Reklama

Jak začít znovu? Chlap po 40.. Jde to??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zivotjepes1975
Povídálka 12 příspěvků 12.12.16 13:01
Jak začít znovu? Chlap po 40.. Jde to??

Zdravím dámy a slečny,
jsem tu nový, nechci tu nějak rušit, ale obracím se na vás s následujícím dotazem: opustila mě manželka i s mými dětmi, které mám stále moc rád. Je to pro mě těžké období, ale už se cítím o něco líp. Začínám tak nějak uvažovat jak znovu začít. Jestli to v mém věku (40let) a pracovním vytížení, tedy z práce do práce, je vůbec možné. Nemám náladu o víkendech prolézat hospody, kluby a hledat „tu pravou“, takže šance k úspěchu se razantně menší, vím,.. ale.. Napadá mě nějaká seznamka (štěstí, seznamka) nebo má někdo nějaký jiný tip? Nechci skočit do nového vztahu pohlavě, to nemá cenu. Rány se pořád hojí a hojit ještě budou. Chybí ale i obyčejné popovídání s ženskou, slečnou. Ty co mi tak nějak nadbíhají jsou ale starší než já a o to zájem moc nemám a nic k ním necítím. Budu rád, když mi ze strany opačného pohlaví poradíte, jak se prostě zkusit resetovat a znovu nakopnout. A taky za názor, jak se v podobném věku dá nová partnerka najít. Není to totiž jako dřív, kdy jsem se nebál slečnu oslovit. Teď už je ale jaksi „rozebráno“ a já když někoho potkám, tak si jen řeknu, že určitě někoho má.. a k ničemu se neodvážím.. Předem díky a nezlobte se za dotaz.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Malina7
Závislačka 2630 příspěvků 12.12.16 13:08

Nejprve bych počkala až se ty rány opravdu zahojí a pak bych přemýšlela nad vztahem. Musíš mít vyřešenou minulost v sobě jinak se nemáš šanci pohnout dál. Takže počkej až to odezní a pak hledej. Seznamky bych nevolila. Volila bych osobní kontakt a nic nelamala přes koleno. Nech seznamování volný průběh.

zivotjepes1975
Povídálka 12 příspěvků 12.12.16 13:14

Malina7: vím a souhlasím, proto jsem také psal, že nechci po hlavě do nového vztahu - jen aby vztah byl. Škoda, že volné slečny a dámy nejsou nějak označeny, že jsou volné :-) To bych se k něčemu odvážil určitě snáz.

alimdar
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 12.12.16 13:17

@zivotjepes1975 lehký to určitě není a nebude, ale je nás mnoho, kdou jsme v cca stejném věku restartovali. Já nejsem příznivec seznamek, ale spíš jsem dala šanci náhodě a snad se vyplatilo. Nepočítej, že vyjde hned první vztah, ale i to se může stát. Jednou to přijde a budeš spokojen. Uvidíš. Působis rozumně, hlavně bud v klidu. A vůbec, 40 není žádný věk :cert:
Ale chápu, ze to předvánoční období ty pocity zoufalství umocňuje. Prošla jsem si tím loni touhle dobou taky a dnesje vše jinak. Držím palcee

adam75
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 12.12.16 13:17

@zivotjepes1975 „označeny“ jsou na těch seznamkách. Nic špatného na nich není. Řada žen s dětmi se ven nedostane a jinak než přes seznamku nemají šanci.

zivotjepes1975
Povídálka 12 příspěvků 12.12.16 13:20

Díky všem za příspěvky. Ano, ty „označené“ ou na seznamkách, ale podobný problém mám taky. Prostě na lezení po klubech a hledání jak mlsnej kocour už nejsem.

brisco
Závislačka 2886 příspěvků 12.12.16 13:20

Spis bych si ujasnila, co vlastně chci. Chceš jeste založit rodinu, mít další deti?

zoidberg
Extra třída :D 11459 příspěvků 12.12.16 13:22

Každá někoho má, dokud nepotká tebe.
Nehledej nezadané a klidně si nějakou rozveď ;)

1988zanda
Kecalka 489 příspěvků 12.12.16 13:23

Mohu tě uklidnit.Dnes již můj manžel a to mu je 41 si me bral před 3lety. Myslel si ze když je tak dlouho sám ze nikoho nenajde…presne jak jsi říkal rozebráno. Chodil z práce do práce a lepily se na něj jen starší kousky než byl on sám. Dopadlo to tak…ze až přestal hledat nasel me skrz praci byla jsem jeho zakaznice a byla jsem zadana.Moc se mi líbil a líbí do ted :D Prebral me memu snoubenci jen tim ze jsme se vidali kdyz k nam chodil na praci. Proste slovo dalo slovo.No a za rok jsme čekali holčičku a teď už i chlapeček je na cestě. Nezoufej a hlavně NEHLEDEJ ta prava si k tobě najde cestu.Taky jsem těch pitomych seznamek vyzkousela hromadu i manžel a nestojí to za nic.Lidi tam o sobe lzou.
Hodně štěstí a nezoufej.

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 12.12.16 13:24

Připomínáš mi mou sestru. Je rozvedená a neustále sama. Také řešila jak se seznámit, že všichni v jejím okolí jsou zadání a vzhledem k času kolík tráví v práci moc lidí nepozná. A seznamky? Ty jsou prý děs a běs plné stejných lidí, kteří se nudí a nic nehledají. Takže držím palce.. nejdřív se srovnej s minulostí a pak udělej krok vpřed.

adam75
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 12.12.16 13:24
@zoidberg píše:
Nehledej nezadané a klidně si nějakou rozveď ;)

Vyjímečně souhlasím, vymýšlení strategií, jak rozvést zadanou ženskou, ho tak zaměstná, že bude z momentálního duševního marastu venku raz dva.

Elenloth
Závislačka 3806 příspěvků 12.12.16 13:43

Tak hospody a kluby nepovažuju moc za místo, kde najít někoho na něco vážnějšího než je náhodný sex. Takže to tě asi nemusí trápit. Pokud se nechceš seznamovat virtuálně, tak z logiky věci se musíš dostat na místa, kde nějaké potenciální partnerky jsou. Máš nějaké koníčky, zájmy mimo svou práci? Prostě choď ven podle toho, k čemu tíhneš a třeba budeš mít štěstí. Jen to chce čas, nic většinou nejde hned. A jak tady někdo již zmiňoval, je dobré si ujasnit co bys dál v životě chtěl, jestli vážný vztah, nebo další děti a rodinu nebo si svobodně užívat a podle toho si taky vybírat. Oblbovat nějakou dítětechtivou třicítku není moc fér.
Jinak já svého muže potkala v jeho 45 na internetu (nikoli teda seznamce). Takže to jde samozřejmě i po 40 (mužově).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 13:45

Ahoj a jak je to dlouho, co Tě manželka opustila a proč? Nejdřív si opravdu budeš muset vyřešit minulost- jsi už rozvedený nebo je to čerstvý?, jinak totiž nemáš šanci začít normální nový vztah, přeju Ti hodně štěstí a ať najdeš hodnou ženu i pro Tvé děti.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 12.12.16 13:51
@zoidberg píše:
Nehledej nezadané a klidně si nějakou rozveď ;)
:lol:

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 12.12.16 13:55

@zivotjepes1975 kliiiid, všechno je o náhodě. Ja hledala na badoo akorát sex a je z toho láska myho zivota.
Uvolni se a dejchej. Jedine kdyz se netlaci na pilu, věci jdou jak maj.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama