jak zabavit dítě (2 a půl roku) v letadle

Anonymni
23.7.09 21:35

jak zabavit dítě (2 a půl roku) v letadle

V srpnu odlétáme s dcerou (2 a půl roku) do Bulharska. Poraďte prosím, čím ji v letadle zabavit. mám na mysli např. nějakou drobnou hračku. Let není dlouhý, ale přece jen..... Loni jsem pro ni měla malá leporela, drobné hračky (i domácí výroby - papírovou skládanku, rolničky), letos mě napadají zatím zas jen knížečky, pastelky a papír, … Díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2111
23.7.09 22:46

ahojky...........tak u nás zabralo nejvíc lízátko a pak malý plyšový krteček. Chudák také musel lízat lízátko :lol: :lol: Malá se tím zabavila na delší dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8624
23.7.09 22:51

Co by určitě zabralo u nás - přenosný DVD přehrávač a pohádky.
Jinak knížky a povídání, kreslení, zpívání,… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
24.7.09 08:49

A v kolik letíte? Většina letů je v noci a dítka tudíž spí. Já letos brala do letadla čtení, mlsání a babičku. Seděla přes uličku, tak kluci pořád trajdali tam a zpátky, pak se zabavili u jídla a pití. Ještě jsem je taky naučila na písničky Jožin z bažin a pod., dostali MP3 přehrávač a mohli poslouchat. Ale to je v letadle moc nebralo, spíš chtěli chodit uličkou a ptát se na milion věcí ohledně letu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
24.7.09 10:19

Nejsem si teď moc jistá co umí 2a pul roční dítě. Zkusila bych nějakou stavebnici nebo navlíkání velkých dřevěných korálků, nešpinící plastelínu (těstíčko).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
24.7.09 11:23

U přehrávače dvd možná bude problém - při zaoceánském letu nám řekli, že můžeme použít jen tu elektroniku, co má v návodu od výrobce výslovně uvedeno, že se smí používat v letadle. A kdo sebou vozí návod, že? :?
Zkusila bych omalovánky, koupit nějakou novou knížku jako překvapení, zmíněné navlékání korálků, magneticku kreslící tabulku nebo co zabírá u vás spolehlivě i doma. No a sebou pár mlsek do tašky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kac
5049
24.7.09 12:15

Z koralku a stavebnic bych mela strach, kdo se potom bude plazit po zemi a sbirat to, ze?
spis mlsky a knizku… treba nejakou novou. H v te dobe bavila knizka: Jak krtek uzdravil mysku, umel ji tarka nazpamet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2111
24.7.09 13:46

ahojky...........tak my jsme minulý rok i tento letěli v noci a spánek se tedy nekonal. Převážně všechny děcka v letadle narámně ožily :wink:
Pani přes uličku vzala chlapečkovi takové dřevěné pucle. Pár dílků přistálo u nás, něco o uličku dál, takže já jsem byla velmi ráda, že jsem vzala 3 nové knížky (ty teda moc nezabraly) krtečka a lízátka (to byl největší úspěch).
Hodně záleží na temperamentu děcka. Naše Terka (2 roky) by nejraději lítala po letadle, což tedy nešlo ani náhodou.
U nás byl problém i když přinesli jídlo. Manžel nejedl (hlídal) já a starší dcera (11let) jsme měli co dělat abysme uhlídali naše táci, jinak by vše letělo k sousedům :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5677
24.7.09 13:56

Ahojky,
jezdime s malym na vylety do Prahy autobusem (od nas cca 4 hodiny jizdy s tim, ze autobus dela 1 zastavku na 10 minut), kde maly nesmi vylezt ze sedacky a musi jen sedet… beru mu dvd s pohadkou, na telefonu poustime pisnicky, ucime se barvy, zviratka, rikanky, vozim sebou knizku tak si prohlizime obrazky.Ze zacatku jsme bravala nejakou hracku, kterou jsme mu dala az v autobuse (auticko,lokomotivu,panacka.....)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
26.7.09 15:47

mno, tak my se právě při létání procházíme uličkou… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1264
26.7.09 16:06

Tak ja s malou letam 9 hodin,vozim toho hodne,plnou tasku,kila knizek-ty u nas zabiraji uz od miminka nejvic,oblibene hracky,ja nekolik hodin prozpivam a prorikam rikankami :roll: ,vzdycky se snazim vzit novou knizku a hracku,oblibene dobroty.
Jinak lidi normalne pouzivaji lap-topy na tom se da take cokoliv pustit,ja bych teda tim ze letam vetsinou sama nic tak objemneho netahala,ale jinak to muze byt pro dite super.
Prave jsme zakoupili kreslici magnetickou tabulku tak tu take urco vezmu.
Asi i papir a par pastelek.
V ulicce chodim nerada,bojim se kdo co na ni prskne-pcikne 8) ale ted uz chodi a tak nevim jestli to zvladnem celou dobu ne miste…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama