Jak zachránit rodinu - manžel mne podváděl, vyhrožuje mi...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 15:37
Jak zachránit rodinu...

Ahojky holky,
Jdu si k Vám pro radu, mám dvouletou holcicku a za 3 měsíce čekáme kluka.
Před 7 měsíci jsem zjistila, že mě manžel 9 měsíců podvadel s kolegyní z práce. Rozhodla jsem se mu kvůli zachování rodiny odpustit. Jednou z podmínek bylo že změní do porodu práci, bohužel se neustále vymlouva a je jasné že práci nezmění, je to ten typ co chce v jedné práci zestarnout.
Důvod nevěry, prý nedostatek sexu.
Naše manželství se hrozně změnilo, dříve mě psal sms a volal z práce. Říkal mě často že mě miluje a teď hrůza. Když přijde z práce nemá si se mnou co říct, na sex je unavený, pry už je starší, než dřív ( 38 let) a taky je prý unavený z práce a s dcery. A když řeknu že se mě něco nelíbí, začne řvát a vyhrožovat že mě veme dceru a odejde, nebo že mě strčí ze schodů. Ještě nikdy mě nic neudělal, ale vždy se úplně psychicky složim a brečím.
Je mu je to ale úplně jedno, a pak řekne že se nechce hádat a ja mu to raději ze strachu co by bylo dál odpustim. Vím že ho miluji, ale také vnímám, že dcera když začne řvát se ho už taky boji. Máte pro mě nějakou radu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lioness34
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 26.04.19 15:38

Mas kam jít?

Amelie30
Závislačka 2506 příspěvků 26.04.19 15:41
@Lioness34 píše:
Mas kam jít?

Asi tak. Co jiného také poradit.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 26.04.19 15:41

Jen další duševní kripl. Co ti poradit nevím, já bych se obrátil na rodinu, případně odbornou pomoc. NEEXISTUJE, aby se mnou partner takto jednal. NEEXISTUJE.

ivašot.
Echt Kelišová 7905 příspěvků 26.04.19 15:42

Zachraňovat rodinu musí chtít oba. Ale tvůj manžel to rozhodně nechce!!!

Janli
Echt Kelišová 8462 příspěvků 26.04.19 15:43

Jo, mám. Sbal se a odejdi. Jakou rodinu chceš prosím tě zachraňovat? Tu, která tvoje dítě tak stresuje, že pláče? Rodinu s idiotem, co ti vyhrožuje, že tě strčí ze schodů?

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 26.04.19 15:44

Já jsem téměř vždy pro zachráněni rodiny, nicméně tady souhlasím s lexter

Jura1234
Povídálka 47 příspěvků 26.04.19 15:46

To nevypadá na šťastný konec. Radši se připravuj na všechny možnosti.

terkane
Povídálka 41 příspěvků 26.04.19 15:47
@Lioness34 píše:
Mas kam jít?

Mohla bych jít k mamce a mám byt, který jsem měla už před manželstvím. Ale bojím se zdá sama na rodičovské zvládnu 2 děti. Kdybych chodila do práce tak odejdu od manžela asi hned, vydělávam víc jak on.
A také mám strach co by se dělo, kdybych trvala na konci manželství.
Vím, že bych mu nemohla bránit v kontaktu s dcerou a celou dobu bych trnula jestli ji něco neudělá.

AjaF
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 26.04.19 15:49
@Lexter píše:
Jen další duševní kripl. Co ti poradit nevím, já bych se obrátil na rodinu, případně odbornou pomoc. NEEXISTUJE, aby se mnou partner takto jednal. NEEXISTUJE.
:potlesk:
Hanka1
Extra třída :D 14894 příspěvků 26.04.19 15:51

Snazila bych se vypadnout ještě do porodu, at mas pak klid v sestinedeli. Dement jeden, vyhrozovat mi někdo, ze mne shodi ze schodu, tak na nej volam cajty a necham ho na deset dni vykazat z bytu, debilek jeden namachrovanej… :pocitac: :zed:

Lalelale
Závislačka 4460 příspěvků 26.04.19 15:52
@terkane píše:
Mohla bych jít k mamce a mám byt, který jsem měla už před manželstvím. Ale bojím se zdá sama na rodičovské zvládnu 2 děti. Kdybych chodila do práce tak odejdu od manžela asi hned, vydělávam víc jak on.
A také mám strach co by se dělo, kdybych trvala na konci manželství.
Vím, že bych mu nemohla bránit v kontaktu s dcerou a celou dobu bych trnula jestli ji něco neudělá.

Jdi k mámě, zvládneš to. Zvládly to i jiné a mnohdy bez podpory kohokoliv. Už jen kvůli těm dětem jdi pryč od toho vola, kterého se vlastní dcera bojí.

Hanka1
Extra třída :D 14894 příspěvků 26.04.19 15:53
@Lexter píše:

presne, radeji se vrátit domu nez tohle, i azylak je lepsi nez takovy domaci debil, at si tahne za kolegyni…

Ms.Ragdoll
Závislačka 2977 příspěvků 26.04.19 15:53

Az pujde do prace, tak Vam sbal veci a bezte pryc. Zavolej rodine, at ti pomuze. Na co cekas? Vzdyt je uplne nechutnej, ten si zadnou rodinu nezaslouzi.

Vubec se s nim nebav, nic s nim nerozebirej. Ignoruj ho, stejne tak, jako on tebe. Jo a najdi si pravnika, neres to sama.

Uslava
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 26.04.19 15:53
@Anonymní píše:
Ahojky holky,
Jdu si k Vám pro radu, mám dvouletou holcicku a za 3 měsíce čekáme kluka.
Před 7 měsíci jsem zjistila, že mě manžel 9 měsíců podvadel s kolegyní z práce. Rozhodla jsem se mu kvůli zachování rodiny odpustit. Jednou z podmínek bylo že změní do porodu práci, bohužel se neustále vymlouva a je jasné že práci nezmění, je to ten typ co chce v jedné práci zestarnout.
Důvod nevěry, prý nedostatek sexu.
Naše manželství se hrozně změnilo, dříve mě psal sms a volal z práce. Říkal mě často že mě miluje a teď hrůza. Když přijde z práce nemá si se mnou co říct, na sex je unavený, pry už je starší, než dřív ( 38 let) a taky je prý unavený z práce a s dcery. A když řeknu že se mě něco nelíbí, začne řvát a vyhrožovat že mě veme dceru a odejde, nebo že mě strčí ze schodů. Ještě nikdy mě nic neudělal, ale vždy se úplně psychicky složim a brečím.
Je mu je to ale úplně jedno, a pak řekne že se nechce hádat a ja mu to raději ze strachu co by bylo dál odpustim. Vím že ho miluji, ale také vnímám, že dcera když začne řvát se ho už taky boji. Máte pro mě nějakou radu.
Říkal, že tě miluje a přitom spal s jinou. Jakou cenu mají jeho slova - žádnou. Tak proč to chceš slyšet, když to pro něj nic neznamená? Proč ho miluješ, když ti chce vzít dceru a tebe chce srazit ze schodů? To se ti líbí? Proč máš jedno dítě za druhým přestože jsi věděla, že tě podvádí? A nebo jsi vůbec nic netušila? jsi adept na týranou ženu. Ty ženy taky milují své tyrany a ty chceš mocí mermo do jejich řad. Vůbec si sebe nevážíš. Takový člověk, který s tebou zachází takhle špatně ve tvém stavu, není dobrý člověk a nezaslouží si tvou lásku. Prober se.
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama