Reklama

Jak zamíchat instantní kaši bez pucků?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 01.11.10 23:46
Jak zamíchat instantní kaši bez pucků?

Maminy, jak rozděláváte instatní kaši bez pucků? Nemáte na to nějaký fígl? Mně se tam skoro vždy „povede“ nějaký pucík udělat. Je to taková hloupost, ale mě to vždycky vytočí.
Já nejdříve rozdělám Nutrilon HA, přeleju ho do misky, pomalilinku nasypávám inst. kaši /různě je střídám/ a druhou rukou rychle míchám. Nedej bože, aby mi ujela ruka a kaše tam nasypala víc, to je pak nadělení!!

Reklama

Reakce:

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 01.11.10 23:49

a co treba to mixnou? ja teda kdyz davam instantni kasi treba jako do odpol. ovocne svaciny tak ovoce mixuji s in. kasi ponornym mixerem v te vysoke nadobe a pak si rozdelim do via poharku na dva dny

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 01.11.10 23:55

Jo, to by šlo. Možná to bude jedinej způsob, jak mít kaši úplně hlaďounkou. dík za tip

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 02.11.10 00:09

btw. ja teda kdyz delala nemlecnou kasi od nutrilonu,. delala jsem to obracene…prvni 4 odmerky pouzivam ty via poharky od aventu a prilevala mleko pomalu a michala a michala v pohode zadny cucekD:

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 02.11.10 05:29

Tak Hami jde docela dobře rozmíchat, ale Sunarku mám taky s kouskama. Manžel ji má hladkou, dělá to vidličkou, postupně přisypává a rychle kvrdlá. Tolik jsem mu aspoň viděla přes rameno.. :-)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 02.11.10 06:19

ja teda pucky nemam, ale mozna je to kasi - pouzivam ty ze zdrave stravy. z nich delala cucky jen spaldova, tu nekupujem, nejela nam.

donaga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.10 06:52

Zakladatelko a když se ti to i tak nepodaří pořádně rozvedlat, tak si z toho nic nedělej, třeba to dítěti chutná. Já si pamatuji, že když jsem byla malá a maminka nám dělala krupicovou kaši, tak jsem jí vždy chtěla s cuckama (v rodinném podání s kapříky či hodně velkými žraloky), protože mě se ty cucky tam prostě strašně líbili :-D

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 02.11.10 07:37

No a čím to mícháš? Nejvíc se mi osvědčila taková ta drátěná metlička…

mikky
Závislačka 4092 příspěvků 02.11.10 08:01

já kaše mixuju a v poho :palec:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 02.11.10 08:19

Já používala metličku, takovou tu drátovou. Koupila jsem si kvůli tomu malou a cucky jsem taky neměla. Dávala jsem kaši z lahvičky a pohoda.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 02.11.10 08:57

jo to je fakt, dratovou metlickou se rozdelaj pucky skoro ve vsem, pouzivam na ruzny omacky :-)

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 02.11.10 09:29

máš pravdu, já jí kaše střídám, mám načaté vždy dvě. jednu ze zdravé stravy, druhou - krabicovou z lékárny - a ty mi dělají pucky, ty zdravější pucky moc nedělají.
Jo - a o malé drátěné metličce jsem přemýšlela, mám jednu velkou - třeba na omáčky - a je super. Asi si koupím tu malou na kaše a bude :-)
Možná že malej ty pucky fakt moc nevadí, jen já to řeším a nějak „esteticky“ mi tam vadí. Akorát když je pucek větší, tak ho vyplivne.

Petrusche
Kecalka 316 příspěvků 03.11.10 08:44

tak dnes jsem zamíchala kaši s metličkou - a super, perfekt :-D kašička hlaďounká, krásná (co stačí k radosti :dance:
díky za rady

Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 05.11.10 10:30

petrushe :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >