Reklama

Jak zaslat balík do UK spolehlivě a levně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 23.02.18 07:44
Jak zaslat balík do UK - spolehlivě a levně?

Holky, moc prosím o radu. Objednala jsem si oblečení z britského e-shopu, bohužel potřebuji vyměnit za větší velikost. Jak zaslat spolehlivě, ale levně balík do UK zpět? a aby to došlo aspoň do týdne té firmě. Moc děkuji za každý tip.
Balík váží přes 1kg, a když jsem si vyjela cenu DHL Express, málem mě omylo..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 23.02.18 07:50

Ahoj, nevím, jestli se to dá použít i na malé balíčky, ale já z a do UK používala teahouse transport. Vyzvedli doma a doručili až ke dveřím. Klasický kufr stával kolem 30 liber, ale jak to je s malým balíčkem nevím.

Hroznej puberťák
Závislačka 4453 příspěvků 23.02.18 08:07

To menší tady prodat v inzerci a pak objednat to větší :mavam:

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 23.02.18 08:12

Hroznej puberťák: Jedná se o věc za 7 000 Kč. Fakt myslíš, že se vyplatí to prodat zde se slevou..?

Hroznej puberťák
Závislačka 4453 příspěvků 23.02.18 08:21

Proč se slevou? Samozřejmě záleží na té které konkrétní věci, ale co tak kupuju z GB, DE atd je zpravidla levnější než u nás, takže se to zde kdyžtak prodá přinejmenším za stejně, ne-li ještě za víc.

TAPTINKA
Kecalka 411 příspěvků 23.02.18 09:03

Neporadím, ale budu sledovat, také řešíme občas. Prozatím vždy nevyhovující prodáme a objednáme nové (přes známé, v práci, market na fb, letgo,…). jak píše Hroznej puberťák, z UK je to vždy levnější, slevu nedávám.

Přidám ale svoji historku - mám tam sestru, měla chuť na český brambůrky. Klasický bohemky, 5 sáčků, do krabice od kancelářského papíru. Váha nula nula prd. A poštovné 600 Kč!!! Tehdy mladá blbá a stydějíc se otevřít hústa jsem bezmocně zaplatila. Segruša když viděla poštovný tak ji omejvali, nechápala proč jsem jim neřekla že to za tu cenu nechci.

Omlouvám se, jsem v práci.

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 23.02.18 09:06
Taky bych prodala, ale jedná se o svatební šaty pro těhotné, to mi přijde dost úzkoprofilové zboží:-)
@Anonymní píše:
Neporadím, ale budu sledovat, také řešíme občas. Prozatím vždy nevyhovující prodáme a objednáme nové (přes známé, v práci, market na fb, letgo,…). jak píše Hroznej puberťák, z UK je to vždy levnější, slevu nedávám.

Přidám ale svoji historku - mám tam sestru, měla chuť na český brambůrky. Klasický bohemky, 5 sáčků, do krabice od kancelářského papíru. Váha nula nula prd. A poštovné 600 Kč!!! Tehdy mladá blbá a stydějíc se otevřít hústa jsem bezmocně zaplatila. Segruša když viděla poštovný tak ji omejvali, nechápala proč jsem jim neřekla že to za tu cenu nechci.

Omlouvám se, jsem v práci.

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 23.02.18 09:18
@jankajj píše:
Taky bych prodala, ale jedná se o svatební šaty pro těhotné, to mi přijde dost úzkoprofilové zboží:-)

Tak to neřeš ne?? Zkus ten teahouse transport jsou naprosto v pohodě. Dá se s nima i domluvit.

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 23.02.18 09:22
@P4ja píše:
Tak to neřeš ne?? Zkus ten teahouse transport jsou naprosto v pohodě. Dá se s nima i domluvit.

díky, zkusím to. Ten balíček musím předem sama zvážit a změřit, že? při objednávce služby.

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 23.02.18 09:25

@jankajj No oni si myslím váhu normálně vozí, takže to potvrdí při přebírání. Postup tam najdeš a určitě i kontakt na infolinku. Vždycky ochotně poradili a ještě volali před převzetím.

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 23.02.18 10:01
@P4ja píše:
@jankajj No oni si myslím váhu normálně vozí, takže to potvrdí při přebírání. Postup tam najdeš a určitě i kontakt na infolinku. Vždycky ochotně poradili a ještě volali před převzetím.

děkuji ti :kytka:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 23.02.18 23:50

Ceska posta!!! :mavam: https://www.ceskaposta.cz/…ky/zahranici
mozna mensi balik, plochy, vezmou jako dopis, zeptej se

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 24.02.18 07:17
@maskovak píše:
Ceska posta!!! :mavam: https://www.ceskaposta.cz/…ky/zahranici
mozna mensi balik, plochy, vezmou jako dopis, zeptej se

No po zkušenostech s ČP a i anglickou bych opravdu nedoufala, že to do týdne spolehlivě dojde.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 24.02.18 10:35

@P4ja Posilam do USA a Anglie nekolikrat do mesice a posta super, do tydne je tam, a za par korun!!!Posta male baleni dorucuje navoc jako dopis takze extremne levne

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 24.02.18 10:38

@maskovak Že by se změnili?? Tak to je fajn. Mně se stalo, že párkrát ani obálka nedošla. A balík, tenkrát vraceli kamarádce kvůli něčemu nepovolenému do letadla, což chápu. Ale že jim to trvalo měsíc, to dovézt k letadlu, zkontrolovat a potom poslat zpět, to nechápu :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >