Jak zařídit, aby mu přišla na nevěru?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.11.21 19:27

Jak zařídit, aby mu přišla na nevěru?

Dobrý den, dámy,

snad po přečtení pochopíte, proč chci zachovat anonymitu.
Takže, kde jenom začít… S jedním mužem se scházím skoro rok. Nikdy jsem nebyla žádná stíhačka, takže jsem naivně věřila, že to, co mi tvrdí, je pravda. Nechápu, že jsem mohla být tak hloupá a nevidět to.

No a teď k věci.. úplnou náhodou jsem zjistila, že dotyčný muž má přítelkyni a malé dítě. Samozřejmě jsem pátrala dál a zjistila, že já nejsem jeho jediná „milenka“. Je mi z toho blivno. Jemu jsem ještě nic nenapsala, neřekla - chci to nejdříve v sobě zpracovat.

Z mé strany si myslím, že já bych rozhodně nechtěla být podváděna. Jenže jde o to, že já jí to říct nemůžu - resp. si myslím, že by mi stejně nevěřila a taky si myslím, bojím se, že dotyčný by mi pak mohl nějakým způsobem ublížit.

Anonymní sms je srabáctví a navíc, to bych nebrala v potaz ani já. Netuším, jestli se mu ona hrabe v telefonu nebo ne, ale pokud k tomu nemá důvod, zřejmě to nedělá. Přemýšlela jsem, že bych ještě třeba měsíc dělala, že nic nevím a snažila se nějak všemožně zajistit, aby ona měla podezření. Ale absolutně mě nenapadá, jak to zařídit. Vlasy na košili? Parfém? Rtěnka? Podvádí jí dost dlouho, zřejmě bude zkušený.

Úpřímně nevím, co mám dělat. Nabízí se tady i varianta, že se do toho nebudu plést. Ale Vy byste nechtěly vědět, kdyby Vás váš partner několik let podváděl? Já tedy ano.

Předem díky za rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3067
25.11.21 19:31

Uprimne…neplet se do toho..rozejdi se s nim, rekni mu ze je smejd..to je fuk..,proste jdi od nej, zapomen, najdi si nekoho noveho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3216
25.11.21 19:34

A k čemu ti to bude? Já bych to ukončila, udělala za tím tečku a šla dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
776
25.11.21 19:35

Kopni ho bez přemýšlení do zámku a žádný taktizovani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
25.11.21 19:36

Jak ses dozvěděla, že nejsi jeho jediná milenka? Jestli ses to dozvěděla ty, tak je dost velká pravděpodobnost, že o Vás milenkách ví i přítelkyně. Nechala bych to být, nic jí neříkala, jeho seřvala, že je dobytek a utla to s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5152
25.11.21 19:36

Dej mu kopačky a nech to plavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
25.11.21 19:37

Ještě chvíli bych počkala a pozorovala jak se chová a potom bych to provedla s tím parfémem. Nebo mu zavolala zrovna v tu chvíli, až budeš vědět, že je se svou přítelkyní a v zápětí mu třeba i napsala.. Ať na jeho nevěru přijde i ona a on sklidí co zasel. Každopádně nestojí ti za trápení a vykašlala bych se na něj. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11353
25.11.21 19:39

Ne, tobě je úplně jedno, jestli on někoho podvádí. Ale potřebuješ si spravit svoje poraněné ego tím, že uděláš někoho nešťastným, když to ta dotyčná možná ani nechce. Jak můžeš vědět, že o jeho avantýrách neví? Možná mu to prostě jen toleruje, i takové páry znám. Bednu bych umyla jemu, ale do jeho vztahu bych se nepletla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
25.11.21 19:39

Nepodvadi tebe, ale svou přítelkyni, s kterou má dítě. I když jsi na to přišla až teď, je to proste fakt.
Kašli na nej…všude si ho zablokuj, on dojde ke zdi. Dřív nebo později

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7211
25.11.21 19:40

Zkus teď nevidět jen svoje ego a řešit jen podvádění, ale taky to, že tou,,akcí" můžeš způsobit, že to dítě bude žít v neúplný rodině. Já bych se do toho nepouštěla, protože můžeš nadělat pěknou paseku. Rozešla bych se s ním a dál to nechala, ať se to vykrystalizuje samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
25.11.21 19:42

Ja te chapu. Taky bych chtela vedet, kdyby me nekdo podvadel. Ale ve finale tim budes skodit sobe. On si urcite najde nejakou vymluvu, asi bude zkuseny dost, kdyz dokazal mit tak dlouho dvoji zivot. A ty se tim budes uzirat dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65202
25.11.21 19:42

Kašli na to.. budeš pak za mrchu.. jen se s ním rozejdi a víc neřeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
484
25.11.21 19:43

A jak víš, že ona to neví? Navíc to, jak se jí to snažíš dokázat a přemýšlíš, čemu uvěří a čemu ne spíš zavání tím, že ti nejde o ní, ale jen o tvojí mstu.
A pokud tedy máš „čisté“ úmysly, nech to být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3719

Kopni ho do zadku a kašli na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3195

Po přečtení věty " Má přítelkyni a MALÉ dítě" - rozchod, odchod, zablokovat a nechat je jejich osudu.
Na roli poslední spravedlivé se vykašli, přestože chápu, že ti připadá nefér, jak si užívá na všechny strany - beztrestně.
Kdyby neměli dítě, tak je to jiné, v téhle situaci prostě NE.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat