Jak zabavit v tomto počasí dvouleté dítě

Anonymní
19.12.19 00:37

Jak zabavit v tomto pocasi dvoulete dite

Holky, poradte, co v tomto obdobi delate se stejne starymi detmi? Dcera ma 25 mesicu a dochazi mi napady jak ji zabavit. Prohlizime knizky, zpivame, tancujeme, hrajeme si s plastelinou, kreslime - to dceru hodne bavi a kresli sama, sklada puzzle, hrajem pexeso, stavi kostky, a tak ruzne. Dcera je sikovna, mluvi ve vetach, umi barvy, spolu varime, uklizime a stejne mi prijde, ze se nudi, vymysli blbiny,,leze po stole, po skrini. Poradte hracky nebo hry, jak ji vic zabavit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2415
19.12.19 00:47

Mam brachu, je starsi teda ale myslim ze to je vhodne i pro mladsi deti, jsou takove sadrovy dinosauri, co se ruznymi archeologickymi nastroji vyskrabuji, bracha dinosaury miluje takze skrabe, skrabe je to tak na dve hodinky ;) a jeste to pry nejak bystri smysly, ale zalezi zda by to holku bavilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30379
19.12.19 00:48
@Anonymní píše:
Holky, poradte, co v tomto obdobi delate se stejne starymi detmi? Dcera ma 25 mesicu a dochazi mi napady jak ji zabavit. Prohlizime knizky, zpivame, tancujeme, hrajeme si s plastelinou, kreslime - to dceru hodne bavi a kresli sama, sklada puzzle, hrajem pexeso, stavi kostky, a tak ruzne. Dcera je sikovna, mluvi ve vetach, umi barvy, spolu varime, uklizime a stejne mi prijde, ze se nudi, vymysli blbiny,,leze po stole, po skrini. Poradte hracky nebo hry, jak ji vic zabavit.

Pořádně obléct a jít ven. Není z cukru a mlhu přežije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10525
19.12.19 00:48

Ven…?

Není špatné počasí, jen špatně oblečený turista ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
19.12.19 00:52

Jit ven

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 01:16
@Lucie_Sx píše:
Ven…?Není špatné počasí, jen špatně oblečený turista ;-).

Holky, ale my ven chodime kazdy den a za kazdeho pocasi, doma bychom se zblaznily. Dopoledne jsme venku 2 hodiny, abych ji vylitala, jinak by me
nespala po obede a
odpoledne jdeme spolu treba nakupovat. Odpoledne se ji ven uz moc nechce, jak je brzo tma. Spis bych potrebovala ji zabavit vic doma

• Citovat
  • Nahlásit
24400
19.12.19 01:39
@Anonymní píše:
Holky, ale my ven chodime kazdy den a za kazdeho pocasi, doma bychom se zblaznily. Dopoledne jsme venku 2 hodiny, abych ji vylitala, jinak by me
nespala po obede a
odpoledne jdeme spolu treba nakupovat. Odpoledne se ji ven uz moc nechce, jak je brzo tma. Spis bych potrebovala ji zabavit vic doma

Mne prijde;ze ji zabavujes dost :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2006
19.12.19 02:05

Zkuste si přečíst článek o tom jak je důležité aby se dítě i nudilo… Za mne naprosto dostačující… Věnování se… Zas jako pořád něco vymyslet a zbavovat taky pro dítě není ideál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
19.12.19 03:14
@Russet píše:
Pořádně obléct a jít ven. Není z cukru a mlhu přežije.

Přesně tak :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
19.12.19 06:30

Mam taky 25 mesicni dceru a kdyz uz nevim co, jdu uklizet a ona se zabavi sama :lol: jinak mame Kouzelne cteni od Albi, to ji bavi hodne a uplne top je ted knizka se samolepkami, kde na kazde strance je holcicka a ty ji muzes lepit saticky a doplnky :) ale davame i prochazky, hriste, chodime ven i kdyz je nic moc, jen ji poradne obliknu. Taky ji zabavi panenka a nebo si vynda obleceni a boty a oblika se a obouva, to ji zabere dost casu :lol: a protoze uz ji nechavam i samotnou po schodech, tak si i obcas zaleze do pokoje a dela si bordylek tam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3145
19.12.19 06:48

Lezeni po stole a skrini mi neprijde nevhodne, asistuju stejne jako u pexesa. :nevim: Napustim vanu v poledne nebo muziku a diskosvetlo. Bunkry. Dvouleta se mnou cvicivala s pulkilovyma cinkama. Navstevy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20971
19.12.19 06:56

Zabavuješ ji až dost, však dětem nevadí, když se činnosti každý den opakují, naopak mají to rády

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
19.12.19 07:11

Nemyslím si, že je dobré dítě neustále zabavovat. Dítě by se mělo nudit a rozvíjet vlastní fantazii, takhle z ní vychováš člověka, který se bez vedení neobejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
19.12.19 07:24

Taky myslím, že dle popisu se jí věnuje až až :palec: Mám taky dvouletou dceru a k tomu ještě jednu 4 měsíční a kdybych měla lítat jen kolem dvouletacky, musela bych se rozdvojit :lol: Naučila jsem ji, aby si uměla hrát i sama a když zrovna nemám čas, tak to funguje a nepotřebuje mě…Jinak teda hodně zpíváme a učíme se básničky, stavebnice u nás moc nefrci, ale máme dětskou kuchyňku a hrajeme si tam 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20737
19.12.19 07:33

Co znamená v tomto období? U nás je 10 stupňů, to se dá být půl dne venku. Neřeknu kdyby týden v kuse lilo jak z konve, ale to počasí je zatím v pohodě na to, aby člověk celé dny seděl doma a nudil se :nevim: a jinak doma nech dítěti taky nejakou volnou zábavu, ať se nauci zabavit se sama a zapojí trochu vlastní kreativity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat