Jak z toho už konečně ven

Anonymní
19.10.19 20:43

jak z toho už konečně ven

Hezký večer všem, je to už pět let, kdy mám v hlavě jenoho chlápka ( je ženatý), Od té doby, co ho znám, mám pocit, že nejsem šťastná - trápím se kvůli tomu, že nemůžu být sním a tím pádem moc neprožívám radost. Myslela jsem si, že mě to časem přejde, ale pořád nic-stále stejný stav, že po něm toužím. Snažim se dělat vše možné i nemožné, abych na něj nemyslela, ale opravdu už pět let na něj myslím denně a nevím jak z toho ven. Zažil to někdo? děkuji za každou radu…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19.10.19 20:46

Platonická láska je náhodou fajn ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 20:46

Co všechno pro to děláš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
19.10.19 20:48

Řekni to jeho ženě :mrgreen: tam dostaneš ránu mezi dveřmi a budeš odmilovana ráz dva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.19 20:54

No snažím se pořád zaměstnávat, abych na něj nemyslela… takže sportuju, chodím mezi lidi, ale stejně to nepomáhá…už jsem zvažovala i to, že budu chodit na psychoterapii..zda to třeba nesouvisí s tím, že nejsem stástná, tak jsem se upla na někoho, koho nemůžu mit :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
12350
19.10.19 20:56
@Anonymní píše:
No snažím se pořád zaměstnávat, abych na něj nemyslela… takže sportuju, chodím mezi lidi, ale stejně to nepomáhá…už jsem zvažovala i to, že budu chodit na psychoterapii..zda to třeba nesouvisí s tím, že nejsem stástná, tak jsem se upla na někoho, koho nemůžu mit :zed:

Ano, je možné, že si ho třeba nějak idealizuješ a že vlastně toužíš po někom, kdo „neexistuje“, je to jen tvoje představa, kterou jsi si připnula na něj - třeba i proto, že je nedostupný. Ta psychoterapie by mohla být dobrá cesta :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4232
19.10.19 20:57

Upiras si pět let radost ze života pro někoho, kdo tě možná ani neregistruje a kde je skoro nulová šance na štěstí? Jdi na psychoterapii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
19.10.19 21:00

V tom muže byt zakopany pes ( ze nemůžeš mít to co chceš) moc si ho idealizujes… v tvých očích je on ten nejlepší a nejkrásnější apod. Žiješ věcech fantazii- otevri oči a koukni se vedle sebe… je tam? Není!!! Upla ses na něco a proto nejsi šťastná - ale tohle všechno je jen v hlavě… asi to tak mělo byt - nebo chceš aby opustil rodinu? Promiň ale zase takovýho chlapa bych nechtěla já ani smykem… někde na tebe čeká ten pro tebe, ale otevri oči

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 21:06

Já bych ti poradila že nejlepší lék na chlapa je jiný chlap. Jenže píšeš pět let… To vypadá že žádné vztahy nebyly?.
Tak nevím jestli si to už takto nezkoušela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 21:29

Prosím tě, a to jsi za 5 let nepotkala nikoho, kdo by tě byť zaujal nebo se o tebe ucházel? Jsi jak zakletá princezna ve své touze, to už ti muselo z toho dávno hrábnout. Uvědomuješ si, že sis o tom člověku nafantazírovala tolik, že se mu nikdy nikdo nemůže vyrovnat, tím se ještě víc blokuješ vůči reálnému životu?

Asi teda ta oblíbená psychoterapie, ale sama v to moc nevěřím, tu práci člověk stejně musí udělat sám. Nedokážu bytostně pochopit každodenní zoufalé fanzazie o někom imaginárním, snad jen, kdyby to byl Ježíš. A to myslím naprosto vážně!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 21:35

Jedinej chlap, ktetej stál za tohle utrpení byl Ježíš, uměl chodit po vodě a měnil vodu na víno, jenže už je mrtvej :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 21:37
@PaníKadrnožková píše:
Prosím tě, a to jsi za 5 let nepotkala nikoho, kdo by tě byť zaujal nebo se o tebe ucházel? Jsi jak zakletá princezna ve své touze, to už ti muselo z toho dávno hrábnout. Uvědomuješ si, že sis o tom člověku nafantazírovala tolik, že se mu nikdy nikdo nemůže vyrovnat, tím se ještě víc blokuješ vůči reálnému životu?Asi teda ta oblíbená psychoterapie, ale sama v to moc nevěřím, tu práci člověk stejně musí udělat sám. Nedokážu bytostně pochopit každodenní zoufalé fanzazie o někom imaginárním, snad jen, kdyby to byl Ježíš. A to myslím naprosto vážně!

No ty vole :lol:… my jsme fakt dobře sladěný… to je znamení pravdy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 21:37
@růžový achát píše:
Jedinej chlap, ktetej stál za tohle utrpení byl Ježíš, uměl chodit po vodě a měnil vodu na víno, jenže už je mrtvej :nevim:

jak pro koho :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
19.10.19 21:44

A neslo by to jej nevidat? Sejde z oci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...