Reklama

Jak zastavit růst prsou v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kachlič
Kecalka 110 příspěvků 04.02.17 16:11
Jak zastavit rust prsou v tehotenstvi

Ahoj sem v 7 t těhotenství a prsa blázni. Mate s tím někdo zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 04.02.17 16:16

A co by sis jako představovala? Nějakej prášek nebo že si je zavážeš a ony neporostou? Jsi těhotná, prsa se začnou měnit a můžou se změnit dost. Stejně jako růst břicha a přibírání ani růst prsou nijak neovlivníš…

eliskajirku
Povídálka 19 příspěvků 5 inzerátů 04.02.17 16:17

Já jsem cca za polovinou těhotenství a prsa mám skoro o 3 čísla větší. Proč to řešit? Nebo se trápit? Hormony… Nikdy jsem taková prsa neměla, tak trochu si to užívám… a manžel taky :D

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 04.02.17 16:18

Nechci tě děsit, ale po porodu bude hůř. Kup si dobrou podprsenku a maž si je…nic jiného nezbývá

Ketris
Echt Kelišová 9296 příspěvků 04.02.17 16:19

Musíš to prostě vydržet..

ElisC
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 04.02.17 16:20

@eliskajirku taky jsem se těšila, že alespoň v těhotenství budu mít nějaká prsa a ono prd :cert: :mrgreen:

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 04.02.17 16:26

A počkej na tu krásu, až přestaneš kojit. :mrgreen:

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 04.02.17 16:29

Mazala bych spolecne s brichem proti striim, me se zvetsily az po porodu ale snad behem odpoledne a kuze to moc nezvladala. Jinak rust nijak neovlivnis, vetsina jak pak prestane kojit zas „splaskne“ :D

kachlič
Kecalka 110 příspěvků 04.02.17 16:29

Bříško mi v tehu nevadí nikdy sem nijak nepřibirala ale prsa me vadí, omezují, boli zada ramena, prsenky drahé, je to otežujici. Mam ráda sport a neumím si představit že by zůstaly. Přiroda to zbytečně přehání, kojit se nechá í z dvojkama ne? Já kojit nechci a když zastaví laktaci vrátí se to zpět?

eliskajirku
Povídálka 19 příspěvků 5 inzerátů 04.02.17 16:31

Ono je to fuk, množství mlíčka to stejně neovlivní…hlavně, aby mimčo bylo zdravé :-)

eliskajirku
Povídálka 19 příspěvků 5 inzerátů 04.02.17 16:37
@kachlič píše:
Bříško mi v tehu nevadí nikdy sem nijak nepřibirala ale prsa me vadí, omezují, boli zada ramena, prsenky drahé, je to otežujici. Mam ráda sport a neumím si představit že by zůstaly. Přiroda to zbytečně přehání, kojit se nechá í z dvojkama ne? Já kojit nechci a když zastaví laktaci vrátí se to zpět?

Už sem chtěla diskuzi opustit, ale dostala jste mne. Proč nechcete kojit? Co já, a myslím i jiné ženy, by daly za to, aby mohly kojit. Už jste zažila krmení miminka lahví? Neděláte nic jiného, než umýváte, vyvařujete, o cestování ani nemluvím. Snad to u tohoto těhot. zažiji- "jen vytáhnu prso " a může mimčo papkat. Prsa po kojení- některé ženy zůstanou obdarovány, jiné mají lentilky pod kobercem.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 04.02.17 16:41

Haha… vzpominam, jak jsem asi v 7. mesici prisla do prace a prvni veta jednoho kolegy byla „To jsou kozy!“ 8o Protoze ho znam dlouhe roky, tak vim, ze je hornak a byla to pochvala, proto jsem se nezlobila. A to jsem v tehu nosila vel. 75D, takze to zas az tak hrozne nebylo.
Po skonceni kojeni jsem se vratila na svoji puvodni velikost.

kachlič
Kecalka 110 příspěvků 04.02.17 16:47

Hlavne zdravi mimčo si přejupřejí a nic vic.Jo zažila sem lavičky i kojení. Zlate lavičky, oba kluci meli přes 4kg, první císař a druhy klasika, po klasice sem byla zrasovana mnohem víc než po císaři. Nečekam podporu ale vše je hlavně o pohodě. Psychika dělá hodně a unavená vyštavena máma to dítěti předává v mléce. Sama sem byla kojena a sem alergik. Proste sem na kojení zanevřela, co dřív hojit spodek, vršek a nebo pečovat o malé a o starši.

Kacka2
Závislačka 4265 příspěvků 04.02.17 17:15

Tak je to určitě u každého jinak, ale já mám dvě děti a prsa o dvě čísla větší než před nimi. Někomu se velikost vrátí, někomu ne.

kachlič
Kecalka 110 příspěvků 04.02.17 17:35

Sou ženy kterým to vyložene sluší. Ja sem drobnější postavy, úzká ramena. O nekteré projevy ženstvi fakt nestojim :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama