Jak zaonačit, aby mne sbalil kolega?

Anonymní
29.4.17 22:34

jak zaonačit, aby mne zbalil kolega?

Anonymně. Kvůli rodině. Doma to nemám dobré - manžel je alkoholik+tyran. Nemám kam jít, tak zůstávám. K věci - před rokem jsem poznala stejně starého kolegu, rozumím si s ním. Přijde mi, že se mu líbím. Flirtuje se mnou. Smějeme se spolu. Ale nevím jak to zaonačit, aby mne začal „balit“.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

49241
29.4.17 22:41
@Anonymní píše:
Anonymně. Kvůli rodině. Doma to nemám dobré - manžel je alkoholik+tyran. Nemám kam jít, tak zůstávám. K věci - před rokem jsem poznala stejně starého kolegu, rozumím si s ním. Přijde mi, že se mu líbím. Flirtuje se mnou. Smějeme se spolu. Ale nevím jak to zaonačit, aby mne začal „balit“.
:nevim: co takhle si vyřešit svůj vztah s tyranem a pak teprve myslet na balení… hm?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23371
29.4.17 22:43

Opít a svliknout? Jako nevím co si představuješ, tak ho začni balit sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3569
29.4.17 22:46

@jdukolem Osobně bych to tak udělala, ale zakladatelka nemá kam jít, tak třeba se chce nechat sbalit a nastěhovat se ke kolegovi. :nevim: Zakladatelko, jednala bych na rovinu a kolegy se zeptala, jestli nechce někdy zajít na víno, pivo, do kina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.17 22:46

Já se chci jenom pobavit. Nechci nic řešit a balit nikoho nechci jako ženská.

• Nahlásit
  • Citovat
49241
29.4.17 22:47
@Amelie30 píše:
@jdukolem Osobně bych to tak udělala, ale zakladatelka nemá kam jít, tak třeba se chce nechat sbalit a nastěhovat se ke kolegovi. :nevim: Zakladatelko, jednala bych na rovinu a kolegy se zeptala, jestli nechce někdy zajít na víno, pivo, do kina.

jasně.. jenže tak riskuje že se od jednoho patologickýho vrhne z nouze k nohám druhýmu - kdo ví jakýmu… to je o ústa… :think:
osobně se mi příčí - nemám kam jít tak se pověsím na krk dalšímu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
29.4.17 22:48
@Anonymní píše:

tak pokud se chceš jen pobavit - nic proti tomu, tak je jedno jestli si ho sbalíš jako ženská nebo on ne? Uvědom si seš vdaná on netuší jak to máš doma tak si nemusí troufnout..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23371
29.4.17 22:48
@Anonymní píše:

Jako s ním spát? Moc nechápu co chceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
29.4.17 22:49
@jdukolem píše:
jasně.. jenže tak riskuje že se od jednoho patologickýho vrhne z nouze k nohám druhýmu - kdo ví jakýmu… to je o ústa… :think:
osobně se mi příčí - nemám kam jít tak se pověsím na krk dalšímu..

Vzhledem k tomu, že spolu už dlouho jen flirtují, tak nějaké brzké stěhování k němu nehrozí. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
49241
29.4.17 22:52
@Kobea píše:
Vzhledem k tomu, že spolu už dlouho jen flirtují, tak nějaké brzké stěhování k jinému nehrozí. :think:

ale no jo jsem si musela jen tak říct no… nějaký moralizující záchvat :oops: :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1561
29.4.17 22:54
@Anonymní píše:

Mas hrozne manzelstvi a chces jit do mileneckeho vztahu? No to je reseni :potlesk:
Trosicku uvazuj! Nejdriv se rozved a pak bal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3569
29.4.17 22:56
@Anonymní píše:

Jo takhle. Já myslela, že chceš vztah. No, tak buď si ho sbalíš sama nebo se smíříš s tím, že zůstanete u toho, co máte doteď. A jestli se někdy rozhoupe nebo je, je ve hvězdách. Víc bych z toho vědu nedělala. Jen bych si dala bacha na to, aby se to neprovalilo, když je ten tvůj alkoholik a tyran.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3569
29.4.17 22:59
@jdukolem píše:
ale no jo jsem si musela jen tak říct no… nějaký moralizující záchvat :oops: :oops: :oops:

Já to vzala tak, že zakladatelka chce od manžela odejít. No jo, už mi to nemyslí. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 23:00
@Anonymní píše:

Ty ses hrozna ubožacka.. asi je dobre ze te manzel triska kdyz si to nechavas vse libit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 23:09
@Anonymní píše:

Jít za ním a zeptat se, nechceš mě sbalit? Já bych se nebránila :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama