Jak zabavit 15ti měsíční dítě?

124
18.1.21 17:49

Jak zabavit 15ti měsíční dítě?

Ahoj všem :)
Mám dceru která má 15 měsíců a ráda bych věděla jak stejně nebo podobně staré děti zabavujete. S čím si vaše děti hrají? Uvažuji nad koupí kuchyňky nebo nějaké prulizky. Jen nevím co z toho má doma kostky ty má nejraději a pak si ráda hraje s košem na papíry to je asi vše :D jsem trochu bezradná nechci koupit věc která tu pak bude jen ležet ale ráda bych ji něčím zabavila :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18.1.21 17:51

Já mám 18 měsíčního chlapečka A tedy musím říct že u nás mají a vždycky měli největší úspěch hračky které hrají nebo zpívají to znamená pianko kytarka bubínek a u nás to pak byli taky tu tůt autíčka ale to asi pro holčičku moc nebude :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.1.21 17:53

Jo a pokud malá už chodí tak by ji možná mohl bavit takový ten úplně malinkatý plastový kočárek pro panenky že by ho vozila ;) náš mrňousek takhle podobně vozí medvěda v autě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
18.1.21 17:55

@Lucí_123456 děkuji za tip kočárek má malý Golfák málo kdy si s ním hraje. Autíčka má dvě to je hračka tak maximálně na dvě minuty :D má hranici bubinek ale to už ji taky nezajímá :( proto jsem bezradná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1429
18.1.21 17:55

Naše si nejvíc hraje s kostkama, navlekacima krouzkama a leporelem od svojtky. Suverénně největší zábavu ale dělají brachove, zrovna si hrají na „máma nás nesmí videt“, tu hru mám moc ráda :D na a kuchynku je podle mě brzo, naopak autíčka bych nezatracovala, ale. mozna je ta naše má ráda jen proto, že to.vidi u bráchu, těžko říct. A hudební nástroje jsou taky pecka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2264
18.1.21 18:05

Jak zabavit 15m dite :think: tezko :lol: :lol: par typu..knizka, co dela zvuky, nebo se tam odkryvaji obrazky, potom krouzky, co se davaji na tyc, prendavani cehokoli kamkoli..testoviny z jedny misky do druhy treba apod..a nejlepsi je vzit krabici, dat do ni ruzne, bezpecne veci z domacnosti, treba i nejake svoje smuky a nechat ji krabici pekne prosmejdit..jo a taky bublifuk a nafukovaci balonky, jo a v tomhle veku se u nas hodne chytla takova magneticka tabulka, na kterou kreslis, smaznes, kreslis smaznes..maj treba v lidlu nebo pepcu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.1.21 18:09

Jů a teď mě ještě napadl Méďa knoflík :mrgreen: ten taky celkem pobaví a zabaví :lol: nejlepší je když mrňousek spustí všechny hrající hračky najednou :pankac: :dance: :pankac: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
811
18.1.21 18:19

He, 15mesicni, ten je uplne v pohode, staci vypustit :mrgreen: to spis ten 4 a pulety je orisek, ten uz si stěžuje, jak se nuuuudi :pocitac: ale jinak mladsi bracha teda veskery kosticky, duplo, megabloks, kuchynka je supr, u toho casto stoji, pianko, vkladacky, kulickodrahy… Prcek ma vyhodu, ze tu ma kupu hracek od brachy, takze ma velky vyber. Z tech "nehracek, ruzne kuchynske nacino, kolicky, kapesniky, pokud na to ma člověk nervy 😀 taky takovou tu zeleninu na suchac, tu si rozdelava, jedno auticko ho moc nebere, ale krabice plna malych auticek uz je jina… Detske nářadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12831
18.1.21 18:33

@LittleTea U nas fungovala napriklad otevrena skrin s pradlem, balik plen a cokoliv, co diteti do ruky nepatri. Ale ja mam divne deti, uz je jim 8,6 a 3 a s hrackami jsme si moc neskrtli u zadneho :zed: :zed:. Delaj bordel, hluk a ptakoviny, to jim jde nejlip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
18.1.21 19:01

Kuchynku klidně, náš malej začal,,vařit “ hned jak u toho uměl stát :D rozkrajovaci ovoce a spousta nádobí :) jinak největší zábava je s tím co je v krabici - ideálně se mnou vybalovat balík a pak když si do ni muže sednout a furt tam lézt ;) a pak jakékoliv hračky starší ségry samozřejmě, co s tema pro mrňata ;))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
18.1.21 19:01

Děti v tomhle věku ještě u jedné hračky moc dlouho nevydrží, pár minut a šup jinam. U nás byly nejlepší hračky úplně obyčejné věci denní potřeby. S normálními hračkami si hezky hraje až teď, kolem 2 let. Vytáhl si hrnce a vařečky a bouchalo se jako na buben nebo si hrál, že vaří jako maminka. Já jsem ho v tom spíš podporovala a hrála si s ním, přidala mu tam brambory, mrkev, těstoviny. Velký úspěch má u nás doteď bublifuk nebo jakékoliv hrátky s vodou. Klasické dřevěné kostky jsou fajn, k tomu zvířátka a hrajeme si na farmu nebo autíčka a staví si garáž. Často si stavíme bunkr, přehodím deku přes stůl a on si tam nanosí sám polštářky a věci, co tam nutně potřebuje. Ještě si tam rád svítí s baterkou, která promítá obrázky. Velký úspěch mají všude taky knížky se zvuky zvířat. Kuchyňku bych pořídila tak od 3 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1352
18.1.21 20:27

Dceru (17m) momentálně baví:

• navlékání kroužků na tyčku
  • navlékání velkých dřevěných korálků (prostrčím šńůrku a ona ji dovytahuje)
  • bazének s míčky (schovám ji tam hračku, hledá ji)
  • stan
  • houpací sloník
  • skákací zebra od Fisher Price
  • dřevěné vkládačky s úchyty
  • knížky s odkrývacími okénky
  • Albi tužka a Zpívánky
  • Duplo (2 kostičky k sobě)
  • autíčko se 4 koly (hraje, jezdí na něm, otevírá kufr)
  • odrážedlo
  • hudební nástroje (rumbakoule, pianko, bubínek…)
  • prolézací tunel
  • písničky + pohyb
  • kutálíme si míčkem
  • kuchyňka + nádobí + plastové jídlo

Je pravda, že jsme zásobeni vším možným po starší šestileté dceři :) A ta ji zabaví ze všeho nejvíc - vymýšlí jí soutěže, běhání, přenášení věcí, staví spolu z Dupla, vozí ji v náklaďáku, půjčuje jí barbíny + jí zabaví s domečkem pro barbíny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat