Jak zase věřit partnerovi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 20:47
Jak zase věřit partnerovi

Prosím anonymně. Trápím se. Myslím, že se něco pokazilo. Miluju svého partnera a vím, že i on mě. Jsme spolu už 8let a byl to první člověk, kterému jsem věřila každé slovo a nikdy nepochybovala o tom, co říká. Náš vztah jsem považovala za téměř ideální. V posledním roce jsem zjistila, že mi několikrát lhal. Občas se tajně sešel se svou ex, ale doma barvitě líčil, že byl v práci a jak nestíhá atd, a proto přišel pozdě. Prasklo to náhodou, scházeli se v kavárně, kde shodou okolností pracuje moje kamarádka a viděla je. Nikdy jsem nedělala žárlivé scény ani nesleduju každý jeho krok, nikdy jsem nepochybovala o tom, co říká. Mrzí mě, že lhal, nevím proč. Když jsem se ho ptala, proč mi lhal, řekl, že nechtěl, abych se zbytečně znepokojovala, že o nic nešlo. EX prý potřebovala s něčím pomoct. Nejde mi o to, že se sešel s ex, ale vadí mi, že mi lhal a od té doby cítím, že už mu někdy nevěřím. Brali byste jeho vysvětlení?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

terien
Echt Kelišová 8107 příspěvků 05.11.18 20:51

Ne. Já už bych bohužel nedokázala věřit žádnému chlapovi ( kromě svého muže, jediná výjimka v mém životě, kterou jsem potkala).

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2298 příspěvků 05.11.18 20:52
@Anonymní píše:
Prosím anonymně. Trápím se. Myslím, že se něco pokazilo. Miluju svého partnera a vím, že i on mě. Jsme spolu už 8let a byl to první člověk, kterému jsem věřila každé slovo a nikdy nepochybovala o tom, co říká. Náš vztah jsem považovala za téměř ideální. V posledním roce jsem zjistila, že mi několikrát lhal. Občas se tajně sešel se svou ex, ale doma barvitě líčil, že byl v práci a jak nestíhá atd, a proto přišel pozdě. Prasklo to náhodou, scházeli se v kavárně, kde shodou okolností pracuje moje kamarádka a viděla je. Nikdy jsem nedělala žárlivé scény ani nesleduju každý jeho krok, nikdy jsem nepochybovala o tom, co říká. Mrzí mě, že lhal, nevím proč. Když jsem se ho ptala, proč mi lhal, řekl, že nechtěl, abych se zbytečně znepokojovala, že o nic nešlo. EX prý potřebovala s něčím pomoct. Nejde mi o to, že se sešel s ex, ale vadí mi, že mi lhal a od té doby cítím, že už mu někdy nevěřím. Brali byste jeho vysvětlení?

Chtěl ex s něčím pomoct a několikrát…tak to jo no…Ne nebrala bych jeho vysvětlení.

terien
Echt Kelišová 8107 příspěvků 05.11.18 20:53

Nicméně tedy bych z toho nedělala drama, v kavárně na stole ji nejspíš neohnul, ale byla bych ve střehu.

divine woman
Echt Kelišová 8851 příspěvků 05.11.18 20:54

Těžko. Též jsem něco obdobného zažila, odpustila, ale nezapomněla. Občas červík hlodá.

Tunrida
Hvězda diskuse 47846 příspěvků 05.11.18 20:57

A s čím chtěla pomoct?

Celina
Závislačka 3330 příspěvků 05.11.18 21:02

Kdyby o nic nešlo, tak ti to mohl říct, ne?
Lháře netoleruji, špatná zkušenost. Zalži mi jednou a už ti neuvěřím ani pravdu

Froseth
Kecalka 384 příspěvků 05.11.18 21:08

No takové jednání by mně teda naštvalo a zklamalo celkem dost. Že si ex hraje na chudinku bezbrannou bych chápala, to je celkem častý jev. Ale že ti o tom muž neřekl a scházel se s ní za tvými zády, to je teda divné :think: Asi bych taky znejistěla a moc bych tomu vysvětlení nevěřila. Když o nic nešlo, tak ti o tom mohl snad v klidu říct, ne :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 21:10

Něco někam odvézt nebo někam zavézt. Nemá ŘP ani chlapa. Mně by to nevadilo, kdyby jí pomohl, ale vadí mi, že lhal. Před lety se rozešly ve zlém, prý se pořád hádali. Že by mi byl nevěrný si nemyslím, ale vadí mi lhaní…zvlášť když o nic nejde

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16809 příspěvků 05.11.18 21:20
@Anonymní píše:
Něco někam odvézt nebo někam zavézt. Nemá ŘP ani chlapa. Mně by to nevadilo, kdyby jí pomohl, ale vadí mi, že lhal. Před lety se rozešly ve zlém, prý se pořád hádali. Že by mi byl nevěrný si nemyslím, ale vadí mi lhaní…zvlášť když o nic nejde

A co chceš dělat? Máš připravenou alternativu, že mu už věřit nebudeš? To je jen na tobě. Každý člověk prožívá různé situace různě. Buď to vytěsníš a nebo se rozejdete. Abyste spolu zůstali a ty o tom budeš pořád povídat, tak to se na to vykašlete hned, protože to nevydržíte ani jeden.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 21:27

Nechci už o tom mluvit, ani mu to připomínat. Jen se prostě vytratil ten pocit maximální důvěry, už není důvěra na 100%. Pořád ho miluju. Rozejít se určitě nechci, ani mu to předhazovat.

terien
Echt Kelišová 8107 příspěvků 05.11.18 21:34
@Anonymní píše:
Nechci už o tom mluvit, ani mu to připomínat. Jen se prostě vytratil ten pocit maximální důvěry, už není důvěra na 100%. Pořád ho miluju. Rozejít se určitě nechci, ani mu to předhazovat.

A víš co, možná je to dobře. Možná je v životě lepší zas tak úplně slepě nevěřit a zařídit se podle toho. Všechno zlé je pro něco dobré.

Froseth
Kecalka 384 příspěvků 05.11.18 21:54

Píšeš, že se s ex sešel občas. Takže to nebyla asi jednorázová pomoc, že by jí pomohl jednou něco někam zavézt…Kde se v něm bere asi ta ochota jí opakovaně pomáhat, zatímco tobě se nestydí do očí tvrdit, že má moc práce? Čím víc informací pouštíš, tím větší mám pocit, že to není jen tak :?

werajsik
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 05.11.18 22:01

Na jednu stranu, taky by mě zamrzelo a naštvalo, kdyby ke mě manžel nebyl upřímný. Na druhou stranu třeba doopravdy o nic nešlo a tobě se to prostě jen bál říct. Možná opravdu z jeho strany jde o nezištnou pomoc ex. Ale nikdy není na škodu trochu zvýšené pozornosti směrem k „nezištné pomoci“.
Mě se totiž stalo, že můj manžel jednou nezištně nabídl pomoc své rozvádějící se kolegyni a ona si to vyložila po svém. Najednou to byly telefonáty nebo sms, teď bych potřebovala to a teď ono, pak se přidaly sms typu jak se máš, dlouho jsme se neviděli (jsou to sice kolegové, ale každý pracuje na jiné hale, takže se nepotkávají denně). Ze začátku mi to nedocvakávalo, prostě pomoc kolegyni. Ale postupem času jsem na tu ženskou začala mít averzi (a mám ji dodnes), zvláště po sms, ve které ho zvala o víkendu na pivo :zed: :zed: Já v té době na mateřské s malým dítětem a co asi bude můj manžel dělat o víkendu?? Že by se věnoval manželce?? :lol: :pocitac:
Dodnes se mi otevírá kudla v kapse, když se u nás řekne její jméno, a to i přesto, že si už našla jiný (nezadaný, ale taky o 15 let mladší) objev a je s ním už skoro 3 roky. Ale stále se mám na pozoru.
U nás byl akorát manžel upřímný (někdy až moc) a tak jsem se, aniž bych chtěla, dozvěděla na ni i pár pikantérií z jejího života. :poblion: :poblion:
Píšu to proto, že opravdu nemuselo o nic jít. Ale mít se na pozoru není nikdy na škodu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 13:08

Holky,me trapi podobna vec,s manzelem cekam druhe dite ale pred rokem jsme meli krizi kterou jsme tak nak ustali ale ja mu to teda jim nikdy neodpustila.Jezdila zamnou kamaradka,ktere jsem se sverovala co me trapi na materske, na manzelovi a vzdycky me uklidnovala az pak mi rekla casem ze uz toho ma dost a ze si o tom jak se obcas ke me muz chova promluvi rovnou snim,rekla jsem ji at na to prdi ale nevzdala to a zacla snim komunikovat,nakonec jsem cely jejich hovor slysela,pac manzel ma nahravani hovoru,udelali ze me blazna,zarliv­ku,alkoholicku,co se spatne stara o dite,co se doma nudi a vymysli kraviny co se rekonstrukci baraku tyce,kamaradka se ho vyptavala na nas sexualni zivot pritom vse vedela ode me ,nakonec ji muz rekl ze uz mu je jedno jestli spolu budem ze uz me ma plny zuby a ona ze to chape, ze bych mela zobat prasky a aby mi to hlidal ze by to chtelo vice sexu a aby mi nedaval penize,ze moc utracim,ze jsem blazen protoze jsem byla vychovana ve spatne rodine a on ji jen notoval a ona jemu ze on je upracovanej,ze vi ze ja lepsiho chlapa nenajdu,ze ja zarlim I na ni,tak se oba smali ze by me nepodvedl kdyz je ve vztahu no zkratka pripadam si jak uplny debil,sebevedomi nula.Prisla jsem o kamaradku a s manzelem spis zijem vedle sebe,nak mu neverim rikal ji veci,kteryho na me stvou pritom to mel rict me!Nak to nedokazu prekousnout ani mu neverim ze si obcas nenapisou,ted jsem v 5mesici a prijde mi ze tu nemam co delat on me zradil I ona a ja si tu pripadam uz jen jak uklizecka,kucharka pri kazde hadce mi vse vycte a uz se bojim po nem neco chtit,zrejme mu delalo dobre ze ho ocenila,pochvalila jina ale ja nemam ani chut!rekne te mi co stim jestli fakt neni chyba na me strane!

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >