Jak začít se sexem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 16:37
Jak začít se sexem

Zdravím ženy, dáte mi nějaké tipy jak začínáte se sexem nebo jak muži dáte najevo že to chcete? U nás začínal většinou jen muž a nedávno mi naznačil že by byl rád kdyby to taky někdy vzešlo ode mě. Jen nevím jak s tím začít, například když večer lezime v posteli a koukáme na film :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
K K
Kecalka 481 příspěvků 11.01.18 16:45

Zkuste to podle tohodle navodu.

Ona plela mak - on byl ajznbonak.
A kdyz vlak houk, tak ji ho tam fouk.

Proste plejt mak a cekat, az zahouka vlak.

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 11.01.18 16:47

U nás to poznám tedy již při líbání, jestli to je klasický večerní muchlování nebo směřuje k sexu. Když teda chci já, tak ho začnu vášnivěji líbat, rukou nejdřív na krku a pak dál, ale to už se dávno chytí a vošmatláváme se oba a jde se na věc. :dance:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 11.01.18 16:52
@K K píše:
Zkuste to podle tohodle navodu.

Ona plela mak - on byl ajznbonak.
A kdyz vlak houk, tak ji ho tam fouk.

Proste plejt mak a cekat, az zahouka vlak.
:P Já to znám takhle;

Ona plela mák, on jí na NÍ mák, ona běžela, a upadla, on běžel za ní, a upadl na ní. A že ho měl jak násadu, vrazil jí ho zezadu :nevim: :palec:

K K
Kecalka 481 příspěvků 11.01.18 16:56

@Borůvka1990

Tak by to taky slo - napred honit a az bude jak nasada, tak pak pride legranda…

Vono na tom vcelku nic neni - vetsinou to ty dva zvladnou bez cizi pomoci…

Venetia
Hvězda diskuse 37462 příspěvků 11.01.18 16:56
@Anonymní píše:
Zdravím ženy, dáte mi nějaké tipy jak začínáte se sexem nebo jak muži dáte najevo že to chcete? U nás začínal většinou jen muž a nedávno mi naznačil že by byl rád kdyby to taky někdy vzešlo ode mě. Jen nevím jak s tím začít, například když večer lezime v posteli a koukáme na film :nevim:

mam stejny problem…neumim to…ale uz to nejak neresime, jen se o tom kdysi zminil

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 11.01.18 16:58

Zeptej se, jestli vis, co znamena zajeci fouk. A pak rekni, ze chces, aby ti ho tam fouk az zajeci. :nevim: Zacinam normalne, je to tvuj chlap, tak se pritul a pak uz snad neco vymyslis.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 17:00
@Anonymní píše:
Zdravím ženy, dáte mi nějaké tipy jak začínáte se sexem nebo jak muži dáte najevo že to chcete? U nás začínal většinou jen muž a nedávno mi naznačil že by byl rád kdyby to taky někdy vzešlo ode mě. Jen nevím jak s tím začít, například když večer lezime v posteli a koukáme na film :nevim:

dám ruku na penis a už to jede :lol:

Venetia
Hvězda diskuse 37462 příspěvků 11.01.18 17:01
@Barbucha3 píše:
U nás to poznám tedy již při líbání, jestli to je klasický večerní muchlování nebo směřuje k sexu. Když teda chci já, tak ho začnu vášnivěji líbat, rukou nejdřív na krku a pak dál, ale to už se dávno chytí a vošmatláváme se oba a jde se na věc. :dance:

tohle, ale nepovazuju jako, ze zacinam se sexem..to je spontanni a oboustranne

ivašot.
Kelišová 6716 příspěvků 11.01.18 17:03
@Anonymní píše:
dám ruku na penis a už to jede :lol:

Taky tak, případně své úmysly naznačím i slovně. Po 20 letech s tím opravdu nemám problém.

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 11.01.18 17:07
@Venetia píše:
tohle, ale nepovazuju jako, ze zacinam se sexem..to je spontanni a oboustranne

No tak někdo ten impuls dát musí, takže když chci já, tak z klasické večerní pusy udělám vášnivou líbačku já. :lol: jasně, že pak už to jde ráz na ráz z obou stran, ale začnu já.
Případně stačí přijít v hezkém spodním prádle do ložnice a rovnou se přeplazit přes něj, líbat na krku, ruka dolů.. to už snad je jasný jednostranný impuls? :lol:

Venetia
Hvězda diskuse 37462 příspěvků 11.01.18 17:09
@Barbucha3 píše:
No tak někdo ten impuls dát musí, takže když chci já, tak z klasické večerní pusy udělám vášnivou líbačku já. :lol: jasně, že pak už to jde ráz na ráz z obou stran, ale začnu já.
Případně stačí přijít v hezkém spodním prádle do ložnice a rovnou se přeplazit přes něj, líbat na krku, ruka dolů.. to už snad je jasný jednostranný impuls? :lol:

jak pro koho..s mym by pradlo asi nic neudelalo, zase se vecer bezne v posteli pred spanim tulime a bud se to vyvine v sex nebo ne. Pravidlem je, ze ano, v opacnem pripade jeden z nas upozorni, ze z toho dneska nic nebude :D

K K
Kecalka 481 příspěvků 11.01.18 17:10

No tak takhle jsem se dlouho nenasmal…

Ale k tematu… Taky mam takovou partnerku „trdlo“. Proste to neni koketa.

Tvuj partner se, zakladatelko, musi proste smirit s tim, ze tornado Lou z tebe nebude. Nebo bude - ale za cenu premahani a sex te prestane bavit.

Mozna ale partnerovi nejde o to, abys zacla - ale abys dala najevo, ze ho chces. Treba ze si vezmes na doma leginy/upnuty tricko/zadny tricko/ cojavimcoseto­mutvymulibi.

Nebo si vzit hezky sexy pradlo a zapalit svicky… Pred tim si dat panaka…

Podle me jde do urcity miry ovlivnit ty veci pred posteli - obleceni, ambiente… Pak uz je to pudovy.

Za me - radci truhla co se svadet uci a moc to neumi, nez zenskou co svede svatyho na moste. Mozna by si to mel ten tvuj taky uvedomit…

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 11.01.18 17:15
@Venetia píše:
jak pro koho..s mym by pradlo asi nic neudelalo, zase se vecer bezne v posteli pred spanim tulime a bud se to vyvine v sex nebo ne. Pravidlem je, ze ano, v opacnem pripade jeden z nas upozorni, ze z toho dneska nic nebude :D

Tak to asi každá myslíme něco jiného, je něco jiného přijít normálně ve spodním prádle do postele a přijít, tak že s tebe ten chtíč stříká. Já nevím, ale dělám to očima, pohybama, dotykama a je naprosto jasný, co chci. Ten signál trvá pár vteřin, pak už to je vidět i na chlapovi. :dance: :lol:

Venetia
Hvězda diskuse 37462 příspěvků 11.01.18 17:16
@Barbucha3 píše:
Tak to asi každá myslíme něco jiného, je něco jiného přijít normálně ve spodním prádle do postele a přijít, tak že s tebe ten chtíč stříká. Já nevím, ale dělám to očima, pohybama, dotykama a je naprosto jasný, co chci. Ten signál trvá pár vteřin, pak už to je vidět i na chlapovi. :dance: :lol:

to to asi neumim…to je asi ten problem zakladatelky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >