Jak zaslat insolvenčnímu soudu své příjmy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 10:10
Jak zaslat insolvenčnímu soudu své příjmy

Dobrý den, prosím, jakým způsobem mám zaslat insolvenčnímu soudu své příjmy za posledních 6 měsíců? Je na to nějaký formulář plus samozřejmě přílohy, nebo je potřeba třeba pouze prohlášení s přílohami? Nikde jsem to nenašla a mám to zasílat poprvé. Moc děkuji, prosím zanechat anonym.

Reakce:
Reaskiller
Kelišová 6171 příspěvků 09.09.19 10:17
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím, jakým způsobem mám zaslat insolvenčnímu soudu své příjmy za posledních 6 měsíců? Je na to nějaký formulář plus samozřejmě přílohy, nebo je potřeba třeba pouze prohlášení s přílohami? Nikde jsem to nenašla a mám to zasílat poprvé. Moc děkuji, prosím zanechat anonym.

Mel by se o to postarat pravnik nebo ten kdo zadal o podani insolvence/insolvencni zpravce se kterym komunikujes.. Dorucuji se vyplatni pasky..

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 09.09.19 10:21

Insolvenční správce nemá telefon?

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 09.09.19 10:37

Normálně na hlavičku dopisu dáš adresu soudu pod to svoji adresu a spisovou značku… Napíšeš něco ve smyslu. Dobrý den v příloze zasílám přehled příjmů za posledních 6 měsíců v období od do…podpis datum…hotovo…žádný special formulář na to není… :) spisovou značku uvádějte i na obálku.-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 13:35

Moc děkuji za rady.

mamule42
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 09.09.19 13:42
@Anonymní píše:

Já to nosím na sou osobně, na každý papír napíšu spisovou značku a podepíšu ho. Samozřejmě dávám kopie a insolvenčnímu správci to zasílám v emailu.

Váš příspěvek
Reklama