Jak zaridit, aby antikoncepcni globule nenarusovaly predehru?

3.6.20 21:39

Jak zaridit, aby antikoncepcni globule nenarusovaly predehru?

Mile zeny, chci se zeptat jestli mate nejake typy na to, aby zavadeni antikoncepcnich globuli (pouzivam pharmatex) co nejmene narusilo predehru. Pomaha s tim partner treba? Mam vzdy pocit ze to tak neprijemne pretrhne nit. Je zpusob jak to zlepsit? Diky :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.6.20 22:50

Nevim, co tedy behem predehry vyvadite, ale u me osobne je zavadeni globule otazka asi tak peti sekund i s vybalenim z obalu a jednou si ji zavadim sama, jindy mi ji zavadi partner - spis tak nejak, na cim nocnim stolku se ta krabicka zrovna nachazi. Ale ona je to u nas fakt rychlovka - vybalim, sup prstem dovnitr a cau.

• Citovat
  • Nahlásit
4279
3.6.20 22:53

Lepší je gel při předehře. A tyto prostředky potřebují čas pro účinnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.20 14:29

Tak nikdy jsme pharmatex nepouzivali, mame prvni krabicku, tak je to v tomhle pro nas zmena, ze driv bez toho bylo vse plynule, a ted vzdy kdyz uz jsem nejvic natesena si vzdy vzpomenu sakra, jeste pharmatex: nez to rozbalim a zavedu a nez pharmatex zacne fungovat, je mi vzdy lito te ztracene nitky vasne😊 nerikam ze je to nejakej HROOOZNEJ problem, ale jen me zajimalo jestli nekdo nema nejakej dobrej recept… diky za tip na gel, zkusime ho priste😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.20 14:43

Jo tak 😁 on ten Pharmatex v tobe i chvili vydrzi, takze si ho muzes dat predem a pak budes k dispozici hned.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat