Jak zařídit, aby se rozešli?

Anonymní
7.1.20 15:39

Jak zaridit, aby se rozesli?

Prosim o anonym, ale moc se stydim za tuhle otazku :roll:
Jde o to, ze muj byvaly partner si nasel novou pritelkyni. On mi byl neverny, nekolikrat. I te predchozi by neverny. No a ted ma holku, kterou znam, je strasne moc hodna. Tak jsem myslela, ze ho napravi. Jenze vcera jsem od nej dostala fotku prirozeni s tim, ze mu moc chybim a jestli se uvidime. Ona si to proste nezaslouzi. Rada bych ji to rekla, ale nevim jak. Bojim se, ze kdyz ji to napisu a poslu screeny, tak spatna budu ja a bude tvrdit, ze jsem si to cele vymyslela. Proste… mozna bych to mohla nechat byt, ale ona je vazne moc hodna. A kdyz si vezmu, ze jsem byla ve stejne situaci a nikdo mi nic nerekl, tak je mi z toho akorat smutno :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
593
7.1.20 15:41

Asi nijak. Nepleť se do toho, ona si na to přijde sama a ty ho ignoruj. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1294
7.1.20 15:42

Já bych jí to poslala :nevim: co si jde vymyslet na odesílateli a času odeslání? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 15:46

No ale ja prave nevim, jestli ji to poslat, znate to - chlap si najde milenku a nejvetsi spina je milenka a chlap je vlastne chudak, jen pro priklad. Premyslela jsem, ze bych ji to napsala anonymne, ale pochybuju, ze anonymu bude verit. Zas nechci aby si na me pockal a zacal to se mnou resit, proc jsem to udelala a pripadne se mstit.

• Citovat
  • Nahlásit
801
7.1.20 15:46
@BarušKAhap píše:
Asi nijak. Nepleť se do toho, ona si na to přijde sama a ty ho ignoruj. ;)

No jo, jenze než na to přijde, muže ztratit několik měsíců nebo nedej bože let. A ten život je jediný a nevratný, takže klidně bych ji ty screeny poslala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
7.1.20 15:48

Přepošli jí to s tím, že to asi mělo přijít jí a ne tobě… víc bych to nekomentovala… pokud je rozumná, prozře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
7.1.20 15:48
@Anonymní píše:
No ale ja prave nevim, jestli ji to poslat, znate to - chlap si najde milenku a nejvetsi spina je milenka a chlap je vlastne chudak, jen pro priklad. Premyslela jsem, ze bych ji to napsala anonymne, ale pochybuju, ze anonymu bude verit. Zas nechci aby si na me pockal a zacal to se mnou resit, proc jsem to udelala a pripadne se mstit.

Tak ji pošli anonymně screenshot vaše konverzace, ale taky, aby tam nebylo vidět tvoje jméno/profilovy obrázek. Jen zprávy od nej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
7.1.20 15:49
@Anonymní píše:
No ale ja prave nevim, jestli ji to poslat, znate to - chlap si najde milenku a nejvetsi spina je milenka a chlap je vlastne chudak, jen pro priklad. Premyslela jsem, ze bych ji to napsala anonymne, ale pochybuju, ze anonymu bude verit. Zas nechci aby si na me pockal a zacal to se mnou resit, proc jsem to udelala a pripadne se mstit.

Jestli ti o ní opravdu jde, pozvi ji na kávu a ukaž, co ti poslal. Jestli se ho bojíš, tak mu napiš, ať tě už nekontaktuje a neřeš je. On se časem projeví a slečna ho nechá. Já tu jinou možnost nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 15:52
@someargue píše:
No jo, jenze než na to přijde, muže ztratit několik měsíců nebo nedej bože let. A ten život je jediný a nevratný, takže klidně bych ji ty screeny poslala

Presne o to mi jde, aby na to prisla driv, nez za par let. Ja na to prisla az po trech letech a ted toho lituji, ze jsem to nevedela driv a kazdy se na to koukal.

• Citovat
  • Nahlásit
147
7.1.20 15:54
@Anonymní píše:
Prosim o anonym, ale moc se stydim za tuhle otazku :roll:
Jde o to, ze muj byvaly partner si nasel novou pritelkyni. On mi byl neverny, nekolikrat. I te predchozi by neverny. No a ted ma holku, kterou znam, je strasne moc hodna. Tak jsem myslela, ze ho napravi. Jenze vcera jsem od nej dostala fotku prirozeni s tim, ze mu moc chybim a jestli se uvidime. Ona si to proste nezaslouzi. Rada bych ji to rekla, ale nevim jak. Bojim se, ze kdyz ji to napisu a poslu screeny, tak spatna budu ja a bude tvrdit, ze jsem si to cele vymyslela. Proste… mozna bych to mohla nechat byt, ale ona je vazne moc hodna. A kdyz si vezmu, ze jsem byla ve stejne situaci a nikdo mi nic nerekl, tak je mi z toho akorat smutno :roll:

Pošli jí to s komentářem, že ex asi nemůže najít slipy a překlikl se. A ať se to vícekrát neopakuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3816
7.1.20 16:01

Alibinamiru tecka cz. Tam to zařídí…A rozhodně bych neposílala dotky jeho čehosi. Obrátí se to proti tobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 16:02
@Budoucí007 píše:
Pošli jí to s komentářem, že ex asi nemůže najít slipy a překlikl se. A ať se to vícekrát neopakuje.

přesně tak, jsem taky pro poslání, uděláš tím dobrý skutek

• Citovat
  • Nahlásit
1558
7.1.20 16:04
@jizvíková píše:
Přepošli jí to s tím, že to asi mělo přijít jí a ne tobě… víc bych to nekomentovala… pokud je rozumná, prozře

To si myslim, ze je uplne idealni. At je tam videt datum poslani a preposli ji to. S tim, ze si asi spletl byvalou se současnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
7.1.20 16:09
@Anonymní píše:
Presne o to mi jde, aby na to prisla driv, nez za par let. Ja na to prisla az po trech letech a ted toho lituji, ze jsem to nevedela driv a kazdy se na to koukal.

Tak jí to ukaž v soukromí. Hlavně nepřeposílej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
7.1.20 16:11

Je krásné, jak lze pomstychtivost převlíknout za dobro, on i ten Čurda byl v podstatě férovej chlapák, co to s parašutistama myslel dobře :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat