Jak začít znovu žít?

Anonymní
9.9.11 14:03

Jak začít znovu žít ????

Ahoj. jsem tu poprvé, a předem se o omlouvám asi za dlouhý příspěvek.. Mám 3 letou dceru.. otec malý nás opustil když jí bylo osm měsíců. Hodně jsem se po narozní malé hádali..i když hádky to byly o ničem. Já poporodní depresi. což on nechápal a ani nevěděl. Několikrát jsem ho žádala o pomoc, ale marně..Tak jsem mu jednou řekla v afektu at tedy jde, když není s námi štastný a on šel. Samozřejmě jsem se snažila o návrat a vlastně celý dva roky co jsme od sebe. Bohužel.A ted má novou přílkyni.. no není nová je to jeho láska co byla přede mnou.. znám jejich vztah a znám i jí… a hrozně to bolí.. sám mi řekl kdo to je.. i když musel vědět, že mě to zasáhne..a já nevím ja dál.vídáme s docela často, kvůli malé..chodím do práce.. tak on si bere malou 2× týdně a pak další na celý víkend.Myslela jsem že to zkousnu.V hlavě vím proč nemůžeme být spolu.. ale zároven mi tam běhají myšlenky, že s k ní chová tak jak jsem chtěla já aby se choval ke mě.. že kvůli ní dokáže omezit kamarády, což u nás nešlo když se narodila malá. to jsem pořád slyšela že se necítí být svobodný.. Nevím jak dál. A mám pocit že me to sžířá cím dál tím víc.To že jsme s malu sami, on si užívá života a má vlastně vše..vím na rozpadu rodiny jsme měli oba svůj podíl..jen nevím jakse smířit s ní..a vlastně asi se vším. Motám se ted opět ve všem..a to jsem si říkala, že už jsem z toho venku..a pak přišla další rána. Omlouvám se za pomatený psaní… a budu ráda jakoukoliv radu či názor.. jen mě prosím neodsuzujte.. nejde soudit nikoho když si to človek neprožije sám.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

48557
9.9.11 14:13

Je to těžký,ale ber to tak že jste se k sobě nehodili.Proto on se k ní chová líp než k tobě.
Ber to jako konec a poohlídni se jinde.
Držím ti palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
9.9.11 14:14

Nejspíš jsme podobné povahy,taky bych s tím měla problém.Bohužel nevím jak ti poradit.Je to už dlouho,takže doufat,že se vrátí či že se to nějak urovná je pasé. :nevim: Časem se s tím určitě vyrovnáš,akorát ti nikdo neřekne, kdy ten čas pro tebe přijde.No já bych se snažila zaměřit na to lepší z této situace,že se má k malé,že se jí věnuje a že vy dva spolu dokážete komunikovat.A asi bych se snažila zase začít žít.Dělat si radost.A moc na tu druhou nemyslet… :nevim:
Moc ti přeju novou lásku,to bývá nejlepší lék :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
9.9.11 14:15

Zač odsuzovat?
Podle toho co píšeš to možná nebyl ten pravý..Možná se přece jen hodí k té druhé..Vím ,že to asi slyšet nechce, ale když kvůli ní dělá věci, které kvůli vám nedělal, tak není co řešit.

Nejlepší je nenimrat se v minulosti, nesnít co kdyby..

Zní to vulgárně, ale chce to novýho chlapa..Nový vztah ti dá nový rozměr jak se dívat na svůj život..nežij minulostí, hledej budoucnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
9.9.11 14:18

Doporucuju jit na rande, v podstate s kymkoli, kdo je ti prijemny (ne mu vlezt do postele, jen si zakoketovat s myslenkou, ze je ti dobre s nekym jinym) - tak jsem se vylizala ze sveho predchoziho vztahu… treba te to napoprve nebude az tak bavit, ale myslim si, ze se ti to zalibi a pujdes jeste vickrat, nez nekoho treba najdes, randeni je fajn a budes si pripadat lip - uz jenom to, ze se pro nekoho navecer pripravujes, ze nevis, co presne mas cekat - je to povzbuzujici a omlazujici pocit :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
9.9.11 14:20

Ahojky, je mi líto co prožíváš :hug:
Pokud jste ale od sebe už tak dlouho a pokusy o usmíření byly k ničemu… :nevim: tak to vypadá, že Tvůj bývalý už prostě nemá zájem a s tím jaksi člověk nic nenadělá.
Tím, že sleduješ jeho další osobní život a v podstatě závidíš jeho staronové přítelkyni se jen sama ničíš a užíráš a to k ničemu dobrému nevede.
Měla by ses pokusit to v sobě uzavřít, nepátrat se už po příčinách rozpadu vztahu , ale vzít to jako nezvratný fakt a tuto kapitolu uzavřít.
Začni se soustředit na svůj život, na dcerku, budoucnost, svoje zájmy… a měj oči otevřené… až budeš „srovnaná“ určitě se v Tvém okolí objeví někdo, s kým si budeš Ty i dcerka rozumět a budeš zase šťastná… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lovesmile20
9.9.11 14:22

Ahoj, právě prožívám něco podobného co ty. Mám těsně před porodem a dozvěděla jsem se, že přítel si píše a volá se svou bývalou. Nevím, co spolu řeší, ale dnes jsem mu řekla, že chci vidět výpis telefonu. (tak už se hrozím, co to se mnou udělá a co si navymýšlí…) Mám z toho nervy, ještě ke všemu takhle před porodem se stresovat, sama mám plno starostí a obav z porodu a ještě ke všemu tohle. Nevím, jak ti poradit, co dělat a jak se bez něj naučit žít, sama nad tím vším právě přemýšlím, ale jen jsem ti chtěla dát malinkou útěchu, že v tom nejsi sama… :-?

• Nahlásit
  • Citovat
5278
9.9.11 14:36

měla jsem to po rozchodu stejně…byla jsem neštastná, sama v depresích a on si užíval s tou, se kterou mě půl roku podváděl…vřelo to ve mně a nemohla jsem dál! až mě kámoš vytáhnul jednoho dne do společnosti…s partou chlapů…já byla středem pozornosti a dva se o mě dost zajímali a doslova mě balili…nejen, že mi to zvedlo sebevědomí, dalo mi to naději, že není všem dnům konec a že můžu prožívat to samý co on…a taky jo…do jednoho z nich jsem se zamilovala a vzala si ho a mám s ním nejkrásnější děti na světě…sakra to zní skoro jak z pohádky… :think: ale je to fakt :-)

vyraž do společnosti, bav se, jdi na lov…zkus tu samotu obrátit v něco pozitivního…žže se nemusíš ohlížet na někoho jinýho a můžeš si zašpásovat… :palec:

hodně síly a hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
9.9.11 14:36

jj.. vše tohle vím.. jen prostě nedokážu nějak zavřít ty hrozně těžký vrata.nejsem nejmladší, ale připadám si jako nějaká puberťačka.vím,že není na co čekat.on se nevrátí a ani by to nešlo..žít se snažím.ale stejně se ty myšlenky vrací..jednou si myslím, že už mi to je jedno a pak stačí maličkost..někdy je to SMS a nedávno se mě dokonce snažil svést..co se týč sexu, tak vím je to chlap, akorát nechápz když má někoho na koho asi myslel celý náš 7 letý vztah..tak co ho nutí ho zahýbat?? kolikrát už jsem si řekla větu.. je konec, zapoměn na něj a žij dál pro sebe a malou.ale moc dlouho mi to nevydrží..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13047
9.9.11 14:38
tohle je krásně napsané, a určitě ti to pomůže!! :srdce:
jakkoli píše:
Doporucuju jit na rande, v podstate s kymkoli, kdo je ti prijemny (ne mu vlezt do postele, jen si zakoketovat s myslenkou, ze je ti dobre s nekym jinym) - tak jsem se vylizala ze sveho predchoziho vztahu… treba te to napoprve nebude az tak bavit, ale myslim si, ze se ti to zalibi a pujdes jeste vickrat, nez nekoho treba najdes, randeni je fajn a budes si pripadat lip - uz jenom to, ze se pro nekoho navecer pripravujes, ze nevis, co presne mas cekat - je to povzbuzujici a omlazujici pocit :hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
9.9.11 14:38

to je opravdu jak pohádka..chodím mezi lidi. ale volný chlapi u nás už asi nejsou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
9.9.11 14:44
lovesmile20 píše:
Ahoj, právě prožívám něco podobného co ty. Mám těsně před porodem a dozvěděla jsem se, že přítel si píše a volá se svou bývalou. Nevím, co spolu řeší, ale dnes jsem mu řekla, že chci vidět výpis telefonu. (tak už se hrozím, co to se mnou udělá a co si navymýšlí…) Mám z toho nervy, ještě ke všemu takhle před porodem se stresovat, sama mám plno starostí a obav z porodu a ještě ke všemu tohle. Nevím, jak ti poradit, co dělat a jak se bez něj naučit žít, sama nad tím vším právě přemýšlím, ale jen jsem ti chtěla dát malinkou útěchu, že v tom nejsi sama… :-?

no po mé zkušenosti ti radím nešťourat se v tom, ale chápu tě že to nejde když už něco víš.. já taky věděla že někoho má…lidi povídají. a hlavně to bylo vidět na jeho chování..malou hlídal kdykoliv a najednou nemohl.já rodiče nemám a jeho rodiče nejsou hlídací..takže bohužel to bylo na něm.a pak najednou nic..tak jsem se ho zeptala, zapíral, ale po pár detailech to přiznal.Šlo mi o malou aby jí nedělal bordel v hlavě. Jenže on mi k tomu ještě přidal jméno..a to byla pěkná rána ze zadu do srdce.A k tomu je to moje bývalá šéfová, s kterou jsme se nesnely.Takže radím, nepátrat.. nechctít vědět.. pokud tedy nemáš podezření na nevěru..přeji hodně sil.a děkuji za odpověd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
9.9.11 14:50

Hmmm, tak jestli jí chtěl s Tebou zahnout, tak teda absolutně není o co stát :cert: Je to asi pěkný slaboch. Sex je jedna věc, ale motat hlavu dvěma ženským je :poblion: . Buď ráda, že je to pasé a najdi si někoho, kdo ví co chce a dokáže si toho vážit :wink:
Vím, že to není jednoduché, taky jsem myslela, že už jsou všichni fajn chlapi rozebraní…ale neboj, on se objeví. Mě se zjevil, když jsem ho čekala nejmíň (teda vlastně už spíš ani nečekala) a taky už mi není 20, bohužel ani 25 :mrgreen:
Držím palečky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5278
9.9.11 14:54
irruenza píše:
to je opravdu jak pohádka..chodím mezi lidi. ale volný chlapi u nás už asi nejsou..

no a tenhle byl volnej třeba proto, že plno lidí…i jeho kamarádi říkali, že je „divnej“…a ano je jinej…není to namakanej krasavec s z magazínu…je trochu při těle…takovej méďa…nerad vysedává po hospodách, je to tipickej šprt a hodně pracuje…a možná proto byl volnej. mě v první chvíli taky napadlo, když mě balil že s ním asi ne…jenže láska je prostě láska…chce to víc otevřít oči :kytka: musim říct, že než jsem sama měla vztah…nemohla jsem se přestat užírat tím, co bejvalej… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
9.9.11 15:06
Danushka píše:
Hmmm, tak jestli jí chtěl s Tebou zahnout, tak teda absolutně není o co stát :cert: Je to asi pěkný slaboch. Sex je jedna věc, ale motat hlavu dvěma ženským je :poblion: . Buď ráda, že je to pasé a najdi si někoho, kdo ví co chce a dokáže si toho vážit :wink:
Vím, že to není jednoduché, taky jsem myslela, že už jsou všichni fajn chlapi rozebraní…ale neboj, on se objeví. Mě se zjevil, když jsem ho čekala nejmíň
(teda vlastně už spíš ani nečekala) a taky už mi není 20, bohužel ani 25 :mrgreen:
Držím palečky :hug:

snad to potká i mě..víím,že by to vše vyřešilo..jenže mě už není 30 a ani 35 :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama