Jak zamaskovat špatný nehty

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
427
10.5.22 11:01

Jak zamaskovat špatný nehty

Čauvec, jdu se sem poradit ohledně nehtů na nohách. A omlouvám se, pokud je to nechutné téma.

Před asi dvěma měsíci jsem si v blbých botách na vandru zmasakrovala nehty na obou palcích nohy. Ten jeden je teď tak nechutně do červenofialova, ale ještě celkem drží. Ten druhý se odchlípnul a než jsem ho stačila prošmikat, podařilo se mi ho napůl utrhnout, když jsem zakopla do koberce, tak tam je teď půlka prstu nahého a zbytek takový nevzhledný cosi. No a na tom druhém, jak jsem již psala je to teda rudý. Už se mi to jednou stalo v půjčěných botech na lezení na stěně, ale to bylo na podzim, takže do jara jsem měla zase nehty jak ze žurnálu.
Jenže tohle asi bude trvat až do léta, než se to spraví a už začíná být teplo a já se bojím, že se to nestihne, než budou vedra. A já ráda nosím nohy v sandálech bosé. Do práce to ještě vyřeším balerínkama, ale když půjdu jen tak ven nebo k vodě, ráda bych měla své pohodlné sandálky z lékárny. Takže co s tím? Není nějaké udělátko, třeba nějaká náplast, která není moc vidět. Barevným lakem to asi nevyřeším, když je toho druhého nehtu jen kousek. Nějaké další nápady a zkušenosti? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29387
10.5.22 11:06

Koupit sandály s plnou špičkou, nebo se vyprdnout na ostatní a holt přežít kousek blbého nehtu no :D nejsi jediná na světě, komu sleze nehet, to je hned a věř, že někomu u vody bude tvůj nehet úplně ukradený :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4852
10.5.22 11:10

@NEITIRI já jsem si nechala ten nehet nastavit gelem :lol: a vydrželo to až do odrostu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
10.5.22 11:23

@NEITIRI zalezi jak moc ti na tom zalezi-pokud to chces cca 3× za leto, tak si kup nalepovaci nehty (delaji se i na nohy) a po akci je normalne odlepis. Nebo se daji jeste sehnat takove pruhledne oboustranne placky a tim ten nehet prilepis a ani nemusis pouzivat lepidlo.
Pokud chces trvalejsi reseni, tak bych si zasla na pedikuru a ta ti to nadstavi gelem. Jenom si to nenechavej pokryvat barvou. Je lepsi to mit namodelovane pruhlednym gelem a na akci to nalakovat obycejnym lakem. Kdyby se ti pod tim neco delo, at o tom vis a muzes si to jit nechat sundat. Na noze byva problem s plisnemi.. :roll: Jinak primo na nohy se delaji specialni gely se stribrem nanoflex-ty se muzou aplikovat i primo na zasazene nehty, ale asi je maloktera pedikerka bude mit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
10.5.22 11:47
@Kriss Tina píše:
Koupit sandály s plnou špičkou, nebo se vyprdnout na ostatní a holt přežít kousek blbého nehtu no :D nejsi jediná na světě, komu sleze nehet, to je hned a věř, že někomu u vody bude tvůj nehet úplně ukradený :D

tož to já přežiju, jen bych někomu nerada způsobila trauma k omdlení.)) Ono by asi i stačila obyč. náplast, když se jde jen někam nadivoko nebo k vodě. V práci holt ty baleríny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
10.5.22 12:21

Nehet dorůstá i rok… Do. Léta se to nespravi. Do otevřených bot bych prostě Nehet oblepila takovou tou tělovou celolepíci páskou. Nejsi první ani poslední. Rozhodně lepší oblepeny Nehet než kolikrát když vidím jaké pařátky některým lidem couhaji ze sandálů. Ti by člověk vrhnul. Zelené plesnivé neistříhané nehty… Fuj. Prostě to zapiluj, zastřihni starej se o ně a klidně je pro slabší povahy zalep. Takový Nehet prostě je po úraze, ne po zanedbání hygieny za mě je to cajk. Mě se otlacil palec na noze taky po tůře, ale neslezl. Jen byl celý fialový. Rok jsem ho musela lakovat.. M :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4639
10.5.22 18:00

Já bych to nechala být. Do práce to máš vyřešený, a u vody by mě nezajímalo, co si kdo myslí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
10.5.22 18:05

Nechala bych to být. Taky mám teď lehce zmasakrovaný palec po túře a neřeším to. A klidně i do práce si vezmu otevřené boty. Blízcí kolegové vědí, jaké aktivity provozuju a že to není zanedbaná hygiena a co si o tom myslí cizí lidi, je mi jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29387
10.5.22 18:22
@NEITIRI píše:
tož to já přežiju, jen bych někomu nerada způsobila trauma k omdlení.)) Ono by asi i stačila obyč. náplast, když se jde jen někam nadivoko nebo k vodě. V práci holt ty baleríny.

To bys ses asi musela pohybovat v nějaké extrémně citlivé společnosti :D kolegyně byla běhat v malých botech a slezly ji oba nehty na palcích, měla to celé modro černé, nehty úplně dole a taky to nehrotila, naopak to nechávala větrat aby se to rychleji zahojilo a ještě to každému ukazovala na potkání, jak trpí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
11.5.22 07:15
@Kriss Tina píše:
To bys ses asi musela pohybovat v nějaké extrémně citlivé společnosti :D kolegyně byla běhat v malých botech a slezly ji oba nehty na palcích, měla to celé modro černé, nehty úplně dole a taky to nehrotila, naopak to nechávala větrat aby se to rychleji zahojilo a ještě to každému ukazovala na potkání, jak trpí :mrgreen:

super :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
11.5.22 11:33

Já mám nacvakávací i na nohy - ale nevím, jestli by to bylo pro tebe řešení (asi i záleží, jak dlouhý máš ten pahýl nehtů, aby tam držela nálepka); ale to je spíš na parádu a zas je to nepraktické do bot s plnou špičkou… Za mě tělová náplast je úplně v pohodě, nepoutá to pozornost a když už si toho někdo všimne, tak vidí náplast, tak je mu jasné, že byl úraz. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1715
11.5.22 11:43

Já jsem velmi puntickar na vzhled noh v létě. A jeden rok v červnu mi po padu předmětu na palec slezl nehet. Takže cele léto predemnou! Vyřešila jsem to náplastí. Každé rano jsem si palec prelepila a na ostatní nehty dala světly lak aby náplast nebyla příliš vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat