Jak zabavit miminko, když potřebujete něco udělat

30.3.20 12:25

Jak zabavit miminko, když potřebujete něco udělat

Dobrý den, jak to děláte s menším miminkem (4 měsíce), když nespinká a vy potřebujete něco udělat (navařit atd). Kromě lehátka a nosítka, máte nějaké jiné způsoby?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1240
30.3.20 12:27

@andysek172 4 měsíční ti nikam neuteče, co hrazdička?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3086
30.3.20 12:32

Mám koš na kolečkách, tak si ho pristavim kam potřebuju ať na mě vidí, nebo na zemi pod hrazdickou, v ohradce. Ale většinou se snažím navarit dopředu, udelat nutne co potrebuju když spí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
30.3.20 12:36

Ja ho teda nejčastěji mivala v nostiku, ale když měl náhodou hrací chvilku, tak normálně do kuchyně na zem na deku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 12:40

@andysek172 bud davam malou na zem pod hrazdicku a spokojene si pinka do tech hracek co ji tam visi a nebo na sebe rada kouka do zrcatka :D u toho se vzdycky chechta treba hodinu :D a nebo jsem nasla na youtube videa - hey bear senzory, nase nejoblibenejsi video je - Disco food party. :zed: a to je pro ni obrovskej zazitek kdyz vidi na televizi tancit ananasy :lol: jsou to videa s hudbou vytvoreny specialne pro mimca :) zaroven by meli podporovat soustredeni a stimulovat senzoricke vlastnosti ats. zapnu ji to vzdycky pres pocitac na televizi, usadim ji k tomu do houpacky a mam cas udelat co potrebuju :dance: samozrejme to je opravdu jen kdyz potrebuju uvarit a uklidit :) takze to muzes zkusit, u me tohle vzdycky zabere :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
30.3.20 13:07

Já jsem nosila dítě s sebou tam, kde jsem zrovna potřebovala být. Leželo na dece a zabývalo se tím, co bylo po ruce - nádobí a tak. Hračky většinou takovej úspěch neměly :lol:
YouTube bych fakt nepoustela, takhle malýmu diteti v žádným případě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14876
30.3.20 13:23

@Teruse97 dík za tip s tím food party, testuju to na starším :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
489
30.3.20 13:25

A já jsem svoje dítě nebyla schopna odložit 9 měsíců :lol: :lol: jakmile jsem ho dala vedle sebe pod hrazdu tak řval tak, že zrudnul, začal se celý klepat, zakašlával se a nebo přestával vztekem dýchat :lol: až teď ve skoro 2 letech vydrží třeba 10 minut sám, ale teď už díky bohu může vše dělat semnou. Takže záleží jaké máš dítě a co ho bude bavit. Já i teď často pouštím hudbu, s ní funguje mnohem líp. Jinak na ten YouTube pozor, dá se na něj vypěstovat docela slušná závislost, znám, u nás po týdnu prázdnin u babičky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 13:33

Mě by spíš zajímalo, jak to děláte vy, co máte mimi už tak 9 měs. a více. Leze, potom už chodí, musí se pořád hlídat… A musíte na wc :mrgreen: Zavřete se tam? Mě teda malá buší na dvěře a řve jak tur :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
30.3.20 13:34

@Margery a zaujalo? :D u nas to jako nouzovka funguje vzdycky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
30.3.20 13:37
@Anonymní píše:
Mě by spíš zajímalo, jak to děláte vy, co máte mimi už tak 9 měs. a více. Leze, potom už chodí, musí se pořád hlídat… A musíte na wc :mrgreen: Zavřete se tam? Mě teda malá buší na dvěře a řve jak tur :lol:

Na zachod odcházím potají, když mě objeví, snažím se ji vyhodit, ale většinou tam prostě je. Jinak máme co nejprizpusobenejsi byt a děti určitě nehlídám každou minutu, s víc detma to ani nejde. Klidně nechám mimino zuzlat varecku a jdu si umýt vlasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 13:41

Ano, poustet youtube neni uplne top metoda, to vim, ale taky to poustim pouze kdyz uz potrebuju malou opravdu na chvili zabavit 8) samozrejme nechci aby na tom byla zavisla. Ty videa jsou delany primo pro miminka, samozrjme vzdy vypinam automaticke prepinani a nepouzivam to kazdy den. Urcite to neni mysleny tak ze bych dite k tomu posadila na pul dne a nechala ji na to koukat :) nemyslim si ze takhle obcas je na tom neco spatnyho :) ji se to libi, povida ai utoho a ja mam klid udelat vse potrebny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
30.3.20 13:42

Jinak lezouci dítě právě už tolik hlídat nemusíš, trvá mu dyl, než s3 začne nudit, protože za zábavou si dojde samo :lol: Jenom se musí odstranit kabely, kytky a tak, to je jasný. Naše v devíti měsících nejradši vytahovalo věci v kuchyni, rozmetavalo kolíčky po podlaze, vytahovalo a různě cucalo hračky sourozenců… Prostě se celý den víceméně pohybuje po bytě a vytahuje věci, různé je zvedá, zahazuje a cucá. Je to mnohem lepší, než když jen ležela a musela jsem jí ty věci a hračky podávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
30.3.20 13:45
Jinak lezouci dítě právě už tolik hlídat nemusíš, trvá mu dyl, než s3 začne nudit, protože za zábavou si dojde samo :lol: Jenom se musí odstranit kabely, kytky a tak, to je jasný. Naše v devíti měsících nejradši vytahovalo věci v kuchyni, rozmetavalo kolíčky po podlaze, vytahovalo a různě cucalo hračky sourozenců… Prostě se celý den víceméně pohybuje po bytě a vytahuje věci, různé je zvedá, zahazuje a cucá. Je to mnohem lepší, než když jen ležela a musela jsem jí ty věci a hračky podávat.
@Teruse97 píše:
Ano, poustet youtube neni uplne top metoda, to vim, ale taky to poustim pouze kdyz uz potrebuju malou opravdu na chvili zabavit 8) samozrejme nechci aby na tom byla zavisla. Ty videa jsou delany primo pro miminka, samozrjme vzdy vypinam automaticke prepinani a nepouzivam to kazdy den. Urcite to neni mysleny tak ze bych dite k tomu posadila na pul dne a nechala ji na to koukat :) nemyslim si ze takhle obcas je na tom neco spatnyho :) ji se to libi, povida ai utoho a ja mam klid udelat vse potrebny :)

Jsou dělaný, aby je zaujaly, ne aby jim prospěly… Jako mimino to asi jednou týdně na deset minut nepoškodí, ale já bych se toho bála. Strašně snadno se na to zvyká, jak mimino, tak rodiče. Bála bych se, že to budu jako snadné řešení využívat víc, než bych měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
30.3.20 13:47
@Anonymní píše:
Mě by spíš zajímalo, jak to děláte vy, co máte mimi už tak 9 měs. a více. Leze, potom už chodí, musí se pořád hlídat… A musíte na wc :mrgreen: Zavřete se tam? Mě teda malá buší na dvěře a řve jak tur :lol:

Mam vice jak roční dvojčátka a když jdu na zachod, tak nechavam otevrene dveře a kluci jsou u me, dívají se na mě :D I když si jdu rno prevleknout a vyčistit zuby, tak lezou za mnou a různě nalezaji sama dobrodružství v koupelne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama