Jak zastavit žádosti o finanční dary od firem?

5
17.7.15 18:40

Jak zastavit žádosti o finanční dary od firem?

Potřebuji poradit kvůli mamince.
Jednou kdysi dostala od nějaké organizace žádost o finanční dar od nějaké organizace, která zněla jako dobrá věc, tuším lékaři bez hranic.
Poslala jim 50Kč, což jde.

Jenže problém je, že od té doby začala dostávat strašné množství podobných žádostí a každý týden jí přijde několik.
Jak se tomu dá zabránit?
My je potajmu vyhazujeme, protože mamka si radši nekoupí ovoce, ale přispěje.
Jenže to také není správné řešení
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1668
17.7.15 19:13
@mamala píše:
Potřebuji poradit kvůli mamince.
Jednou kdysi dostala od nějaké organizace žádost o finanční dar od nějaké organizace, která zněla jako dobrá věc, tuším lékaři bez hranic.
Poslala jim 50Kč, což jde.Jenže problém je, že od té doby začala dostávat strašné množství podobných žádostí a každý týden jí přijde několik.
Jak se tomu dá zabránit?
My je potajmu vyhazujeme, protože mamka si radši nekoupí ovoce, ale přispěje.
Jenže to také není správné řešení
Děkuji

Vybrala bych jednu organizaci, které bych nějakou částkou občas přispěla. Ostatní obálky tak jak přijdou NEOTVÍRAT****, propiskou škrtnout adresu, vyznačit od adresy šipku k odesílateli a pod to připsat: Neobjednáno, nepřijímám, prosím nezasílat. K tomu podpis. Takto pak vhodit do poštovní schránky, oni to pošlou automaticky k odesílateli, ten by měl maminku vyřadit z evidence. Mě se taky nelíbí, že si charitativní organizace předávají databáze přispěvovatelů. Takže já to dělám takto a mám klid. Přispívám jen té jedné a zbytek jde zpět. Podruhé mi to již neposlali nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1668
17.7.15 19:14
@Proto02 píše:
Vybrala bych jednu organizaci, které bych nějakou částkou občas přispěla. Ostatní obálky tak jak přijdou NEOTVÍRAT, propiskou škrtnout adresu, vyznačit od adresy šipku k odesílateli a pod to připsat: Neobjednáno, nepřijímám, prosím nezasílat. K tomu podpis. Takto pak vhodit do poštovní schránky, oni to pošlou automaticky k odesílateli, ten by měl maminku vyřadit z evidence. Mě se taky nelíbí, že si charitativní organizace předávají databáze přispěvovatelů. Takže já to dělám takto a mám klid. Přispívám jen té jedné a zbytek jde zpět. Podruhé mi to již neposlali nikdy.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama