Jak zase začít žít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 20:14
Jak zacit zase zit?

Krasny vecer holky,
potrebuju poradit a zaroven povzbudit..
S pritelem jsme 4 roky a mame spolu 2 letou dceru. Ale nas vztah jde spise do trni. Hadky zacinaji byt caste, nevazi si me, neobejme me, je ke mne uplne chladny.. a ja ani z toho nemam chut zit. Hrozne me to trapi. Porad jsem doma sama s malou. Kmitam jak diva a ani to neoceni. On prijde z prace a jde rovnou k pc hrat hry, pak se kolem 1 rano presune na gauc k tv a spi :roll: na akci si zajde sam, proste na me kasle a vubec nema ani respekt k zene.. A ja uz nevim, jak dal, co mam delat.. tenhle vztah me proste ubiji, porad jen brecim a lituju tohle vsechno.. ono se lehce rekne odejdi, ale kdyz clovek nema kam, navic s ditetem. Jak se mam odrazit ze dna? :(

Reakce:
topkiss
Kecalka 417 příspěvků 24.07.19 20:18

Řekla bych, že dost vázne komunikace. Promluv si s ním o svých pocitech. Zkuste na vztahu zapracovat. Odejít můžeš kdykoliv potom.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 24.07.19 20:19
@Anonymní píše:
Krasny vecer holky,
S pritelem jsme 4 roky a mame spolu 2 letou dceru. Ale nas vztah jde spise do trni. Hadky zacinaji byt caste, nevazi si me, neobejme me, je ke mne uplne chladny.. a ja ani z toho nemam chut zit. Hrozne me to trapi. Porad jsem doma sama s malou. Kmitam jak diva a ani to neoceni. On prijde z prace a jde rovnou k pc hrat hry, pak se kolem 1 rano presune na gauc k tv a spi :roll: na akci si zajde sam, proste na me kasle a vubec nema ani respekt k zene.. A ja uz nevim, jak dal, co mam delat.. tenhle vztah me proste ubiji, porad jen brecim a lituju tohle vsechno.. ono se lehce rekne odejdi, ale kdyz clovek nema kam, navic s ditetem. Jak se mam odrazit ze dna? :(

Promluvit si s ním, připomenout mu, že má doma ženu a dítě, a to vyžaduje jisté povinnosti. Že nechceš spolubydlícího, ale partnera. Pokud to bude mít ma háku, tak opravdu odejít. Začátky budou krušné, ale spousta žen to zvládla. Samozřejmě ihned na soud kvůli alimentům, jistě by se ti dostala i nějaká pomoc od státu.

mrav
Vesmírná mluvilka 32248 příspěvků 24.07.19 20:42

Taky si myslím, že by sis s ním měla promluvit. Vím, jak je náročná dvouletá dcera, sám jsem s jednou zůstal, Přeji ti, ať se všechno urovná. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 21:08

U nás to bylo podobné jeden čas, a to už jsme měli dokonce 2 děti. Byla jsem z toho úplně vyřízená, strašně často jsem brečela. Před tím to vypadalo úplně úžasně - láska jako trám, pak se to postupně zhoršovalo, že jsem ho úplně skoro nenáviděla za to, jak se choval. To bylo asi před 10 lety a teď jsme už dávno zase jako 2 hrdličky a je to úžasné a děti si toho ani nevšimly. Takové věci by se jich neměly vůbec dotknout, pokud to jen trochu jde. Kupodivu se to vrátilo do původního stavu nějak samo.

Calendulka
Kecalka 432 příspěvků 25.07.19 04:16
@Anonymní píše:
Krasny vecer holky,
S pritelem jsme 4 roky a mame spolu 2 letou dceru. Ale nas vztah jde spise do trni. Hadky zacinaji byt caste, nevazi si me, neobejme me, je ke mne uplne chladny.. a ja ani z toho nemam chut zit. Hrozne me to trapi. Porad jsem doma sama s malou. Kmitam jak diva a ani to neoceni. On prijde z prace a jde rovnou k pc hrat hry, pak se kolem 1 rano presune na gauc k tv a spi :roll: na akci si zajde sam, proste na me kasle a vubec nema ani respekt k zene.. A ja uz nevim, jak dal, co mam delat.. tenhle vztah me proste ubiji, porad jen brecim a lituju tohle vsechno.. ono se lehce rekne odejdi, ale kdyz clovek nema kam, navic s ditetem. Jak se mam odrazit ze dna? :(

Musíš se s ním bavit, říct mu, že byste měli spolu trávit čas jako rodina, že by měl fungovat jako táta, když už má dítě… Domluv se s ním, že třeba jako rodina spolu zajedete na bazén, do ZOO, na rozhlednu, na výlet na kolech,… Ať se vám věnuje a není jen na PC. Taky mu zkus dát občas dceru na hlídání, že si sama někam zajdeš - třeba s kamarádkama, ať trochu vypneš :) ať jenom nejsi doma a neleze ti to na mozek :srdce:

Váš příspěvek
Reklama