Jak zastavit hubnutí po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
moncicak123456
Kecalka 181 příspěvků 04.07.19 08:18
Jak zastavit hubnutí po porodu

Ahoj holky, jsem 14 dní po porodu a nezastavitelne hubnu :,( v těhotenství jsem přibrala asi 10kg takže ne moc. Teď mám zase 58kg na 175cm a dost se bojím abych nepřišla o mliko. Jim vše co se při kojení může a myslím si že i dost. Teď jsem přidala i ten gravimilk od Sunaru ale zase 1kg dole za 2 dny :? Máte některá zkušenost? Pomohlo něco? Bojím se hlavně o kvalitu mlika a aby ho bylo dost. Chtěla bych kojit aspoň půl roku…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Saarka_O
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 04.07.19 08:29

Taky jsem dost hubla, zase lepší než když to nejde dolů. O mléko se neboj (kojily údajně i maminky, co za války byly vězněné).

7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 04.07.19 08:33

O mléko se neboj. A jestli chceš mít klidnější svědomí, že jsi udělala co šlo, zobej vitamíny, ať ti nic nechybí. Můžeš zkusit pít smetanu na šlehání, takže do mlíka půjde tuk že smetany a ne z tebe. No a pak takový ty běžný podpůrný metody kojení - čaj, hodně vody, případně homeopatika, pokud nejsi proti nim.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 04.07.19 08:38

O mléko se neboj, já na Tvou výšku měla pár týdnů po porodu 52 kg. A žrala jsem jak kyselina. :mrgreen: A pila hrozně málo a mléko stejně pořád bylo a dost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 08:39

Jéé tak to závidím teda, to mě se těch xxx kil drží jak klíště a nepomáhá nic ani zdravá strava ani pohyb…podle testu až na jednu věc jsem zdrav. v pořádku. Tak já už nevím, kde je chyba…určitě se to brzy zlepší a o mlíčko se neboj, duležité je aby si byla v klidu a bude v klidu i tvé miminko :srdce:

Murka
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 04.07.19 08:41

Do mlíka jde všechno, co dítě potřebuje, třeba i na úkor matky. Zkus jíst vydatněji, možná bych zařadila i nutridrinky.

moncicak123456
Kecalka 181 příspěvků 04.07.19 08:45

@7.straka moc děkuju za rady :* čaje poctivě piju a vitamíny dobiram ještě z doby těhotenství. První mimino no asi řeším blbosti :oops: @Saarka_O díky za uklidnění :mrgreen: mě ani nedochází že je vlastně na světě spousta maminek které se tak nekrmi a mliko mají v pohodě :oops:

moncicak123456
Kecalka 181 příspěvků 04.07.19 08:46

@Lerista to já právě úplně nechci :mrgreen: ale dík za uklidnění :P

Rosary
Kecalka 208 příspěvků 04.07.19 08:47

Radu nemám…ale sakra… Co bych já za to dala :mrgreen:

moncicak123456
Kecalka 181 příspěvků 04.07.19 08:50
@Anonymní píše:
Jéé tak to závidím teda, to mě se těch xxx kil drží jak klíště a nepomáhá nic ani zdravá strava ani pohyb…podle testu až na jednu věc jsem zdrav. v pořádku. Tak já už nevím, kde je chyba…určitě se to brzy zlepší a o mlíčko se neboj, duležité je aby si byla v klidu a bude v klidu i tvé miminko :srdce:

Děkuju :* musím přestat vymyslet koniny a hlavně přestat googlit tam mě to vždy vyděsí nejvíc :jazyk:

moncicak123456
Kecalka 181 příspěvků 04.07.19 08:53

Já si totiz někde přečetla jak se nesmí po porodu rychle hubnout, že se do mléka vyplavuji škodliviny a podobne věci. Pak jsem z toho takhle vyjevena :mrgreen:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34736 příspěvků 04.07.19 08:55

Zařaď nutridrinky a pokračuj v těhotenských vitamínech - hlavně dostatek vitamínu B a železa. A klidně přidej nějakou svačinku složenou z ovoce a oříšků, ovoce klidně sušené, na oříšky můžeš dát med… tohle je hodně kalorické. Na mlíko určitě pokles váhy nebude mít vliv. Ještě nejsi pod hranicí zdravé váhy a pokud jsi i před těhotenstvím byla hubená, tak buď ráda, že ti nic nezůstane. Většina řeší opačný problém :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 08:56

@moncicak123456 fakt užívej si miminko, letí to strašně rychle…první dcera bude mít příští týden 7 a v Září do školy…to je prostě mazec…a hledání na netu je nejhorší protože tam píše každý něco jiného a pak je člověk akorát vystrašenej(ted píšu hlavně o věcech během těhu atd.)A gratuluji :srdce:

pikola
Generální žvanilka 21375 příspěvků 1 inzerát 04.07.19 09:01
@moncicak123456 píše:
Já si totiz někde přečetla jak se nesmí po porodu rychle hubnout, že se do mléka vyplavuji škodliviny a podobne věci. Pak jsem z toho takhle vyjevena :mrgreen:

Tím se ale myslí cíleně hubnout, jako držet drastické diety atd.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 04.07.19 09:47

@moncicak123456 no 52 kg je moje normální váha. Jsem hubená celý život a jsem na to zvyklá a je mi tak dobře. Nedokážu si přestavit mít 60 kg.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama