Jak zaručeně otěhotnět apod.

Anonymní
1.3.21 12:15

Jak zaručeně otěhotnět apod.

Ahoj.

Holky chci se zeptat zaručené tipy na otěhotnění?
Snažíme se od nového roku a nic..
mám určitou dobu na otehotneni, kvůli nálezu na čípku.
Teď piju malinik az do konce ovulace a jim vitamíny pro plánované těhotenství.
V pátek mám jít na gyndu kvůli ultrazvuku kvůli ovulace, napadlo mě se zeptat doktorky na injekci ovitrele ( nebo tak nějak podobně se to píše) :D
Sex máme poměrně casto.

U prvního to taky trvalo 3 měsíce.. ten třetí měsíc jsem otěhotněla protože jsem na to přestala myslet.. ale teď? Teď to nejde.. už o tom začal básnit i manžel :zed: :? (První dítě mám z předešlého vztahu a manžel zatoužil po svém potomkovi)

Budu rada za jakoukoliv zkušenost..
Samozdrejme ovu testy mám vyzkoušené - ale proste mi to neprijde úplně věrohodné… a teplotu měřit nechci.. zase se nechci na to tak upínat..

Dekuji moc. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7636
1.3.21 12:22

Zaručene není vůbec nic. Každopádně tady 2 měsíce snažení není nic. Dej tomu půl roku. Pokud jej nemáš tak IVF.

Příspěvek upraven 01.03.21 v 12:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 12:23

Pokud máte styk často, tak je ovitrelle naprostá zbytečnost. Ten se dává pro správné načasování. Já neporadím, jak rychle otěhotnět.. ale tohle je cesta do pekel, prostě se mějte rádi, milujte se a dejte tomu čas, takhle se brzy zblázníte. Za mě doporučuju kontryhel a nosifol. Pomůžou na dozrání vajíček a sliznice.

• Citovat
  • Nahlásit
17333
1.3.21 12:25

2 měsíce snažení a taková panika? Chtělo by to se uklidnit, vyčistit hlavu… Vím o čem mluvim-snazili jsme se 5 let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 12:28

Jo ja vím, ze 2 měsíce je málo…
ale tlačí mě čas. Jinak bych tomu nechala volný průběh.

• Citovat
  • Nahlásit
770
1.3.21 12:29
@Anonymní píše:
Ahoj.

Holky chci se zeptat zaručené tipy na otěhotnění?
Snažíme se od nového roku a nic..
mám určitou dobu na otehotneni, kvůli nálezu na čípku.
Teď piju malinik az do konce ovulace a jim vitamíny pro plánované těhotenství.
V pátek mám jít na gyndu kvůli ultrazvuku kvůli ovulace, napadlo mě se zeptat doktorky na injekci ovitrele ( nebo tak nějak podobně se to píše) :D
Sex máme poměrně casto.

U prvního to taky trvalo 3 měsíce.. ten třetí měsíc jsem otěhotněla protože jsem na to přestala myslet.. ale teď? Teď to nejde.. už o tom začal básnit i manžel :zed: :? (První dítě mám z předešlého vztahu a manžel zatoužil po svém potomkovi)

Budu rada za jakoukoliv zkušenost..
Samozdrejme ovu testy mám vyzkoušené - ale proste mi to neprijde úplně věrohodné… a teplotu měřit nechci.. zase se nechci na to tak upínat..

Dekuji moc. :srdce:

Kontryhel+malinik pit kvalitni sypany caj.

A hlavne se hodit do klidu. Merit bazalni teplotu nechcete z duvodu, ze to nechcete az tolik hrotit, pritom mi prijde, ze uz tak to dost hrotite 😀

Pokud mate ovulaci v poradku a mate sex pravidelne, tak je vam Ovitrelle uplne k nicemu.

No a taky je dulezite vedet, zda-li je partner v poradku. V dnesni dobe ma mnoho muzu spermiogram spatny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1681
1.3.21 12:42

Nejmene invazivni je vysetrit muze. A sebe teda uklidnit, bo to zoufalstvi z tebe uplne cisi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34044
1.3.21 12:49

Kolik je Ti, že Tě tlačí čas? 35?Jako průměrná doba otěhotnění v tomto věku ženy je udávaná rok a půl. Těch kvalitních vajíček rychle ubývá.

Měření BT je jeden z nejpřesnějších domácích způsobu, jak zjistit, jestli ovulace pravděpodobně probíhá, pokud máš stále podobné podmínky spánku, nepracujes na směny.

A jinak mi nepřijde v pořádku vyšetřovat postarší hysterku, která už dítě má, jen k vůli tomu, že od ledna nemůže otěhotnět(je 1.3.), v době, kdy se mají omezit kontakty na minimum a lidem odkládají plánované operační zákroky, a u toho zdravotní problémy. Z hlediska toho lékaře vzhledem k situaci mi to nepřijde OK.

Příspěvek upraven 01.03.21 v 12:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
1.3.21 12:51

Pokud tě tlačí čas, objednej se do centra asistované reprodukce. Konzultace je zdarma, mohou vám udělat vyšetření, abyste věděli, na čem jste, zda se snažit přirozeně nebo povolat na pomoc doktory. Do té doby sex každý druhý den v době kolem ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
1.3.21 12:56

Kontryhelový čaj od 1. DC do ovulace a Conveive Plus gel..jestli je to zaručený nevím, ale s touhle kombinací jsem otěhotněla já. Ale až po tom co jsem přestala sledovat bazální teplotu a všechno okolo a opravdu jsem na dítě přestala myslet (ne že bych to uměla, ale vlivem okolností mi přes jiný starosti na to nezbyl prostor)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3717
1.3.21 12:56

Takhle panikařit po dvou mesicich, to je tedy síla. Žádný zaručený recept neexistuje. Poprvé jsi otěhotněla NE PROTO, že jsi na to nemyslela, ale protože se potkalo správné vajíčko se správnou spermií.
Malinik a vitamíny jsou ti k ničemu, pokud to chceš řešit, tak si nech nabrat krev na hormonální profil a chlap spermiogram, to je základ.
A pokud to řešit nechceš, tak vypni emimino, nečti a prostě sexujte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4830
1.3.21 13:25

Chápu zakladatelkujak to myslela. Nepanikari kvůli věku, ale kvůli nálezu na čípku. Jak psala. Takže předpokládám, že dostala max. 6 měsíců na snažení a pak se bude zase řešit čípek atd. :nevim:
Takže ač to vypadá, že vysiluje, tak vysiluje protože ji tlačí zdravotní stav.
Bohužel zakladatelko, nikdo ti nedá žádnou spásu, jak to urychlit. Maximálně co můžes udělat je to, že pošleš chlapa na spg, zda-li je u něj vše ok.
Pokud máš nález na čípku, tak do tebe nikdo nebude cpát hormony hlava nehlava.
Do caru musíš donést maximálně rok starou cytologii. Nikdo si nevezme na triko tě cpát vselijakyma hormonama, když máš nález na čípku.
Max. se můžete pobavit o inseminaci.
Přeji pevné zdraví a ať to vyjde.
Ale bohužel tu tu doopravdy nikdo nedokáže dát žádnou radu, která tě spasi. :nevim: A ač se to lehce říká, tak zkus dát tu psychiku trochu stranou. Nepomůže ti to k ničemu. Ani k těhotenství a ani k lepšímu čípku.
Ještě jedno doporučení. Na čípek je skvělý Indonal. Pokud bys otěhotněla, tak ho hned vysadis a jedeš dal. Je to přírodní doplněk stravy. :)
A třeba ti to na čípek pomůže a prodlouží tak možnost tvého snažení.
Já měla půl roku kvůli endometrioze na snažení. Nicméně protáhlo se to přes 2 roky a naposledni chvíli, kdy už jsem mela termín laparoskopie to vyšlo.
A Indonal jsem zobala, jelikož jsem měla opakovane nálezy na čípku po porodu. A měla jsem poslední možnost kontrolniho steru před zákrokem a tak jsem zobala Indonal a výsledky byly čisté. Možná to byla náhoda, zázrak nevím… :nevim:
Nicmene předtím jsem měla 3 nálezy po sobě špatne. I v poradně, kam mě s výsledkem odeslali byl výsledek špatný. A po nasazení Indonalu z ničeho nic byl výsledek ok. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 14:14

@Pears206 nejsem postarší histerka. Je mi 22.. mě se jen jedna o to že mi dal lékař rozmezí kdy musím otěhotnět… pokud se tak nestane, dítě už mít nebudu nikdy…
a manžel by své dítě chtěl..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.3.21 14:18

@Maja25 Dekuji moc! Konečně někdo s empatii..
je mi 22 let..
Od loňského roku mám nález na čípku.. chodím co 3 měsíce k doktorovi, teď mi dal proste časové rozmezí kdy mám otěhotnět.. pokud se tak nestane, jdu na operaci - kde hrozí odebrání dělohy… a manžel by své dítě chtěl… :hug:

Piju gel z aloe.. pomohlo to, ale né moc.. a hlavně jsem ockovana proti té nemoci. A přesto ji mám..

• Citovat
  • Nahlásit
9548
1.3.21 16:42

Ve 22 máš už dítě z předchozího vztahu, nového manžela a snažíš se o dítě? Ty to bereš hopem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat