Jak zastavit soudní řízení o alimenty na děti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.1.22 09:04

Jak zastavit soudní řízení o alimenty na děti

Dobrý den,

prosím vás o rychlou radu, třeba bude někdo vědět více nebo mít zkušenost. Minulý rok jsem podala návrh na vyměření alimentů manželovi. (nebyli jsme spolu ale delší dobu)

Teď bylo přiřazeno číslo jednací a za měsíc máme jít oba k soudu. (dovysvětlit). Jenže jsme se mezitím dali k sobě. Já jsem s ním už v jedné domácnosti, proto bych to ráda stáhla, než cokoliv proběhne. Na internetu jsem pouze našla vzory, pokud se žádá o zrušení alimentů na děti (v případě, že již dostudovali a živí se sami)

Nevíte co prosím napsat, neporadil by mi prosím někdo? Klidně i za drobný úplatek. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9602
25.1.22 09:09

Já bych si to vyměřit nechala.. až si to zase rozmyslite, nebudeš to muset řešit znova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2988
25.1.22 09:10

Můžete podat zpětvzetí žaloby s návrhem na zastavení řízení. Nechcete tedy ani dluh na výživném za minulé období, ano?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.22 09:29

No nechci to právě řešit vůbec. Tak přemýšlím, jak to zastavit, aby to mělo u soudu hlavu a patu. Musí tam být nějaké odůvodnění?

• Citovat
  • Nahlásit
2
25.1.22 13:02

Beru zpět navrh ze dne… a navrhují, aby řízení bylo zastaveno. Odůvodnění být nemusí. Zastoupena advokátem nejspíš nejste, když se na tohle ptáte, takže jeho náklady řešit nemusíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
25.1.22 13:05

Odvolavam, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slibil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu