Jak začít v sexu

Anonymní
8.8.13 13:37

Jak začít v sexu

Ahojky, snad pochopíte, že píši anonymně… :oops: Nikdy jsem v sexu nebyla nějak náruživá a vždycky začínal sex partner a ještě mě většinou musel přemlouvat a musela následovat dlouhá předehra. Po porodu se ale moje chuť na sex změnila a já bych teď chtěla i několikrát denně, neumím si „o to říct“, nevím jak začít?? :| Vím, že je to po dvanácti letech vztahu smutné, ale dokonce se stydím. :oops: :oops: Dopracovala jsem se během těhotenství k tomu, že ani partner už to nevyžaduje nějak často a spíme spolu třeba jen jednou za 14 dní a já bych tak chtěla, třeba i několikrát denně( i když to s miminkem samozřejmě není reálné). Holky, poraďte prosím jak začít. Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8.8.13 13:43

Zkus následující pořadí :
a) nakup na leontyne pradlo, podvazky, punčochy, pouta, oční masku… pak
b) řekni manželovi, že to chceš dělat častěji a nakonec
c) si najdi milence

:hug: :hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
8.8.13 13:46

No nevím, pokud jste spolu tak dlouho a tvůj partner má nějaký už ustálený apetit, tak aby nebyl trochu v šoku :think:
A jak začít, normálně přjít, přitulit se a začít líbat, dát si třeba jeho ruku na prsa nebo do kalhotek, to pochopí, ne? :mrgreen: A ty nebudeš muset nic říkat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.13 13:47
@Gladys píše:
No nevím, pokud jste spolu tak dlouho a tvůj partner má nějaký už ustálený apetit, tak aby nebyl trochu v šoku :think:
A jak začít, normálně přjít, přitulit se a začít líbat, dát si třeba jeho ruku na prsa nebo do kalhotek, to pochopí, ne? :mrgreen: A ty nebudeš muset nic říkat ;)

snad do trenek :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
8.8.13 13:48

… přitulím se, pohladím a už to jede samospádem ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.13 13:48

@anorganička Když já bych si připadala směšně v nějákým prádýlku, když jsem doteď chodila v tričku a fuskách. By se mi ještě vysmál, co šílím. :oops: :P

• Nahlásit
  • Citovat
31603
8.8.13 13:49
@anorganička píše:

ne, do svých kalhotek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
8.8.13 13:50
@Anonymní píše:
@anorganička Když já bych si připadala směšně v nějákým prádýlku, když jsem doteď chodila v tričku a fuskách. By se mi ještě vysmál, co šílím. :oops: :P

s prádýlkem bych teď opravdu počkala, to až třeba zvýšíte frekvenci, takjako oživení, prvně se zkrátka nauč přijít a začít sama, když se stydíš i to, tak naběhnout v podvazkách by bylo trochu divné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
joaska
8.8.13 13:52
@anorganička píše:

jako přijít, přitulit se a dát mu jeho ruku do jeho trenek? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.8.13 13:52
@Gladys píše:
s prádýlkem bych teď opravdu počkala, to až třeba zvýšíte frekvenci, takjako oživení, prvně se zkrátka nauč přijít a začít sama, když se stydíš i to, tak naběhnout v podvazkách by bylo trochu divné

To jo, to by místo sexu následoval výbuch smíchu, si myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
8.8.13 13:56
@Anonymní píše:
To jo, to by místo sexu následoval výbuch smíchu, si myslím.

Naopak, vy ji radíte, jak jít k sexu. To snad po dítěti ví. Podle mě by měl demonstrovat vizuálně a pro chlapa JEDNOZNAČNĚ, že u ní došlo ke změně. :jazyk: :jazyk: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
8.8.13 13:58

Stačí sáhnout dorozkroku, pak to půjde samo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
31603
8.8.13 13:58
@joaska píše:
jako přijít, přitulit se a dát mu jeho ruku do jeho trenek? :lol:
:lol: to by si asi vyložil chlap trochu jinak, že. Taková mírnější varianta prohlášení „dneska mě bolí hlava, tak si to laskavě udělej sám“ :jazyk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2633
8.8.13 14:00

Já se vždycky přitulím, a už před tím mám dvojsmyslné narážky, takže když se tak podezřele lísám, tak manžel pak zahlásí něco v tom smyslu, že vypadaám jako bych měla chutě :mrgreen: Tak řeknu, že mám :mrgreen: A je to. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
8.8.13 14:01
@anorganička píše:
Naopak, vy ji radíte, jak jít k sexu. To snad po dítěti ví. Podle mě by měl demonstrovat vizuálně a pro chlapa JEDNOZNAČNĚ, že u ní došlo ke změně. :jazyk: :jazyk: :jazyk:

přečetla sis vůbec ten dotaz? :think: Nebo se specializuješ jen na házení siláckých řečí?
Zakladatelka jasně psala, že to bylo vždycky na chlapovi, takže vůbec neví, jak s tím začít sama. Pokud bych 12let začínala v sexu já a pak se chlap přiřítil v tangách a předvedl mi pánský striptýz, tak bych se opravdu šíleně vyděsila, co se mu stalo, případně bych ho podezírala, co si šňupnul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama