Reklama

Jak začal váš porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andula135
Kecalka 142 příspěvků 18.08.18 08:22
Jak začal váš porod?

Jak začal ten váš porod, jaké jste měly příznaky. Já už si týden myslím, že to na mě přichází a pořád nic.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2076 příspěvků 18.08.18 08:25

Rano mi bylo divne- jako kdyz mam dostat ms. Strasna unava. Vecer najednou strasnA bolest, asi tri velke kontrakce a pak mi praskla voda

P4ja
Kelišová 5432 příspěvků 18.08.18 08:27

Z ničeho nic mně v noci praskla voda měsíc před termínem.

Heivka
Závislačka 2971 příspěvků 18.08.18 08:31

Já den předem cítila slabé kontrakce, které nebolely a byly jenom otravné. Večer odešla hlenová zátka a ráno se kontrakce rozjely tak, že to nešlo zaměnit, dokonce mě na porodní box z příjmu poslali bez vyšetření s tím, že je to jasné. Voda mi praskla až potom co jsem si nechala píchnout epidurál.

Annanasova
Povídálka 48 příspěvků 18.08.18 08:41

Já jsem byla po tabletě, ale najednou okolo půlnoci rovnou kontrakce jak kráva :)

K92
Kecalka 141 příspěvků 18.08.18 08:42

Týden po termínu jsem se ráno vzbudila a byla jsem zklamaná, že zase nic. Večer předtím jsem totiž měla slabé nepravidelné kontrakce a doufala jsem, že se to v noci rozjede. Normálně jsem se ráno nasnídala, pak se celé dopoledne povalovala a pak jsme s mužem chtěli jít na procházku. Při převlékání jsem ale pocítila první kontrakce, začala to měřit a šli jsme ven. Moc daleko jsme nedošli, dost to bolelo a zjistila jsem, že jsou kontrakce od začátku pravidelné po pěti minutách. Muž se naobědval, já ne, mě už bylo zle od žaludku. Pak jsem si dobalila a vyrazili jsme do porodnice. Večer bylo miminko na světě. Vodu mi píchli až v porodnici.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 18.08.18 08:42

U nejstaršího dítěte mi praskla plodová voda. U prostředního mi odcházela hlenová zátka, žádné bolesti, krvácení, nic. Jela jsem do porodnice, kde na mě koukali jak na blbce, než zjistili, že mám úplně zkaženou plodovou vodu. Tak mi ji píchli a šlo se. Poslední porod byl vyvolávaný pro velikost prcka. :) jestli se ti něco nezdá, nech se v porodnici zkontrolovat. Po zkušenosti s prostředním budu radši stokrát za blbce.

Innocence
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 08:54

Po ulehnutí do postele mi asi po 5 minutách praskla voda. Je pravda, že ten den ráno mi dělali Hamiltona, byla jsem po termínu. Jo a cca 4 dny před mi odcházela zátka.

Kriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 18.08.18 08:57

Mě večer hrozně bolela třísla, to sem zaspala, ale před 5 ráno mi začly první kontrakce, ty sem pak cca 3 hodiny počítala dokud nebyly pravidelně po 5 minutách a pak sem jela do porodnice, vodu mi třeba praskli až na porodním sále aby porod zrychlil.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 18.08.18 09:03

V porodnici na sestinedeli, kde jsem byla ubytovana a druhy den se melo vyvolavat. V noci mi luplo v brise a od te doby kontrakce pravidelne po 6 min. Voda mi nepraskla, hlenovou zatku neznam, ani poslicky. Nebylo mi nijak jinak. A za 4 hodky byla dcera na svete.

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 18.08.18 09:06

U prvního vůbec nic, před půlnoci mi praskla voda, jeli jsme do porodnice, nic, a ve 12 začaly kontrakce, v 18:26 byl venku. U druhého indukce, v 9 tableta, ve 12 začaly stahy, v 17:59 byl venku

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1939 příspěvků 18.08.18 09:07

@Andula135 Den před porodem my bylo prostě divně.Rano jsem měla hodně slabé kontrakce ale šla jsem ještě do obchodu ale to už bylo jasné že se blíží porod.

vulpes
Závislačka 4958 příspěvků 18.08.18 09:15

u staršího začal porod mým podvečerním prohlášením, že už mám všechno konečně hotovo, tak můžeme jít do toho kina a pak jdu rodit.
U druhého začal ranním nasraným prohlášením, že už na to kašlu a jdu rodit.

Vždy mě pak začalo jakoby jemně šimrat v podbřišku, zhruba v hodinových intervalech…a pomalu se to rozjíždělo.

Russet
Extra třída :D 10364 příspěvků 18.08.18 09:25
@Andula135 píše:
Jak začal ten váš porod, jaké jste měly příznaky. Já už si týden myslím, že to na mě přichází a pořád nic.

Byla jsem druhý den v porodnici na vyvolání. Trochu plodové vody a pak ostré bolesti. Doma jsem až na únavu necítila nic. Klukovi se asi ven moc nechtělo. Nakonec ho museli vzít císařem.

Manhattan
Závislačka 3690 příspěvků 18.08.18 09:26

Den před termínem mi dr. udělala Hamiltona, ale celý den se nic nedělo. Večer jsme se s manželem dívali na seriály až do půl 2 a když jsem se zvedala z gauče, že už půjdeme spát, dostala jsem první kontrakci. Manžel se mi smál, že mám zaražené prdy :cert: Tak jsem ho poslala spát a šla si napustit vanu, kde to zesilovalo, tak jsem rychle vylezla, nakulmovala si vlasy, namalovala se a šla jsem vzbudit muže, že už mám kontrakce po 3 minutách. Do porodnice jsme dorazili ve 4 ráno, otevřená jsem byla jen na 1 cm. Než se mnou vyplnili papíry a udělali přípravu, tak jsem se otevřela na 6 cm, tak jsem šla po 5.hod na sál a malá se narodila v 8 hodin. Celý den mi nebylo nic, z čeho bych poznala, že budu rodit :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama