Reklama

Jak začít pracovat s tarotovými kartami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malefic
Kecalka 175 příspěvků 27.01.17 12:23
jak začít pracovat s tarotovými kartami

Ahojky
už tak nějak od doby kdy jsem byla mladší mne lákaly kyvadílka, koule, čakry a podobné věci. Za poslední dobu jsem vše nějak nechala být. Ale od doby, kdy se za mnou přišla podívat moje zesnulá prababička… jakoby se to zase vše probudilo. Takže jsem tak nějak brouzdala po netu, pročítala si ruzné stránky a zaujaly mne tarotové karty. Nikdy jsem je neviděla z blízka. Neco jsem si o nich přečetla abych věděla „jaké jsou“ Myslím, že jsem si vybrala dobře. Dneska se po nich půjdu podívat do města. Bohužel, kdybych měla čekat, aby mne někdo jimi obdaroval, asi bych se nedočkala. Dočetla jsem se, že nejlepší způsob jak vůbec s nimi začít je, že si prohlédnete jednu po druhé a budete se sami snažit zjistit co se podle vás na jednotlivé kartě děje. No jo, řekla jsem si, že to je jednoduché.. Ale jsou tam různé znaky, které si říkám, že určitě něco znamenají a nejde jen tak si sama vymyslet co to znamená… Tak se ptám, jak tedy doopravdy začít? je nutné znát co znamenaji jednotlivé znaky - meče, hole, pentagramy..?a co je ještě třeba opravdu znát, abych mohla začít? Děkuji za tipy a rady. :-)

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama