Jak zařídit, aby si všimla nevěry?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 13:45
Jak zařídit,aby si všimla nevěry?

Ahoj ženy, prosím o zkušenosti.
Přítel od nás před pár měsíci odešel a našel si novou partnerku. Prý si moc rozumí, je hodná, vybarvuje mi ji, že je vlastně bezchybná.. Máme malého syna. Říká mi, o čem se baví atd. a že mu ve všem věří, občas se spolu vyspíme s tím, že doufám, že ho to přejde a vrátí se domů. Jen opakuje jak je hodná, že si tu nevěru nezaslouží apod. Ale já ho dobře znám, dokáže ženu úplně okouzlit, umí říkat, co ženský chtějí slyšet a přesvědčit ji. Takže ona fakt věří, že to máme vyřešené, že sem jezdí pouze za synem, jí třeba řekne, že jdu z bytu pryč. Už jsem mu otiskla na tričko rtěnku, prý si toho všimla ale řekl jí, že jsem to udělala schválně, když si sundal tričko, jak koupal syna, pač tu v bytě máme horko. Mohla bych ji sice vyhledat a říct, že spolu spíme a nemáme to dořešené ale nevěřila by mi. Věří mu. Co myslíte, mám to nechat být? Nebo pokud ne, máte nějaký nápad, jak udělat, aby poznala jaký ve skutečnosti je? Prosím anonym, velice osobní.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
ludmilaadamkova
Závislačka 2936 příspěvků 19.07.19 13:48
:zed: :zed: :zed: :zed: :zed:
PHV
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 19.07.19 13:49

Sem si sednu. :pankac:

Qadra
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 19.07.19 13:50

Myslím že to po čase pozná sama…

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2173 příspěvků 1 inzerát 19.07.19 13:50

To snad ne :lol:

smurfka
Vesmírná mluvilka 31659 příspěvků 19.07.19 13:51

:zed: kdo chce kam, pomozme mu tam..
skoč do umírací jámy Melmene.. :roll:
letos jsou ty prázdniny asi extra nudné.. :lol:

Příspěvek upraven 19.07.19 v 13:51

Tomkins
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 19.07.19 13:51
:D :D :D :D :D
Psisuchar
Kecalka 189 příspěvků 19.07.19 13:52

Že se na něj už úplně nevy. ereš. Kdo by chtěl takového chlapa doma. :roll:

divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 19.07.19 13:54

Takže to zjednoduším. Máš dítě s chlapem, který od vás odešel. Jeho nová přítelkyně je skvělá a přesto stále souloží i s tebou. Opravdu stojíš o takový materiál? 8o

Popeladym
Kecalka 161 příspěvků 19.07.19 13:54

@Psisuchar Jestli je to náhodou pravda, tak se na něj brzy obě. :)

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 19.07.19 13:54
@Anonymní píše:
Přítel od nás před pár měsíci odešel a našel si novou partnerku. Prý si moc rozumí, je hodná, vybarvuje mi ji, že je vlastně bezchybná.. Máme malého syna. Říká mi, o čem se baví atd. a že mu ve všem věří, občas se spolu vyspíme s tím, že doufám, že ho to přejde a vrátí se domů. Jen opakuje jak je hodná, že si tu nevěru nezaslouží apod. Ale já ho dobře znám, dokáže ženu úplně okouzlit, umí říkat, co ženský chtějí slyšet a přesvědčit ji. Takže ona fakt věří, že to máme vyřešené, že sem jezdí pouze za synem, jí třeba řekne, že jdu z bytu pryč. Už jsem mu otiskla na tričko rtěnku, prý si toho všimla ale řekl jí, že jsem to udělala schválně, když si sundal tričko, jak koupal syna, pač tu v bytě máme horko. Mohla bych ji sice vyhledat a říct, že spolu spíme a nemáme to dořešené ale nevěřila by mi. Věří mu. Co myslíte, mám to nechat být? Nebo pokud ne, máte nějaký nápad, jak udělat, aby poznala jaký ve skutečnosti je? Prosím anonym, velice osobní.

Velice hnusné. Nevadí ti, že spí s oběma? :zed:

MarketaC4
Kecalka 214 příspěvků 19.07.19 13:55

A za chvíli diskuze o tom jak jsi těhotná a on to dítě nechce a kdesi cosi.
Ach jo :zed:

Popeladym
Kecalka 161 příspěvků 19.07.19 13:56

@Russet Zdá se, že rozhodně ne.

pralinka2727
Závislačka 3277 příspěvků 19.07.19 13:58
@Anonymní píše:
Přítel od nás před pár měsíci odešel a našel si novou partnerku. Prý si moc rozumí, je hodná, vybarvuje mi ji, že je vlastně bezchybná.. Máme malého syna. Říká mi, o čem se baví atd. a že mu ve všem věří, občas se spolu vyspíme s tím, že doufám, že ho to přejde a vrátí se domů. Jen opakuje jak je hodná, že si tu nevěru nezaslouží apod. Ale já ho dobře znám, dokáže ženu úplně okouzlit, umí říkat, co ženský chtějí slyšet a přesvědčit ji. Takže ona fakt věří, že to máme vyřešené, že sem jezdí pouze za synem, jí třeba řekne, že jdu z bytu pryč. Už jsem mu otiskla na tričko rtěnku, prý si toho všimla ale řekl jí, že jsem to udělala schválně, když si sundal tričko, jak koupal syna, pač tu v bytě máme horko. Mohla bych ji sice vyhledat a říct, že spolu spíme a nemáme to dořešené ale nevěřila by mi. Věří mu. Co myslíte, mám to nechat být? Nebo pokud ne, máte nějaký nápad,jak udělat, aby poznala jaký ve skutečnosti je?Prosím anonym, velice osobní.

Přečti si po sobě tuhle větu a zamysli se nad sebou

Keyllah
Extra třída :D 12862 příspěvků 19.07.19 13:59
@Anonymní píše:
Přítel od nás před pár měsíci odešel a našel si novou partnerku. Prý si moc rozumí, je hodná, vybarvuje mi ji, že je vlastně bezchybná.. Máme malého syna. Říká mi, o čem se baví atd. a že mu ve všem věří, občas se spolu vyspíme s tím, že doufám, že ho to přejde a vrátí se domů. Jen opakuje jak je hodná, že si tu nevěru nezaslouží apod. Ale já ho dobře znám, dokáže ženu úplně okouzlit, umí říkat, co ženský chtějí slyšet a přesvědčit ji. Takže ona fakt věří, že to máme vyřešené, že sem jezdí pouze za synem, jí třeba řekne, že jdu z bytu pryč. Už jsem mu otiskla na tričko rtěnku, prý si toho všimla ale řekl jí, že jsem to udělala schválně, když si sundal tričko, jak koupal syna, pač tu v bytě máme horko. Mohla bych ji sice vyhledat a říct, že spolu spíme a nemáme to dořešené ale nevěřila by mi. Věří mu. Co myslíte, mám to nechat být? Nebo pokud ne,máte nějaký nápad, jak udělat, aby poznala jaký ve skutečnosti je? Prosím anonym, velice osobní.

jasan, otěhotni, toho si všimne ;) hádám, že ani ta hodná se nedá oblbnout druhou panenkou Marií ;) máš to zapotřebí? tahat se z bejvalým a otiskovat mu rtěnku na triko? už jsi celkem dost klesla, chceš ještě hloub? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama