Reklama

Jak zatočit s nachlazením?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mon222
Povídálka 39 příspěvků 25.09.18 07:58
jak zatočit s nachlazením ?

Ahoj lidi, prosím co Vám pomáhá na imunitu? Pořád se mi vrací nachlazení (bolest v krku, rýma).. děkuji za rady..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nika079
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 25.09.18 08:02

Mam to podobně, beru echinaceu, lichorerisnici, grep, celkem často česnek. Dobre je colostrum. A otuzovat se. Ja teda dělám vsechno a stejně jsem ted zase nakrapla,ale třeba by to tobe pomohlo! Jo a ještě se po každé sprse sprchuji studenou vodou :D

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 25.09.18 08:09

Vincentka do nosu, kloktat i popijet a jakakoli dezinfekce do krku. Zabira mne i detem.

mon222
Povídálka 39 příspěvků 25.09.18 08:14

Byla jsem nachlazená před dovolenou pak jsem jela k moři a ok, a zase jsem nakřáplá .. :-D a už mě to nebaví opravdu.. :-/

PaníBovaryová
Závislačka 3900 příspěvků 25.09.18 08:17

nemáš v krku streptokoka? Dělali ti výtěry?

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 25.09.18 08:19

my jsme loni takto promarodili několik tydnu (tedy od podzimu do jara 4× nachlazení na 3 týdny :roll: ), delaĺa jsem psi kusy a stejne nic moc nepomohlo. letos jsem uz v září začala do cele rodiny cpát vitaminy a snažím se decka brát co nejvíc ven, za jakéhokoliv pocasi, no a uvidíme. snad bude lépe.

mon222
Povídálka 39 příspěvků 25.09.18 08:22

nebyla jsem u doktorky, koupila jsem si sirup na kašel, pak pastilky a sprej.. jako na dovolené super a dneska mě zas škrábe v krku. zkusím si dělat zázvorový čaje a uvidím kdyžtak zajdu k doktorce.

xammy
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 25.09.18 08:27

Detem davam laktobacily a vitamin D cely podzim a zimu, uz loni jsem to tak delala a kluci marodili minimalne. vsemozne drahe sirupy na imunitu se mi neosvedcily vubec.

mon222
Povídálka 39 příspěvků 25.09.18 08:30

zajdu do obchodu a koupím si nějaký vitamin C, D no. tak uvidím..

Ijen
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 25.09.18 08:35

Vitamin D, takze od zari do dubna beru rybi tuk. Ten tekuty od Molers.

LucinkaPardubice
Kecalka 126 příspěvků 25.09.18 08:51
@mon222 píše:
Ahoj lidi, prosím co Vám pomáhá na imunitu? Pořád se mi vrací nachlazení (bolest v krku, rýma).. děkuji za rady..

Tohle mne take kazdy rok nici, ty sposty chrchlajicich lidi okolo. :zed:
Mne pomaha odpocinek na Maledivach. :lol: Hezky bylo i v Keni kdyz jsme tam na mesic vypadli na prodlouzenou dovolenou. :) Jak zacne byt sychravo, clovek musi nekam do tepla, vypadnout pryc. Na Maledivach je prijemne rada se tam vracim kazdy rok.

mon222
Povídálka 39 příspěvků 25.09.18 08:58

@LucinkaPardubice no bohužel už jsem na dovolené byla.. :-D a už ji mám skoro vyčerpanou takže smůla..

kadlina
Neúnavná pisatelka 17203 příspěvků 25.09.18 09:15

Preventan, asi nejlepší je Akut ;) Dítě minule žlutou rýmu a do 3 dnů byla pryč.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 25.09.18 09:25

Asi to moc nepomůže, ale to jediné, co pomohlo mně, bylo přestat jezdit veřejnou. Mohla jsem se na hlavu stavět a stejně jsem skoncila 14 dni v posteli a za pár týdnů znova. Od té doby nic. Fackovat ty, co s těžkou chřipkou stejně vlezou do metra…

LucinkaPardubice
Kecalka 126 příspěvků 25.09.18 10:38

Nejlepsi je odletet do tepla. Nekam k rovniku, to je sazka na jistotu. :D Napriklad do Ekvadoru. Brzy odletam na Mauritius za slunickem. Neni nad to byt opalena rovnikovym sluncem, solarko nestaci. :) Mam stesti na bohateho muze, ktery mne casto zve na dovolenou. Nestiham se ani balit na cestu a zas vybalovat jak casto letame na dovolenou. K tomu ta starost o vilku a neustale odhaneni milencu. Mame to my zeny tezke, porad pred necim utikame. Pred chripkou a nachlazenim, pred doternymi milenci. :srdce: :srdce:
Nemam cas si vubec vydechnout. Uz se tesim jak si lehnu u more na lehatko a bude mne ovivat jemny vetrik a hrat slunicko. :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >