Jak zapomenout na existenci mužů

Anonymní
2.8.15 15:05

Jak zapomenout na existenci mužů

Dobrý den, momentálně se nacházím před rozvodem s mužem, se kterým jsem byla přes pět let, z toho 3 roky manželé. Máme spolu jedno dítě. Manželství nebylo moc šťastné, byla jsem emocionálně i fyzicky dlouhodobě frustrovaná. Nyní mě čeká dlouhé období než stabilizuji svůj život - práce, bydlení, péče o dceru, samotný rozvod atd. Ale vzhledem k tomu, že jsem již tak dlouho po stránce vztahů a sexu neuspokojená, přímo vyprahlá, nevím, jak mám dál fungovat, protože nejsem příliš pohledná, a navíc, kdo by stál o frustrovanou ženskou s dítětem. Ale přítomnost chlapa v životě by mi nyní bodla víc než kdy dřív. Potřebuji obětí a pocit, že nejsem na všechno úplně sama. Nehledám ani živitele ani zachránce, ale muže, klidně jen do postele. Vzhledem k tomu, že se cítím tak ošklivá (a možná skutečně jsem) a šance na to, že bych se někomu v blízké době zalíbila, se blíží nule, nevím, co si počít. Jak zpracovat tu strašnou frustraci. Dá se zapomenout na to, že chlapi vůbec existují?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6583
2.8.15 15:09

Sebevědomí je 80% úspěchu.
Zapomenout na existenci mužů, je dle mě blbost. Klidně si nějakého najdi/najdeš, ale musíš se začít mít ráda. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 15:12

Nemusis na nic zapominat, soustred se sama na sebe, na dite :-) rozvod bude v pohode? domluvite se?

ja to mam zas naopak, chlapa jsem nechtela, mam 2 male deti, dluhy, jsem na rodicaku a skoroex je dost problemovy a chlapa jsem si nasla hned. asi proto, ze jsem nehledala :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
2.8.15 16:17

Pro mě existuje jediný chlap, a tomu je 7 měsíců :mrgreen:. S ex máme pěkný vztah ve smyslu pohodové domluvy o návštěvách malého, jinak jsou pro mě chlapi jen obtíž navíc. Paradoxně shledávám, že je to velmi uvolňující a občas začínám jen tak po někom pokukovat, jen tak esteticky platonicky z dálky a třeba se to nějak vyvine :P
Jinak taky jsem spíš chytrá než hezká ale myslím že chlapům je to jedno, dokážou myslet i hloub, pokud jsou sympatie a sexuální přitažlivost, nemusí to mít se vzhledem nic společného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
2.8.15 16:25
@lovesmile píše:
Sebevědomí je 80% úspěchu.
Zapomenout na existenci mužů, je dle mě blbost. Klidně si nějakého najdi/najdeš, ale musíš se začít mít ráda. ;)

přesně :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
2.8.15 17:17

Da, celkem snadno. Zkus si vzpomenout, co vsechno jsi obetovala exovi. Co jsi kvuli nemu zmenila, co jsi delala opacne, v cem vsem ses podrizovala. Ted je ta chvile, kdy to vsevhno napravit, kdy byt sama sebou, bez kompromisu. Oprasit davne konicky, pustit si v klidu filmy, na ktere on nechtel koukat, nosit obleceni, ktere se mu nelibilo… Najdi samu sebe, akceptuj se, jaka jsi, ono se pak neco vyvrbi. Vsak to nemusi byt zitra, pozitri.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
2.8.15 19:57
@Ostružka píše:
Pro mě existuje jediný chlap, a tomu je 7 měsíců :mrgreen:. S ex máme pěkný vztah ve smyslu pohodové domluvy o návštěvách malého, jinak jsou pro mě chlapi jen obtíž navíc. Paradoxně shledávám, že je to velmi uvolňující a občas začínám jen tak po někom pokukovat, jen tak esteticky platonicky z dálky a třeba se to nějak vyvine :P
Jinak taky jsem spíš chytrá než hezká ale myslím že chlapům je to jedno, dokážou myslet i hloub, pokud jsou sympatie a sexuální přitažlivost, nemusí to mít se vzhledem nic společného.

No jedno to urcite neni, krasna holka to bude mit u chlapu vzdycky jednodussi nez tuctovka, nebo osklivka. Hlavne co se vztahu tyce. ALe pokud jde o sex, vetsina muzu neni moc vybiravych a berou co se nabizi. Tak jestli hleda jen nekoho do postele, tak to ma snadny, at zkusi treba net, zajemcu o sex tam bude. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
2.8.15 20:02

A samozrejme se nabizi dobra rada vic pecovat o svuj vzhled, neni nahoda, ze svobodne matky vypadaj vetsinou lip nez vdany maminy… Proste se o sebe starat, aby ti chlapi meli zajem, rada nedostatku se da zamaskovat, postava spravit ve fitku atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Otakar Z.
2.8.15 20:16
@Scarabeuss píše:
No jedno to urcite neni, krasna holka to bude mit u chlapu vzdycky jednodussi nez tuctovka, nebo osklivka. Hlavne co se vztahu tyce. ALe pokud jde o sex, vetsina muzu neni moc vybiravych a berou co se nabizi. Tak jestli hleda jen nekoho do postele, tak to ma snadny, at zkusi treba net, zajemcu o sex tam bude. :mrgreen:

Přesně tak to je, co chlap to vkus a když dáš inzerát na net, budeš je moct nabídky přehazovat vidlemi. A nakonec, může z toho být i dobrá známost na trvalo, i fajn chlapi občas hledají jen sex.

Kvůli tomu, že se to s jedním nepovedlo, netřeba zanevřít na celé mužské plémě.

• Nahlásit
  • Citovat
9950
2.8.15 20:18

Já po svých zkušenostech jsem si chlapi tak nějak zaškatulkovala :think:
a je mi se synem samotné mnohem lépe :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24494
2.8.15 21:43
@veverka 5 píše:
Já po svých zkušenostech jsem si chlapi tak nějak zaškatulkovala :think:
a je mi se synem samotné mnohem lépe :kytka: :kytka:

Hm… Takže na sex máš náhodné partnery, nebo jak to řešíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.15 21:43
@Bibi239 píše:
Da, celkem snadno. Zkus si vzpomenout, co vsechno jsi obetovala exovi. Co jsi kvuli nemu zmenila, co jsi delala opacne, v cem vsem ses podrizovala. Ted je ta chvile, kdy to vsevhno napravit, kdy byt sama sebou, bez kompromisu. Oprasit davne konicky, pustit si v klidu filmy, na ktere on nechtel koukat, nosit obleceni, ktere se mu nelibilo… Najdi samu sebe, akceptuj se, jaka jsi, ono se pak neco vyvrbi. Vsak to nemusi byt zitra, pozitri.

Děkuji, tohle je skvělá rada. Obětovala jsem mu ale ve velké míře právě ten emocionální a sexuální život, zní to divně, ale je to tak. Tak bych to teď chtěla trochu dohnat no :D. Ale jinak se budu snažit a už vlastně snažím dělat to, co mu moc nevonělo. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
9950
2.8.15 22:02
@Honza 12 píše:
Hm… Takže na sex máš náhodné partnery, nebo jak to řešíš?

kamarád v šuplíku 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24494
2.8.15 22:04
@veverka 5 píše:
kamarád v šuplíku 8)

To ti stačí? Pfff. Ale proti gustu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
2.8.15 22:10
@Honza 12 píše:
To ti stačí? Pfff. Ale proti gustu..

muze vzdycky a vrchol zarucen. A pak zase zmizne v supliku a nezabira misto v posteli :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama