Jak zařídit byt útulně (ale ne retro)?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 15:30
Jak zaridit byt utulne (ale ne retro)?

Ahoj,

potrebovala bych poradit. Sice se da hodne najit na internetu/v ca­sopisech, ale ja proste moc neumim definovat, co chci. A neumim to dobre ani popsat. Rekonstruujeme 3+1 v puvodnim stavu po duchodcich. Na rekonstrukci mame 1 mil, coz neni uplne nejvic, ale zase by se to melo dat. Delame ale vsechno - dvere, zarubne, podlahy, elektrinu,…krome oken, ta vymenena jsou. Blizime se uz se stavebnimi upravami do finale a nastal cas resit design interieru. Nemam rada modernu - leskle materialy, sklenene stoly atp…libi se mi spise klasicky rustikalnejsi styl, ale ten se hodi do domu. Vetsina interieru mi nepripada utulna, no nechci prostor zaplacat a nerada bych, aby byt pusobil retro. Mate nejake napady, rady? Jak byste to udelali vy? Pripadne jestli najdete na netu neco, co by sedelo na moje pozadavky, dete prosim vedet. Dekuju

PS: anonym - zminuji zde rozpocet rekonsrukce a to nechci zverejnovat

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

warita
Echt Kelišová 8183 příspěvků 25.10.18 15:32

Ja mam obyvak v kolonialnim stylu. Pusobi to moderne a retro zaroven… vlastne spis nadcasove.

alilauter
Kecalka 228 příspěvků 25.10.18 15:34

A nechceš si najit interiér designéra. Ja vždy měla pocit, že jsou to vyhozené prachy a nebylo to tak. Ušetřila mi hodně shánění, nervů a měla skvělé nápady. A dělala mi třeba i predvyber lustruv katalogu. A ja pak vybirala třeba z deseti (katalog jich měl tisíce). A nebylo to tak moc drahý…

Lucy75
Kecalka 221 příspěvků 3 inzeráty 25.10.18 15:39

hodně inspirací je na facebooku, hodně skupinek zaměřených na bydlení..zkus třeba Můj krásný domov, tam je směs různých stylů.. mkrni na provence.. a na pinterest.. je tolik možností…

luccifera
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 25.10.18 15:45

Me se libi skandinavsky styl, cisty, svetlya prirodni materialy…

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19265 příspěvků 25.10.18 15:47

Moderna už dávno není sklo a lesk, naopak se vrací kvalitní materiály. Koukni se na www.modrastrecha.cz a určitě tam něco co se ti bude líbit najdeš.

tininas
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 25.10.18 15:48
@Anonymní píše:
Ahoj,

potrebovala bych poradit. Sice se da hodne najit na internetu/v ca­sopisech, ale ja proste moc neumim definovat, co chci. A neumim to dobre ani popsat. Rekonstruujeme 3+1 v puvodnim stavu po duchodcich. Na rekonstrukci mame 1 mil, coz neni uplne nejvic, ale zase by se to melo dat. Delame ale vsechno - dvere, zarubne, podlahy, elektrinu,…krome oken, ta vymenena jsou. Blizime se uz se stavebnimi upravami do finale a nastal cas resit design interieru. Nemam rada modernu - leskle materialy, sklenene stoly atp…libi se mi spise klasicky rustikalnejsi styl, ale ten se hodi do domu. Vetsina interieru mi nepripada utulna, no nechci prostor zaplacat a nerada bych, aby byt pusobil retro. Mate nejake napady, rady? Jak byste to udelali vy? Pripadne jestli najdete na netu neco, co by sedelo na moje pozadavky, dete prosim vedet. Dekuju

PS: anonym - zminuji zde rozpocet rekonsrukce a to nechci zverejnovat

Ahoj.

Vy rekonstrujete 3 + 1 po důchodcích za ani ne 1.000.000 Kč? A ty ještě uvažuješ o tom, v jakém stylu chceš svůj bejvák zařídit?

Spadla jsi z višně? :)

Kaileee
Kecalka 265 příspěvků 25.10.18 15:51

přečti si něco o hygge stylu, tím se inspiruju já

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 15:52

@tininas ono se to da - hodne delame sami s pomoci rodiny (mame v rodine stavare)…takze jsme neutratili moc za praci.......hlavne ten material. Navic nebudeme uplne vsechny mistnosti zarizovat najednou a na trvalo - chceme hlavne kuchyn a obyvak jsou tak napul spojene - neslo to uplne kvuli nosne stene) a koupelnu se zachodem. Loznice a detsky bude mit zatim nabytek, co mame ted - a az casem dodelame i to. Ale uz ted chceme urcit styl, abychom se v tom potom mohli drzet :)

eva.pass
Stálice 55 příspěvků 25.10.18 15:53

my máme nově rekonstruovaný byt a podle mě působí moderně a zároveň útulně - nábytek v dekoru san remo, obývák s kuchyní má červenou stěnu, vše sladěno do šedočervena. je dobré používat teplé barvy, taky nemám ráda moderní „studenost“. pomohly nám návrhy jedné firmy

robinka
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 18 inzerátů 25.10.18 16:01

@Kaileee Super. Kde se inspirovat ohledne bydleni? Kde nakupujes? Diky. :kytka:

tininas
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 25.10.18 16:03
@Anonymní píše:
@tininas ono se to da - hodne delame sami s pomoci rodiny (mame v rodine stavare)…takze jsme neutratili moc za praci.......hlavne ten material. Navic nebudeme uplne vsechny mistnosti zarizovat najednou a na trvalo - chceme hlavne kuchyn a obyvak jsou tak napul spojene - neslo to uplne kvuli nosne stene) a koupelnu se zachodem. Loznice a detsky bude mit zatim nabytek, co mame ted - a az casem dodelame i to. Ale uz ted chceme urcit styl, abychom se v tom potom mohli drzet :)

Ahoj.

Moc Tobě i celé Tvé rodině přeji, aby Vám to do toho 1.000.000 Kč vyšlo. :) Jste prostě lepší, no.

Pidulka1991
Závislačka 2873 příspěvků 25.10.18 16:07
@tininas píše:
Ahoj.

Vy rekonstrujete 3 + 1 po důchodcích za ani ne 1.000.000 Kč? A ty ještě uvažuješ o tom, v jakém stylu chceš svůj bejvák zařídit?

Spadla jsi z višně? :)

8o je malo nebo moc penez??

Pidulka1991
Závislačka 2873 příspěvků 25.10.18 16:08

Asi bych si najala designera ;).

tininas
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 25.10.18 16:08
@Pidulka1991 píše:
8o je malo nebo moc penez??

Ahoj.

Dle mé zkušenosti rozhodně málo. :) Ale nikomu nechci brát iluze. :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >