Reklama

Jak zaujmout starší ženu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wital
Povídálka 11 příspěvků 23.02.18 17:12
Jak zaujmout starší ženu?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, nejlépe nějakých zralejších žen. Je mi 19 let, a hrozmě mě přitahujou starší ženy, ale nevím jak začít s navázáním kontaktu a jestli vůbec. Aby mě neodmítla jenom proto, že jsem moc mladej, i když vypadám na víc s nadprůměrně vypracovanou postavou (klidně zašlu foto na váš email nebo jakýkoli jiný soukromý kontakt), Jednuduše mám obavy z toho aby nedošlo k výsměchu, že jsem moc mladej apod… Ať už jde o sex na jednu noc, víc schůzek, nebo něco delšího. Přitahujou mě ženy v rozmězí 40-55 let, jsou ty obavy opodstatněné, nebo se i starším ženám líbí mladší kluci? Děkuji za odpověd.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 23.02.18 17:15

@Wital no, já sice úplně nezapadám do cilovky, je mi „pouze“ 35, ale 19 lety kluk by mě nezaujal..

Příspěvek upraven 23.02.18 v 17:33

g.sandova
Závislačka 3703 příspěvků 23.02.18 17:17

To už tu bylo. Nevím. Jsi moc mlad

samá práce
Ukecaná baba ;) 1988 příspěvků 23.02.18 17:18

Ty nemáš takový ty 8,5 cm kartičky? Jestli ne, tak moc šancí nemáš. Ještě zbývá okouzlující úsměv a sladké řečičky. Ale i v tom je velká konkurence na jižních plážích a hotelových komplexů.

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 23.02.18 17:20

Tak ten vekvej rozdil je mazec 8o mne je 32 a nevim, jestli si dokazu predstavit intimni vztah s dvacitkou… Asi zalezi ale na osobnosti a tak

Detsa
Extra třída :D 10626 příspěvků 23.02.18 17:23

@Wital Z osobních zkušeností vím, že ženy do tohodle nepůjdou jentak a u tebe je ten rozdíl opravdu velký. Ve svém věku nemáš moc co nabídnout takové ženě a to u mě se jednalo o maximálně rozdíl 10 let :think:. Co zkusit trochu mladší, 30+? Možná tam by šance byla lepší :nevim:. Ale nezbývá než to zkoušet, určitě se najdou i takové ;)

Helileli
Závislačka 2846 příspěvků 23.02.18 17:26

Tohle není o věku, slušná žena tě maximálně slušné odmítne, bude jí to třeba připadat úsměvné, ale neponizi tě. No a hyenky jsou i mezi dvacitkama ;) Taková ti dá pocítit, že ji tvůj návrh připadá směšný a ubohý, ale vypovídá to něco pouze o ní, ne o tobě. Takže v klidu, jestli se ti nějaká líbí, zkus to. 8)

pelikan21
Generální žvanilka 20386 příspěvků 23.02.18 17:28

Mam manzela mladsiho o 11let ;) a zaujal me tim, ze se choval naprosto dospele, vedel, co chce a byl naprosto uzasny (zrucny, rozumny apod.). Na svuj vek se choval velmi dospele (bylo mu 21). Ale i presto jsem premyslela hodne dlouho, jestli ano nebo ne (kvuli vekovemu rozdilu).

Pri takhle velkem rozdile bych se nerozmyslela, ale rovnou to zavrhla :( (jako mas Ty a Tvoje cilova skupina).

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21108 příspěvků 23.02.18 17:35
@Wital píše:
Zdravím, chtěl bych se zeptat, nejlépe nějakých zralejších žen. Je mi 19 let, a hrozmě mě přitahujou starší ženy, ale nevím jak začít s navázáním kontaktu a jestli vůbec. Aby mě neodmítla jenom proto, že jsem moc mladej, i když vypadám na víc s nadprůměrně vypracovanou postavou (klidně zašlu foto na váš email nebo jakýkoli jiný soukromý kontakt), Jednuduše mám obavy z toho aby nedošlo k výsměchu, že jsem moc mladej apod… Ať už jde o sex na jednu noc, víc schůzek, nebo něco delšího. Přitahujou mě ženy v rozmězí 40-55 let, jsou ty obavy opodstatněné, nebo se i starším ženám líbí mladší kluci? Děkuji za odpověd.

Tak já jsem 40+ a pokud bych nebyla šťastně vdaná, dovedu si představit sex celkem snadnoˇ. Hm, voňavý mlaďoch… Ale vztah teda si ne :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27263 příspěvků 9 inzerátů 23.02.18 17:41
@Wital píše:

no, řekla bych, že na danou cílovou skupinu jsi až moc mladý… počkej nějakých pár let a pak v tom problém nevidím, pokud se nebudeš chovat jako nějakej libovej frajírek…
I když je klidně možné, že nějaké čtyřicítce do oka padneš… kdybys hledal ženské kolem třicítky, to věřím, že tam bys uspěl asi víc… já se s manželem seznámila, když měl 25 roků a zaujalo mě na něm to, jak se choval… zodpovědně, slušně, věděl, co chce, měl ve spoustě věcí v životě jasno a dovedl držet slovo… a byl inteligentní, prostě žádné nevychované hloupé ucho… ale kdyby měl devatenáct, to by asi u mně neměl moc šancí…

mary.27
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 23.02.18 17:44

Normální ženskou zaujme vtip, šarm a všeobecný přehled a je jedno kolik mu je.
Tak to tedy mám já, ale ještě jsem se nedoplazila ke 40 až za několik roků.
Ovšem pro dlouhodobý vztah ani to nestačí… :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.18 17:49

Moje mamka měla o 15 let mladšího partnera. Byli spolu 10 let. Klapalo jim to. :) Vlastně většina jejích partnerů byla obvykle mladší, ale nikdy o tolik… Na vrz možná, ale na vztah? To už je dost. anonymní - informace o cizí osobě, prosím zachovat anonymitu.

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 23.02.18 17:57

Tak asi fakt záleží na povaze, vkusu. Já si nedokážu představit, že by mě mlaďoch zaujal. I když se snaží mladší vypadat na staršího, postava, vousy atd, tak je to vidět. Já asi miluji ten výraz v očích, ty zkušenosti. I každej herec je po dvaceti letech hezčí, než když byl mladej. Třeba Vin Diesel se mi líbí víc v 50, než ve 30 :-)

KalamityJohn
Kelišová 6177 příspěvků 23.02.18 18:07

Žádnej problém. Stačí když budeš s chrastítkem v ruce pobíhat a roztomile žvatlat.

Ale musí ti bejt tak rok, dva. :think:

zudina
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 23.02.18 18:09

Nevim jestli zaujmes ale je fajn ze se tak mladym muze libit zena 40-50, pozitivni :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavlína Pořízková o modelingu: Stárnout před zraky všech je na prd!

Česka, která mezi prvními dobyla svět modelingu, promluvila v magazínu New... číst dále >

Monika Štiková se zabydluje v Německu: S chlapcem, co vypadá jako její vnuk

Od té doby, co si Monika Štiková našla mladého přítele, vidíme ji v Česku čím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >