Jak zatočit s výtokem!?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  07.03.18 18:15
Jak zatočit s výtokem!?

Je to věc, která hrozně trápí a nevím co s tím. Mám výtok bezbarvé, někdy nažloutlé barvy v obou případech bez zápachu. Gyndařka mi řekla, ze je to normální, ze mám hodne sekretu, který se nestíhá vstřebávat a tak to co se nevstřebá prostě vytýká ven, tak ať používám slipovky. Takže si musím pomoct nějak sama, ale nevím jak :,( Je to tak nepříjemný mit mezi nohama pořád mokro, manžel na me nesmí chudák ani sáhnout, protože je mi to nepříjemný a tak spontánní sex u nás nepřichází v úvahu což je na prd co si budeme povídat. A o věčných mykozách ani nemluvím :zed: Určitě se vás tu najde víc se stejným problémem. Máte na něj ale nějakou radu? Napadlo mě koupit si wobenzim. Máte s ním zkušenosti? Myslíte, ze by to mohlo pomoct na tyto veci?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  07.03.18 18:19

Ahoj, zajímá me, co poradí ostatní, ha bojují s výrokem uz 3 roky. a nic nepomáhá, měla jsem i autovakcinu a nic…wobenzym jsem dneska celý za 2500,–a nepomohlo…

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 07.03.18 18:58

Na věčné mykozy bych si nechala udělat stěry, zda se nejedná o chlamydii. Pokud jste náchylná k mykozám, tak bych volila stravu bez pšenice, cukru. Nejlépe pít spoustu vody. Nic slazeného Pokud máte velkou spotřebu mléka, tak omezit i mléko, které je hlenotvorné. Možná by nebyl marný hormonální profil. sledujte, jak je to v rámci cyklu. Já jsem měla stejné problémy v polovině cyklu - ovulace. Někdo ji má zuřivější. Více neporadím. Možná zkusit gynex

AnetVV
Kecalka 298 příspěvků 07.03.18 19:01

Upravit stravu 8) ono zaplácat se Wobenzymem není zrovna dobrý i když třeba pomůže, mě stačí upravit stravu a za 2 dny nevím o výtoku

saphire
Kelišová 5972 příspěvků 07.03.18 19:07

Co sedaci koupele s teatree olejickem na mykozy? V mořské soli s teatree desinfikuju menstruační mořskou houbu ;)
Jinak vytok nepalivy a nesvědivý je v pořádku, v průběhu cyklu se mění jeho množství i konzistence ale k cyklu ženy patří :nevim:

saphire
Kelišová 5972 příspěvků 07.03.18 19:09

A zbavila jsem se mykoz po vysazení stravy s laktozou (mám intoleranci) a omezení cukru.

Anonymní  07.03.18 19:10

Děkuji za rady. S tím cukrem a hladkým celkově to bude teda horší, ptž jsem závislá na čokoládě :roll: čím bych ji mohla nahradit?

saphire
Kelišová 5972 příspěvků 07.03.18 19:14

Pokud čokoládu tak 70-80%ní, žádnou bílou a sníst méně ne tabulku na posezení ;) pokud jíš čokoládu po kilech tak tě ani tohle nespasí :mrgreen:

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 07.03.18 19:19
@Anonymní píše:
Děkuji za rady. S tím cukrem a hladkým celkově to bude teda horší, ptž jsem závislá na čokoládě :roll: čím bych ji mohla nahradit?

Nalámejte si hořkou čokoládu do sklenice a tu dejte v lince někam vysoko. Pokud jedete na sladkém, tak máte někde chybu ve stravě. Bývá to z nedostatku bílkovin

Pucalkovic Amina
Kecalka 401 příspěvků 07.03.18 19:23

Trpěla jsem výtokem 15 let, i jsem měnila 2× gynekoložku, protože jsem myslela, že to je prostě zdravotní a doktorka určitě něco zanedbala, ale ne. prostě to tak bylo. Dostala mě z toho úplnou náhodou čínská Dr. Guo Li (je v Praze na Strossmayeráku). Chodila jsem k ní s úplně jiným problémem a mimo jiné mi po její léčbě vymizel (a naštěstí už se nevrátil) i ten výtok. Nevím, jestli je to tak u všech, ale za pokus to stojí.

Verun83
Echt Kelišová 7855 příspěvků 34 inzerátů 08.03.18 06:15

Cokolada je to nejhorsi. To mi zakazal dr jako prvni. Trpim taky na tenhle typ vytoku. A mam to po sladkem, po cokolade nejvic. Jinak mi pomahaji tetraborico globule.
Omez mlecne, cukr, bilou mouku. Doporucuju cordyceps, jecmen, chlorelu, spirulinu a femivaxinum neo. Minuly rok jsem taky vytoj mela furt. Ted uz jen, kdyz se neudrzim a snim neco nevhodnyho, ale zase je rychle pryc.

Verun83
Echt Kelišová 7855 příspěvků 34 inzerátů 08.03.18 06:16
@Pucalkovic Amina píše:
Trpěla jsem výtokem 15 let, i jsem měnila 2× gynekoložku, protože jsem myslela, že to je prostě zdravotní a doktorka určitě něco zanedbala, ale ne. prostě to tak bylo. Dostala mě z toho úplnou náhodou čínská Dr. Guo Li (je v Praze na Strossmayeráku). Chodila jsem k ní s úplně jiným problémem a mimo jiné mi po její léčbě vymizel (a naštěstí už se nevrátil) i ten výtok. Nevím, jestli je to tak u všech, ale za pokus to stojí.

Nelecila ti treba oslabene ledviny?

Pucalkovic Amina
Kecalka 401 příspěvků 08.03.18 07:39

@Verun83 Léčila oslabenou slezinu, játra, ledviny. Chodila jsem tam proto, že jsem se jednoho krásného dne v šestinedělí vzbudila a nemohla jsem bolestí zad ani vstát. Po měsíci marného kolečka po doktorech (rehabilitace, revmatologie, interna, neurgologie…) se to vůbec nelepšilo a bez silných léků jsem prostě nevstala a nemohla jsem se narovnat. Tak jsem se dobelhala k ní a po 10 dnech u ní jsem normálně zase chodila. A mimo jiné právě zmizel i ten výtok.

Verun83
Echt Kelišová 7855 příspěvků 34 inzerátů 08.03.18 08:16
@Pucalkovic Amina píše:
@Verun83 Léčila oslabenou slezinu, játra, ledviny. Chodila jsem tam proto, že jsem se jednoho krásného dne v šestinedělí vzbudila a nemohla jsem bolestí zad ani vstát. Po měsíci marného kolečka po doktorech (rehabilitace, revmatologie, interna, neurgologie…) se to vůbec nelepšilo a bez silných léků jsem prostě nevstala a nemohla jsem se narovnat. Tak jsem se dobelhala k ní a po 10 dnech u ní jsem normálně zase chodila. A mimo jiné právě zmizel i ten výtok.

No kdyz je slaba slezina, telo se zahlenuje, a slabe ledviny vetsinou signalizuje ten vytok. Nedam na cinskou medicinu dopustit.
Dobre, ze ti pomohla.

Pucalkovic Amina
Kecalka 401 příspěvků 08.03.18 08:20

@Verun83 Přesně, nedám na ni taky dopustit. Před dvěma lety se moje tělo zbláznilo a propukla u mě celkem závažná nemoc, u které jsem ale odmítla konzervativní léčbu. To mi komplikovalo taky otěhotnění. A díky čínské medicíně nejenže jsem těhotná, ale zatím tu nemoc zvládám za pomoci bylin a akupunktury. Bohužel není terapeut jako terapeut, zkoušela jsem i centrum TČM na Národní, a děs a hrůza. Terapeutka totální amatérka. Když to srovná s Guo Li nebo třeba s klinikou TČM ve FN Hradec Králové, tak to je nebe a dudy.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama