Jak zatočit s nachlazením?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mon222
Stálice 56 příspěvků 25.09.18 07:58
jak zatočit s nachlazením ?

Ahoj lidi, prosím co Vám pomáhá na imunitu? Pořád se mi vrací nachlazení (bolest v krku, rýma).. děkuji za rady..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nika079
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 25.09.18 08:02

Mam to podobně, beru echinaceu, lichorerisnici, grep, celkem často česnek. Dobre je colostrum. A otuzovat se. Ja teda dělám vsechno a stejně jsem ted zase nakrapla,ale třeba by to tobe pomohlo! Jo a ještě se po každé sprse sprchuji studenou vodou :D

kacakaca
Závislačka 2618 příspěvků 25.09.18 08:09

Vincentka do nosu, kloktat i popijet a jakakoli dezinfekce do krku. Zabira mne i detem.

mon222
Stálice 56 příspěvků 25.09.18 08:14

Byla jsem nachlazená před dovolenou pak jsem jela k moři a ok, a zase jsem nakřáplá .. :-D a už mě to nebaví opravdu.. :-/

PaníBovaryová
Závislačka 4224 příspěvků 25.09.18 08:17

nemáš v krku streptokoka? Dělali ti výtěry?

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 25.09.18 08:19

my jsme loni takto promarodili několik tydnu (tedy od podzimu do jara 4× nachlazení na 3 týdny :roll: ), delaĺa jsem psi kusy a stejne nic moc nepomohlo. letos jsem uz v září začala do cele rodiny cpát vitaminy a snažím se decka brát co nejvíc ven, za jakéhokoliv pocasi, no a uvidíme. snad bude lépe.

mon222
Stálice 56 příspěvků 25.09.18 08:22

nebyla jsem u doktorky, koupila jsem si sirup na kašel, pak pastilky a sprej.. jako na dovolené super a dneska mě zas škrábe v krku. zkusím si dělat zázvorový čaje a uvidím kdyžtak zajdu k doktorce.

xammy
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 25.09.18 08:27

Detem davam laktobacily a vitamin D cely podzim a zimu, uz loni jsem to tak delala a kluci marodili minimalne. vsemozne drahe sirupy na imunitu se mi neosvedcily vubec.

mon222
Stálice 56 příspěvků 25.09.18 08:30

zajdu do obchodu a koupím si nějaký vitamin C, D no. tak uvidím..

Ijen
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 25.09.18 08:35

Vitamin D, takze od zari do dubna beru rybi tuk. Ten tekuty od Molers.

LucinkaPardubice
Kecalka 123 příspěvků 25.09.18 08:51
@mon222 píše:
Ahoj lidi, prosím co Vám pomáhá na imunitu? Pořád se mi vrací nachlazení (bolest v krku, rýma).. děkuji za rady..

Tohle mne take kazdy rok nici, ty sposty chrchlajicich lidi okolo. :zed:
Mne pomaha odpocinek na Maledivach. :lol: Hezky bylo i v Keni kdyz jsme tam na mesic vypadli na prodlouzenou dovolenou. :) Jak zacne byt sychravo, clovek musi nekam do tepla, vypadnout pryc. Na Maledivach je prijemne rada se tam vracim kazdy rok.

mon222
Stálice 56 příspěvků 25.09.18 08:58

@LucinkaPardubice no bohužel už jsem na dovolené byla.. :-D a už ji mám skoro vyčerpanou takže smůla..

kadlina
Neúnavná pisatelka 17255 příspěvků 25.09.18 09:15

Preventan, asi nejlepší je Akut ;) Dítě minule žlutou rýmu a do 3 dnů byla pryč.

Lalelale
Závislačka 2708 příspěvků 25.09.18 09:25

Asi to moc nepomůže, ale to jediné, co pomohlo mně, bylo přestat jezdit veřejnou. Mohla jsem se na hlavu stavět a stejně jsem skoncila 14 dni v posteli a za pár týdnů znova. Od té doby nic. Fackovat ty, co s těžkou chřipkou stejně vlezou do metra…

LucinkaPardubice
Kecalka 123 příspěvků 25.09.18 10:38

Nejlepsi je odletet do tepla. Nekam k rovniku, to je sazka na jistotu. :D Napriklad do Ekvadoru. Brzy odletam na Mauritius za slunickem. Neni nad to byt opalena rovnikovym sluncem, solarko nestaci. :) Mam stesti na bohateho muze, ktery mne casto zve na dovolenou. Nestiham se ani balit na cestu a zas vybalovat jak casto letame na dovolenou. K tomu ta starost o vilku a neustale odhaneni milencu. Mame to my zeny tezke, porad pred necim utikame. Pred chripkou a nachlazenim, pred doternymi milenci. :srdce: :srdce:
Nemam cas si vubec vydechnout. Uz se tesim jak si lehnu u more na lehatko a bude mne ovivat jemny vetrik a hrat slunicko. :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >