Jak začít zase od nuly

Anonymní
11.1.21 21:25

Jak začít zase od nuly

Jsem před rozvodem, čeká mě stěhování do pronájmu. Jak začít zase od začátku. Byt ve kterém jsme bydleli se bude asi prodávat, protože nemám na vyplacení. Přijdu o místo kde jsem zvyklá a jsem ráda. Mám hlavu plnou otázek. Jak to zvládnu, jak dlouho si budu zvykat. Nic mě nebaví poslední dobou. Jen sedím a koukám. Říkám si že až to bude za mnou, že se mi snad uleví.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5299
11.1.21 21:35

A jsi sama, nebo máš děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
11.1.21 22:46
@Anonymní píše:
Jsem před rozvodem, čeká mě stěhování do pronájmu. Jak začít zase od začátku. Byt ve kterém jsme bydleli se bude asi prodávat, protože nemám na vyplacení. Přijdu o místo kde jsem zvyklá a jsem ráda. Mám hlavu plnou otázek. Jak to zvládnu, jak dlouho si budu zvykat. Nic mě nebaví poslední dobou. Jen sedím a koukám. Říkám si že až to bude za mnou, že se mi snad uleví.

Vim, ze pises, ze prijdes o misto, kde jsi rada a zvykla, ale pravdepodobne je v tom miste take hodne vzpominek a casem by te mohly tahnout dolu. Novy zacatek je vzdycky fajn na novem miste. Chce to poradny nadech cerstveho vzduchu, nezustavat zabrzena ve starych/minulych kolejich. Moc doporucuju najit si novy konicek, co jsi vzdycky chtela zkusit delat, a nikdy jsi nezacala? Nejaky druh tance? Keramika? Nejaky bojovy sport? Vylety do hor? Joga? Zkus najit neco, co te idealne vtahne do noveho kolektivu lidi. Moc to pomaha :P Najdes nejen konicek, ale i dalsi nove pratele a pocit, ze zijes SVUJ novy zivot :kytka: Moc drzim palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
11.1.21 23:58

Doporučuji nové přátele. Kvalitní zábavní lidé mají úžasnou dovednost odvést tě od mizerných myšlenek. :wink:

Drž se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
12.1.21 03:03

Když jsem se rozváděla, měla jsem pocit, že všechno dobré skončilo. Po rozvodu jsem se naučila španělsky, tančit salsu, odstěhovala jsem se do zahraničí, vdala se a pořídila si dítě, psa, postavila na terase gauč z palet a zasadila česnek.
Buď aktivní a neboj se dělat věci, který okolí připadají divný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 09:08

Také nás se synkem čeká tento měsíc stěhování… Manžel zemřel a já se rozhodla koupit raději byt po rekonstrukci, než zůstávat v bytě po manželovi před rekonstrukcí (na tu bych stejně neměla čas, známé řemeslníky a koneckonců ani nervy…).

Samozřejmě, že jsem k danému rozhodnutí nedospěla hned. Potřebovala jsem na to pár měsíců času a teď jsem ráda, že půjdeme s malým odsud. Manžel mi hrozně chybí, ale zároveň jsem ráda, že můžeme se synkem začít znova a jinde.

A jak píše @Galitea, každá takováto změna v životě je zároveň příležitostí k novým začátkům. Zakladatelko, přeju Vám hodně sil začít znova. Berte to tak, že na Vás čeká něco lepšího, jen se před tím nesmíte uzavírat :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1581
12.1.21 09:16

Neměj strach. Zvykneš si zase na nové :) Zařídíš si to podle sebe a bude dobře. Neseď a nekoukej, vyraz ven, dej si nějakou novou výzvu. Držím palce : :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
12.1.21 09:24

Je to těžké situace, ale ne bezvýchodná. Souhlasím s tím, se obklopit fajn lidmi, kteří ti vykouzlí úsměv na tváři.
Ber to jako nový začátek všeho. Vše budeš mít podle sebe, přizpůsobíš si a zvyknutí přijde samo :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat