Jak zabavit roční dítě teď v listopadu?

95
6.11.19 14:17

Jak zabavit rocni dite ted v listopadu?????

Ahojky, nejake tipy, jak doma zabavit rocni /zatim nechodici/ dite, jaky mate cca rozvrh dne? Chodite jeste i v tomto pocasi na hriste treba? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.11.19 14:24

A proč nechodit na hřiště? Nakup nepromokavé oblečení a hurá ven :)
P. S: dcera mi začala kvůli zdrav. problémům chodit až ve 2 letech, to bychom se doma usoužili :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13168
6.11.19 14:24

A co ste dělali doma doteď? :D malej v tomhle věku vytahoval obsah linky kam dosah a hrál si s nádobím. Četli sme knížky, na hřiště klidně taky ještě chodíme, ale zas když nechodí co tam? Sedět v pískovišti bych nenechala. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
6.11.19 14:29

Tak ja mela spis na mysli nejake originalni tipy…samozrejmosti jsou hracky, kramareni supliku, skrinek, pohadky, rikanky… :)
Prave ze nechodi…a nechat lezt po hristi a piskovisti v tomhle marastu nic moc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3728
6.11.19 14:31

Ja byla vcera poprve s 15 mes. v detskym koutku, uzila si to. Jinak na hriste chodime, dcera taky jeste nechodi. Tak ji davam na houpacku nebo na klouzacku. Jeste pojedeme na koupani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
6.11.19 14:31

Chodíme na procházky, malujeme prstovkama nebo pastelkama, pomáhá mi uklízet (šudlá hadříkem, honí mop, vyndavá prádlo z pračky), hrajeme si s kostkama, čteme si knížky, miluje lala tv, takže posloucháme písničky pro děti, když vařím tak si hraje s nádobím a teď ho začlaly bavit hudební nástroje takže mučí xylofon a chystáme se pouštět draka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13168
6.11.19 14:32

V tomhle věku je to spíš takový placani se doma a nic moc aktivita, protože to dítě ještě lecos nezvládne a u ničeho dlouho nevydrží :D já zapojovala do domácích prací, nebo sem mu půjčila na hraní něco co není vyloženě hračka, aby zkoumal. Ale nějaké cílené hry takhle malé dítě nepochopí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
6.11.19 17:15

V roce jsme zpivali a hrali na hudebni nastroje (bubinek, rumba koule…). Zacali jsme trenovat drevene vkladacky s uchyty. Hrali jsme stolni hru s ukoly Moje prvni hra. Dcera zacala jezdit na auticku. Mela rada bazenek s micky. Zacala prolezat tunelem. Opici drahy v obyvaku. Zacali jsme postupne chodit na krouzky - hudebni a plavani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
898
6.11.19 18:38
@Kriss Tina píše:
V tomhle věku je to spíš takový placani se doma a nic moc aktivita, protože to dítě ještě lecos nezvládne a u ničeho dlouho nevydrží :D já zapojovala do domácích prací, nebo sem mu půjčila na hraní něco co není vyloženě hračka, aby zkoumal. Ale nějaké cílené hry takhle malé dítě nepochopí :D

Máte pravdu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5895
6.11.19 18:40

Já vymetala cukrárny a kámošky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
8.11.19 10:25

Proč byste nechodila ven? Nevím sice, jaké je počasí u Vás, ale u nás na severní Moravě je parádní podzim. Takže teplejší oblečení a hurá ven! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
8.11.19 10:43

@MartinPP malej uz v kocarku nevydrzi, jen chvilku, a nechodi jeste, takze nechat ho lezt po zemi se mi uplne nechce… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
11.11.19 15:01
@Barlem píše:
@MartinPP malej uz v kocarku nevydrzi, jen chvilku, a nechodi jeste, takze nechat ho lezt po zemi se mi uplne nechce… :)

Tomu rozumím :), ale taky si umím představit, jak se plazí hromadou spadaného listí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama