Jak zahánite chuť na sladké

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 11:05
Jak zahanite chuť na sladké

Ahoj holky, jak zahánite chutná sladké? Snažím se něco zhubnout, pečivo nejim, to mi nechybí, ale to sladké, nemůžu odolat :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zwetta
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 10.05.19 11:06

Kvalitní (nad 70%) hořkou čokoládou… ;)

vedma007
Kecalka 121 příspěvků 10.05.19 11:09

Když bude dostatek všeho ostatního - tj. že tělo nebude hladovět a strádat - nebude ani chuť na sladké. To znamená - že nestačí jen vyškrtnout cukr a pečivo a jinak jíst tak, jak jsi byla zvyklá doteď

lachtanice86
Echt Kelišová 7853 příspěvků 10.05.19 11:10

Domácí termix, domácí sušenky, mug cake

warita
Extra třída :D 10258 příspěvků 10.05.19 11:14

Kdyz komplet prestanes sladke jist, ale jako uplne, tak po nejake dobe prestanes na to mit chut.

Evulina
Neúnavná pisatelka 17031 příspěvků 10.05.19 11:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jak zahánite chutná sladké? Snažím se něco zhubnout, pečivo nejim, to mi nechybí, ale to sladké, nemůžu odolat :,(

250 ml hrnek - Caro 1 zarovnaná lžička, zalít horkou vodou do 3/4, přidat 100 ml mléka, osladit troškou steviového prášku. Má to do 420 Kj, spíš méně, podle toho, jaké mléko použiješ. Já mám z farmy plnotučné, tak to je samozřejmě víc, než když si koupíš v krámě polotučné.

Příspěvek upraven 10.05.19 v 11:15

Jana525
Kelišová 5530 příspěvků 10.05.19 11:14

Nemam chut na sladke, nevim, co to je. Kdyz uz tak kvalitni cokolada nebo kousek ovoce.

Tazvesnice
Kecalka 205 příspěvků 10.05.19 11:19

Kup si tablety chromu, ten potlacuje chute na sladke ;)

Evulina
Neúnavná pisatelka 17031 příspěvků 10.05.19 11:19
@vedma007 píše:
Když bude dostatek všeho ostatního - tj. že tělo nebude hladovět a strádat - nebude ani chuť na sladké. To znamená - že nestačí jen vyškrtnout cukr a pečivo a jinak jíst tak, jak jsi byla zvyklá doteď

Není to vždycky nutričními nedostatky. Někdy je to čistě jenom o psychice. Já jsem třeba hodně citlivý a emotivní člověk a emoce mnou někdy úplně lomcují a to můžu jíst, jak chci. A ano, vyzkoušela jsem už i dnes módní vlnu bezsacharidovky. Ale jak mám nervy, chuť na sladké se objeví. Myslím, že kdo není takový nervák, tak to má jednodušší. Na jednu stranu bych neměnila, protože se dokážu vcítit do lidí i zvířat, na druhou stranu mi to někdy pořádně komplikuje život a negativní emoce mě ženou k lednici, musím pak na sebe čistě rozumově - uvědomit si, že mnou právě cloumají emoce, říct si, že jsou to jenom emoce a že ty odezní a zakázat svým nohám jít k lednici a svým rukám z nich něco nevhodného rabovat.

Kriss Tina
Extra třída :D 10125 příspěvků 10.05.19 11:25

Já to vzdala, aspoň teď v těhotenství, když mám chuť na sladké, prostě žeru sladké :mrgreen: :oops: jinak třeba ovocem, slupnout misku jahod je lepší než tabulka čokolády :D sem tam si zobnu hroznový cukr, nebo třeba plátek chleba s medem.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 10.05.19 11:29

Mně nezabírá nic. Dám si pár mandarinek nebo jahody, jiné sladké ovoce, nebo vysokoprocentní čokoládu, ale pak stejně musím sežrat ty Kaštany nebo cokolic, čemu jsem se chtěla původně vyhnout :mrgreen:

Elenloth
Závislačka 4235 příspěvků 6 inzerátů 10.05.19 11:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jak zahánite chutná sladké? Snažím se něco zhubnout, pečivo nejim, to mi nechybí, ale to sladké, nemůžu odolat :,(

Dostatkem bílkovin. Znovu jsem si na sobě ověřila, že když jím opravdu dostatek bílkovin, tak nemám takové ty neodolatelné chutě na sladké. Ale je to fuška. A když fakt jo, tak si dám kousek 90% čokolády Lindt (jiná mi nechutná) a nebo Hašlerku. Mám je ráda, ale stačí mi jeden, dva bonbony na celý den.

Jancka_K
Kecalka 233 příspěvků 10.05.19 11:39

Taky jsem to tak měla - čokoládu jsem mohla každý den. A až už jsem se nemohla na sebe v zrcadle podívat, tak se mi to v hlavě přepnulo, změnila jsem jídelníček a od té doby čokoládu jednou za půl roku. Někde na internetu se dá najít, co ti chybí, když máš chuť na sladké. Mi pomohlo jíst oříšky a nebo občas čtvereček vysokoprocentní kvalitní čokolády.

kve-tinka
Kelišová 5002 příspěvků 3 inzeráty 10.05.19 11:41

Bílý jogurt, či tvaroh s marmeládou. Já si třeba udělám proteinovou placku, tu si pomažu marmeládou, malým balením Lotus krému či Nutelly, nahoru ovoce když mám a jsem happy. Je to kaloricky přes 1000KJ, takže většinou snídaně, když jsem nebyla těhotná, tak jako svačina po cvičení.

kve-tinka
Kelišová 5002 příspěvků 3 inzeráty 10.05.19 11:43

Jo a jak píšou holky, někdy ten bonbon, hašlerka, ale já si klidně dám ochucenou Halls, či Anticol. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama