Jak zapomenout na staršího milence?

Anonymní
30.4.21 11:40

Jak zapomenout na staršího milence ?

Ahoj omlouvám se za anonym z pochopitelných důvodu. Je mi 22 a mám 14 mesicni dvojčata. Můj přítel je hodný, pracovitý prostě co víc si přát. Vše se ale proměnilo když jsem nastoupila zpatky do práce a seznámila se s mým šéfem. Je o 30 let starší než já má manželku a 2 děti akorát dle jeho slov jenom žijí spolu kvůli dětem ale žádnou lásku už tam necítí :think: no zezačátku jsme si jen přátelsky povídali ale nakonec to skončilo tak že jsem se stala jeho x tou milenkou :( nejdříve jsem to brala jen kvůli penězům : přistoupila jsem na to ze pokud ho budu poslouchat tak budu mít vše včetně povýšení :zed: nooo.. po čase jsem se ale fakt zamilovala a to beze srandy :zed: nemůžu na něho zapomenout, cítím ze jsem vedle nej šťastnější než s přítelem ale vím jedno jisté.. má mě jen jako hračku :zed: a teď otázka : jak na nebo zapomenout? Odejít z téhle práce zatím nechci protože nemám dostatečně vzdělání abych našla placenejší práci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16439
30.4.21 11:48

No jesti s ním přestaneš spát, tak tě, jako všechny ostatní, vyhodí. To tak podobní mistři co si léčí vlastní mindráky tím, že ošukávají podřízené, dělají.

Jo a jakmile mu řekneš že jsi zamilovaná a že se má rozvést, tak tě vyrazí taky, protože by s tebou byly jen problémy.

je mi líto, ale tady si bohužel udělala velkou chybu a dost za to zaplatíš. Ano, on zneužívá svoji pozici. Ty si do toho spadla.

Vrať se co nejrychleji zpět na rodičák a doplň si vzdělání

Příspěvek upraven 30.04.21 v 12:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
30.4.21 11:53

Když pominu fakt, že sis s ním neměla vůbec začínat protože to je vždycky cesta do pekel.. tak bych si našla novou práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31288
30.4.21 11:54
@Anonymní píše:
Ahoj omlouvám se za anonym z pochopitelných důvodu. Je mi 22 a mám 14 mesicni dvojčata. Můj přítel je hodný, pracovitý prostě co víc si přát. Vše se ale proměnilo když jsem nastoupila zpatky do práce a seznámila se s mým šéfem. Je o 30 let starší než já má manželku a 2 děti akorát dle jeho slov jenom žijí spolu kvůli dětem ale žádnou lásku už tam necítí :think: no zezačátku jsme si jen přátelsky povídali ale nakonec to skončilo tak že jsem se stala jeho x tou milenkou :( nejdříve jsem to brala jen kvůli penězům : přistoupila jsem na to ze pokud ho budu poslouchat tak budu mít vše včetně povýšení :zed: nooo.. po čase jsem se ale fakt zamilovala a to beze srandy :zed: nemůžu na něho zapomenout, cítím ze jsem vedle nej šťastnější než s přítelem ale vím jedno jisté.. má mě jen jako hračku :zed: a teď otázka : jak na nebo zapomenout? Odejít z téhle práce zatím nechci protože nemám dostatečně vzdělání abych našla placenejší práci.

Poraď se s přítelem a otcem svých dětí a bude to tóčo :zed: Nic než odejít z práce ti stejně nezbyde. A příště na takove poudačky neskákej. Říká je hodně zadaných mužských. Povídej si radši s kámoškou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
30.4.21 11:58

A s dětmi je doma přítel nebo jak? Že si šla tak brzo do práce? Dalo by se to říct tak, že tě pálí dobré bydlo. Radši se vrať domů k dětem, protože ti nejspíš nezbyde nic jiného, než si hledat novou práci a příště pošli seladona někam. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10380
30.4.21 11:59

Kazda rada draha. Delala jsi to kvuli povyseni a ted budes muset odejit nejspis. Takze ti to bylo cele k nicemu. Co ted?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16439
30.4.21 12:00

Jinak ideální je řešit to s personálním a nadřízenými tvého šéfa, protože zneužívá svého postavení a škodí tím firmě a bylo by více než žádoucí zamezit mu v tom co dělá, aby už jaksi dál ubližovat nemohl.

manažer, který vybírá, povyšuje a vyhazuje podřízené podle toho, jak jsou mu po vůli, ne jaké jsou jejich schopnosti a výkon škodí firmě.

Kromě toho že sexuálně zneužívá své podřízené.

Pokud do toho chceš jít (a to je ta správná cesta) ozvi se třeba sem a poraď se s nimi, co můžeš dělat https://www.profem.cz/cs

Příspěvek upraven 30.04.21 v 12:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1062
30.4.21 12:01
Vše se ale proměnilo když jsem nastoupila zpatky do práce a seznámila se s mým šéfem. Je o 30 let starší než já má manželku a 2 děti .....

Bych mohl natocit film:
Nastup po materske do prace.

Klapka… po tristapatnacte… a porad znovu a znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.21 12:11
@Anonymní píše:
Je mi 22 a mám 14 mesicni dvojčata.

Kdo tedy hlídá děti? Jinak z této situaci by si se měla poučit. Nevážíš si toho co máš. Pokud to praskne, tak nebudeš mít ani to. Změnit práci musíš, jinak se může provalit. Mám kolem sebe podobný případ. Hodně štěstí :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.21 12:14
@Anonymní píše:
Kdo tedy hlídá děti? Jinak z této situaci by si se měla poučit. Nevážíš si toho co máš. Pokud to praskne, tak nebudeš mít ani to. Změnit práci musíš, jinak se může provalit. Mám kolem sebe podobný případ. Hodně štěstí :mavam:

Hlídají je moje rodiče ;)

• Citovat
  • Nahlásit
21979
30.4.21 12:16
@Anonymní píše:
Hlídají je moje rodiče ;)

ty máš 22 let a tvoji rodiče už jsou v důchodě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3937
30.4.21 12:18

Určitě se kvůli tobě rozvede a budete spolu šťastně žít až do smrti. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21979
30.4.21 12:18
@akavi píše:
Určitě se kvůli tobě rozvede a budete spolu šťastně žít až do smrti. :hug:

a povýší ji na ředitelku firmy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16521
30.4.21 12:20

Si horizontální pracovnice, jakmile s ním přestaneš spát, vyhodí tě. Jakmile mu řekneš, že k němu něco cítíš a že ho chceš jako partnera, vyhodí tě. Protože fakt nebuď tak hloupá a nevěř mu, že doma je to nijaké. Jediná rada, začni hledat jinou práci, rychle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3937
30.4.21 12:24
@stinga píše:
a povýší ji na ředitelku firmy

Jo jo, o zářnou budoucnost se musí člověk postarat. Aby pak neseděl jen doma s dětma a jejich trapnym otcem, co není žádnej šéf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat