlela, protože prostě jsem byla zamilovaná a blbá a tak, ale ta bublina nyní splaskla a já už jen přemýšlím, jak se z toho dostat ven. Za prvé - veškerou „pozornost“ si musím prakticky vyprošovat, respektive pokud já nenapíšu nebo nevyvinu inicitativu, tak bychom se vůbec neviděli, prakticky skoro vždycky jsem to já, kdo píše první, kdo třeba navrhne, zda někam můžeme jít, zda můžu přijít k němu atd. Schválně někdy nepíšu a to znamená, že spolu třeba nemluvíme i klidně týden. Pak už to nevydržím a napíšu, jak se má a tak. Nebo si najednou vzpomene on, že vlastně existuji a napíše mi. Ale to je snad jednou za uherský rok. Přitom když jsme spolu venku, tak se chová ok, prostě dá mi pusu, chytne mě za ruku, obejme mě, koupí mi zmrzlinu :D Oba dva pracujeme v centru města, takže se reálně můžeme vidět často, ale když je například v práci, tak mi nikdy nenapíše, že má třeba pauzu nebo že skončil a můžeme se vidět. Je to jako kdyby se mi vyhýbal nebo se se mnou prostě nechtěl vidět. Někdy se vidíme, když jdeme z práce, tak si jdeme někam sednout nebo tak, ale jde to prostě z kopce. A už mě to nebaví. Sex jsme spolu měli za posledního půl roku asi 3×, taky už mě to prostě vůbec neláká a nebaví s ním. Navíc další věc je, že mě asi rok a něco zpátky podvedl, a s tou holkou si i udělal dítě, já když jsem to zjistila, asi rok zpátky, tak jsem se tehdy z toho skoro zhroutila, byla to pro mě velká rána, tehdy jsem mu řekla, že jako toto ne a že je mezí námi konec…nemluvila jsem s ním delší dobu, ale nevím proč, ale nějak mě překecal zpátky, slíbil, že se to nebude opakovat a že mě miluje a že s tou holkou už není a byl to jen blbý úlet, ale já nevím, furt si volají, píšou, já vím, že kvůli tomu dítěti, ale stejně prostě už tomu ani nevěřím, jenže blbý je, že prostě já jsem asi už tak zblblá nebo mě má nějak omotanou kolem prstu, že prostě z toho vztahu nedokážu ven - snažím se vždy třeba na něj zapomenout, bloknout si ho, nepsat mu, ale stejně se pak třeba vidíme ve městě a zase si mě nějak „usmíří“ :,( on furt říká, že ho to mrzí a že se omlouvá a nechce mě ranit a vždy, když si to nějak vyříkáme, tak se pár dnů snaží, ale pak to zase sklouzne do staré rutiny…asi měsíc zpátky jsme si o tomto dlouho povídali a tehdy mi řekl, že prostě mě má rád a záleží mu na mě a chce, abych byla šťastná, tak jsem mu řekla, že to, co udělal a co i dělá, tak mě neskutečně ranilo a bolí mě to, na což mi řekl, že si nikdy neuvědomil, že by mě to mohlo ranit nebo bolet a trápit mě to :roll: ale nyní se tedy zase chvíli snažil, že mi psal a tak, dokonce mi přinesl růži do práce, ale teď zase od soboty jsme se spolu nebavili…Já vím, že musím z tohoto vztahu pryč, prostě musím, jsem blbá, že vůbec s takovým člověkem jsem ve vztahu, jsem ještě mladá, mám tolik možností, tak proč být s někým nespokojená, vím, že to není vůbec normální a zdravé a mám rozhodně na lepšího, ale nevím, asi potřebuji jen nějaké povzbuzení a nakopnutí k tomu to fakt ukončit a nemít s tím už nic společného, maximálně zůstat nějakými známými, ale fakt ne ve vztahu… :zed:

Víš to sama nejlíp, tohle co udělal…že tě podvedl a má z toho dítě…to je přes čáru. Troufám si říct, že jsi jediná na světě, kdo mu to odpustil, protože někdo jiný, by ho kopl do pr* až by zazvonil. Nemá o tebe takový zájem, kdyby měl, tak tě vyhledává, chce s tebou trávit čas…a ne tě v nejlepším podvádět a zakládat s jinou rodinu.

Takový ať si jde, kam chce a ty si najdi někoho, kdo o tebe bude pečovat, mít tě rád a bude s tebou rád trávit čas. Nebuď hloupá, jsi sice mladá, ale ztratit ty nejlepší léta, kvůli tomuhle můžeš snadno, na konec vztahu už včera bylo pozdě…drž se. Čeká na tebe o mnohem lepší než tento pohádkář.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
29.6.22 22:14

Trošku nechápu, proč v takovém vztahu pořád jsi, já bych už letěla pryč jak namydlený blesk. Však máš na lepšího, co si tě bude vážit a mít k tobě nějakou úctu. Jsi mladá, tak si utíkej užít život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83540
29.6.22 22:30

Z jakeho vztahu :think: zadny nemate, jsi obsacne povyražení. A on vlastně taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 22:55

@Nelel12 já vím, jako nevím, proč s nim furt ještě jsem, ani nevím, jak jsem mu mohla odpustit tu nevěru, ono upřímně se to semlelo všechno najednou - táta najednou odešel od mamky za jinou, po 27 letech manželství, což byl pro nás všechny celkem šok…a asi o týden a něco později jsem zjistila, že mě přítel podvedl a má dítě s jinou :( takže to bylo fakt dost věci najednou a trvalo mi delší dobu dat se do pořádku - ale vím, že prostě je to problém a musím od něj odejít, mám na lepšího, na někoho jiného a na někoho, kdo si mě váží a respektuje a je mi jedno, zda rika, ze me miluje nebo ne a tak, prostě nemiluje…protože jinak by mi toto neudělal

@Upirek123 upřímně ja to taky nechápu :( ale už tolikrát jsem se snažila odejít a vždy nějak me ukecal zpátky - ale tentokrat to snad už utnu natrvalo

@j.a.n.i1 jako taky si říkám, že jsem jen nějaká holka tady, když potřebuje nebo chce…ale že reálně to není ani vztah

• Citovat
  • Nahlásit
664
29.6.22 23:11

Proste mu rekni, ze koncis. Prestan ho kontaktovat, smaz z kontaktu, zablokuj. Cas od casu si precti tento svuj prispevek a diskusi. Zamestnej hlavu jinak - sport, konicky, uc se jazyk… Bude to chvili bolet, ale takhle ztracis cas s nekym, kdo te nemiluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 23:44

@Stará známá Jo jo, asi to bude nejlepší - prostě se přestat bavit, zamezit kontakt a když už se uvidíme, tak prostě ignor…děkuji za radu, snad to bude dobrý

• Citovat
  • Nahlásit
664
30.6.22 00:14
@Anonymní píše:
@Stará známá Jo jo, asi to bude nejlepší - prostě se přestat bavit, zamezit kontakt a když už se uvidíme, tak prostě ignor…děkuji za radu, snad to bude dobrý

Proc ignor…pozdravim a jdu dal :) uvidis, jak se ti ulevi. Jednou si reknes, proc jsem s timhle…byla?? Tak do toho, drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20597
30.6.22 03:23

Tohle zadny vztah neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
30.6.22 09:27

Ten má rád jenom sebe, to co ti bulikuje ho nic nestojí a nemá to pro něj žádný hlubší význam, slova plynou, voda tece, asi tak.

Sice píšeš, že si mladá, ale zas tak žhavé to uz taky nebude, když už několik let po škole pracujes; a skutecne, to nejkrasnejsi mladi v pravem slova smyslu, máš už za sebou, takže v tomto být tebou se snesu z obláčku na zem a začnu se dle toho chovat a jednat, jestli nechceš zůstat na ocet nebo muset brát, co zustane :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2956
30.6.22 09:30

Co máš dělat víš. Jen si na to pořiď nějaký koule, protože je postrádáš ty i on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
30.6.22 09:40
@Lexter píše:
Co máš dělat víš. Jen si na to pořiď nějaký koule, protože je postrádáš ty i on.

Tak on je snad jediný, kdo je v poho a spokojeny a jede si to svoje; a proč nakonec ne, když hloupých trubek je jak ryb v mori :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
30.6.22 09:44

Tady se prostě udělá dítě, no a co.. jdeme dál.. uděláme si někde další, zadnej ohled co tam ta s tím ditětem, hlavně ze vy se usmířite a pokračujete v tomhle strašným nevztahu.. :poblion: nezodpovědnost, lhostejnost, prázdno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15307
30.6.22 10:06
@Anonymní píše:
Jsem ve vztahu, o kterém vím, že jsem ho měla skončit už hodně dávno, ale nevím, proč jsem se k tomu ještě nedokopala, možná proto, že jsem měla spousty rodinných problémů a další věci a byla jsem vůbec ráda, že jsem dodělala školu a našla si práci…každopádně jen uvedení do situace - s přítelem jsem už delší dobu, ze začátku to bylo super, ale už na začátku jsem viděla trochu „red flags“, nad kterými jsem ale tehdy nepřemýšlela, protože prostě jsem byla zamilovaná a blbá a tak, ale ta bublina nyní splaskla a já už jen přemýšlím, jak se z toho dostat ven. Za prvé - veškerou „pozornost“ si musím prakticky vyprošovat, respektive pokud já nenapíšu nebo nevyvinu inicitativu, tak bychom se vůbec neviděli, prakticky skoro vždycky jsem to já, kdo píše první, kdo třeba navrhne, zda někam můžeme jít, zda můžu přijít k němu atd. Schválně někdy nepíšu a to znamená, že spolu třeba nemluvíme i klidně týden. Pak už to nevydržím a napíšu, jak se má a tak. Nebo si najednou vzpomene on, že vlastně existuji a napíše mi. Ale to je snad jednou za uherský rok. Přitom když jsme spolu venku, tak se chová ok, prostě dá mi pusu, chytne mě za ruku, obejme mě, koupí mi zmrzlinu :D Oba dva pracujeme v centru města, takže se reálně můžeme vidět často, ale když je například v práci, tak mi nikdy nenapíše, že má třeba pauzu nebo že skončil a můžeme se vidět. Je to jako kdyby se mi vyhýbal nebo se se mnou prostě nechtěl vidět. Někdy se vidíme, když jdeme z práce, tak si jdeme někam sednout nebo tak, ale jde to prostě z kopce. A už mě to nebaví. Sex jsme spolu měli za posledního půl roku asi 3×, taky už mě to prostě vůbec neláká a nebaví s ním. Navíc další věc je, že mě asi rok a něco zpátky podvedl, a s tou holkou si i udělal dítě, já když jsem to zjistila, asi rok zpátky, tak jsem se tehdy z toho skoro zhroutila, byla to pro mě velká rána, tehdy jsem mu řekla, že jako toto ne a že je mezí námi konec…nemluvila jsem s ním delší dobu, ale nevím proč, ale nějak mě překecal zpátky, slíbil, že se to nebude opakovat a že mě miluje a že s tou holkou už není a byl to jen blbý úlet, ale já nevím, furt si volají, píšou, já vím, že kvůli tomu dítěti, ale stejně prostě už tomu ani nevěřím, jenže blbý je, že prostě já jsem asi už tak zblblá nebo mě má nějak omotanou kolem prstu, že prostě z toho vztahu nedokážu ven - snažím se vždy třeba na něj zapomenout, bloknout si ho, nepsat mu, ale stejně se pak třeba vidíme ve městě a zase si mě nějak „usmíří“ :,( on furt říká, že ho to mrzí a že se omlouvá a nechce mě ranit a vždy, když si to nějak vyříkáme, tak se pár dnů snaží, ale pak to zase sklouzne do staré rutiny…asi měsíc zpátky jsme si o tomto dlouho povídali a tehdy mi řekl, že prostě mě má rád a záleží mu na mě a chce, abych byla šťastná, tak jsem mu řekla, že to, co udělal a co i dělá, tak mě neskutečně ranilo a bolí mě to, na což mi řekl, že si nikdy neuvědomil, že by mě to mohlo ranit nebo bolet a trápit mě to: ale nyní se tedy zase chvíli snažil, že mi psal a tak, dokonce mi přinesl růži do práce, ale teď zase od soboty jsme se spolu nebavili…Já vím, že musím z tohoto vztahu pryč,prostě musím, jsem blbá, že vůbec s takovým člověkem jsem ve vztahu, jsem ještě mladá, mám tolik možností, tak proč být s někým nespokojená, vím, že to není vůbec normální a zdravé a mám rozhodně na lepšího, ale nevím, asi potřebuji jen nějaké povzbuzení a nakopnutí k tomu to fakt ukončit a nemít s tím už nic společného, maximálně zůstat nějakými známými, ale fakt ne ve vztahu… :zed:

Vždytˇto ani vztah není :nevim: On si nikdy neuvědomil, že by tě to mohlo ranit :zed:
Seber se a pošli ho do háje zelenýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
30.6.22 10:24
:cert:
@Anonymní píše:
@Nelel12 já vím, jako nevím, proč s nim furt ještě jsem, ani nevím, jak jsem mu mohla odpustit tu nevěru, ono upřímně se to semlelo všechno najednou - táta najednou odešel od mamky za jinou, po 27 letech manželství, což byl pro nás všechny celkem šok…a asi o týden a něco později jsem zjistila, že mě přítel podvedl a má dítě s jinou :( takže to bylo fakt dost věci najednou a trvalo mi delší dobu dat se do pořádku - ale vím, že prostě je to problém a musím od něj odejít, mám na lepšího, na někoho jiného a na někoho, kdo si mě váží a respektuje a je mi jedno, zda rika, ze me miluje nebo ne a tak, prostě nemiluje…protože jinak by mi toto neudělal

@Upirek123 upřímně ja to taky nechápu :( ale už tolikrát jsem se snažila odejít a vždy nějak me ukecal zpátky - ale tentokrat to snad už utnu natrvalo

@j.a.n.i1 jako taky si říkám, že jsem jen nějaká holka tady, když potřebuje nebo chce…ale že reálně to není ani vztah

Tak hele víš to, tak teď je to na tobě…zbytečně ztrácíš čas a tím, že se s ním vůbec zabýváš, ztrácíš i čas pro někoho jiného…kdo by s tebou třeba rád navázal bližší kontakt. Nebuď hloupá. Miluje tě jen ve chvíli, kdy nechce, abys o něj přestala mít zájem. Protože ví, že tě tím ukecá, normálně už bych mu neodepsala a dál nepsala. Když tak bych mu řekla, ať už mě nadobro nechá být…že už nemáš zájem, že si potkala někoho lepšího. Ať je spokojen v životě a nazdar. Udělej tlustou čáru i to je třeba se v životě naučit.

Ještě dodám, že si uvědom, že on tě může začít využívat k tomu, že alespoň má pocit, že někoho má a ty jsi očividně až moc hodná a důvěřivá a to vypočítavý chlap umí používat. On si těžko s děckem na krku a povinnostmi nějakou najde, která ho bude chtít. On se má starat o dítě…tohle je jeho povinnost.
Těžko bude mít zástupy holek, holky svobodný si chtějí užívat než založí rodinu…
Tak ty nebuď hloupá a otevři se i jiným klukům, chlapům. Pak si budeš klepat na čelo, s kým ses to vůbec zabývala…

Příspěvek upraven 30.06.22 v 10:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat