Jak zaujmout muže a zjistit, zda má vůbec zájem?

Anonymní
20.11.20 14:54

Jak zaujmout tohoto muže a zjistit, zda má vůbec zájem?

Potřebovala bych od vás poradit. V oddílu mám holčičku, která je ve střídavé péči u rodičů, každý rodič bydlí jinde. Její tatínek je velice sympatický, mně věkově blízký a mezi námi jsou určité sympatie. Když si pro holčičku přijde on, koukáme se na sebe, usmíváme se na sebe, sem tam navážeme nějakou komunikaci třeba na úplně jiné téma, které s oddílem vůbec nesouvisí a jde někdy až o osobní a soukromé záležitosti. Někdy však jen přijde a nic neříká. Moc ráda bych ho poznala blíž a dala mu nějaký nenápadný signál, že „mi na něm záleží“ a neustále na něj myslím. Nechci se však ztrapnit a udělat něco za co bych se pak musela každý týden před ním stydět a cítit se trapně, když by si to vyložil jinak. Jak s ním navázat větší komunikaci, zaujmout ho a dát mu nějakou naději, aby viděl, že mám o něj zájem? Holčička je bezproblémové dítě, ohledně ní není co řešit. Vím stoprocentně, že tatínek nikoho nemá. Chtěla bych zjistit, jestli ty sympatie jsou i z jeho strany a jestli to tak cítí i on. Holčičky se občas na tátu zeptám, řeknu jí ať ho pozdravuje atd., ale nevím jak zjistit, jestli je to vzájemné, nebo ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1979
20.11.20 15:15

Ja bych se ho normalne zeptala, jestli by nezasel na kafe, az si zase budete o necem povidat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5463
20.11.20 15:27

Normalne se ho zeptat a nekam jej pozvaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
20.11.20 19:06

Pokud je volný a má zájem, projeví se on. Já bych ho nikam nezvala, přijde mi to z tvojí pozice nevhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979
20.11.20 19:18
@Lil Kitkatt píše:
Pokud je volný a má zájem, projeví se on. Já bych ho nikam nezvala, přijde mi to z tvojí pozice nevhodné.

Proc nevhodne? Mne to prijde naprosto normalni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
698
20.11.20 19:43

Také bych ho nikam nezvala z tohoto prostředí, je to takové nepřirozené. A pokud není slepý, vidí u tebe tu otevřenost. Víc bych se v tu chvíli nepodbízela. Je vidět, že máš o něm dost informací. Třeba vás spojuje nějaká zájmová činnost, kde by byla vhodnější možnost na náhodné setkánív jiném okruhu lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
20.11.20 19:51
@Ernais píše:

Protože je to vedoucí kroužku jeho dcery. Stejně nevhodné by mi to přišlo, kdyby byla její učitelka nebo lékařka. Prostě nevhodné. Navíc, kdyby měl zájem, dal by jí to najevo sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
20.11.20 19:55
@Anonymní píše:
Potřebovala bych od vás poradit. V oddílu mám holčičku, která je ve střídavé péči u rodičů, každý rodič bydlí jinde. Její tatínek je velice sympatický, mně věkově blízký a mezi námi jsou určité sympatie. Když si pro holčičku přijde on, koukáme se na sebe, usmíváme se na sebe, sem tam navážeme nějakou komunikaci třeba na úplně jiné téma, které s oddílem vůbec nesouvisí a jde někdy až o osobní a soukromé záležitosti. Někdy však jen přijde a nic neříká. Moc ráda bych ho poznala blíž a dala mu nějaký nenápadný signál, že „mi na něm záleží“ a neustále na něj myslím. Nechci se však ztrapnit a udělat něco za co bych se pak musela každý týden před ním stydět a cítit se trapně, když by si to vyložil jinak. Jak s ním navázat větší komunikaci, zaujmout ho a dát mu nějakou naději, aby viděl, že mám o něj zájem? Holčička je bezproblémové dítě, ohledně ní není co řešit. Vím stoprocentně, že tatínek nikoho nemá. Chtěla bych zjistit, jestli ty sympatie jsou i z jeho strany a jestli to tak cítí i on. Holčičky se občas na tátu zeptám, řeknu jí ať ho pozdravuje atd., ale nevím jak zjistit, jestli je to vzájemné, nebo ne.

A kdys ho viděla naposledy, když teď kroužky nefungují?
Určitě má na tebe kontakt a kdyby chtěl, tak se třeba nenápadně zeptá, co může udělat pro udržení dcery v kondici apod teď v karanténě. Kdyby chtěl, tak si cestu najde.
Jak víš, že je sám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979
20.11.20 20:01
@Lil Kitkatt píše:
Protože je to vedoucí kroužku jeho dcery. Stejně nevhodné by mi to přišlo, kdyby byla její učitelka nebo lékařka. Prostě nevhodné. Navíc, kdyby měl zájem, dal by jí to najevo sám.

No a, ze je vedouci krouzku jeho dcery? Ja bych z toho zas takovou vedu nedelala, vubec o nic nejde. A tom, ze by mela cekat, az ji pozve on, si myslim taky svoje. Co kdyz si treba neni jisty, jestli je volna? To ma cekat az zahrmi, misto aby udelala prvni krok? Navic na pozvani na kavu nic neni, kdyz nebude mit zajem, tak odmitne a jede se dal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.20 20:02

Malá technická…Nikam ho nezvi, nikde nemaj otevřeno. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
20.11.20 21:16
@Ernais píše:
No a, ze je vedouci krouzku jeho dcery? Ja bych z toho zas takovou vedu nedelala, vubec o nic nejde. A tom, ze by mela cekat, az ji pozve on, si myslim taky svoje. Co kdyz si treba neni jisty, jestli je volna? To ma cekat az zahrmi, misto aby udelala prvni krok? Navic na pozvani na kavu nic neni, kdyz nebude mit zajem, tak odmitne a jede se dal

Každý podle svého uvážení. Ptala se na názor, tak jsem jí ho řekla. No a, že ty máš jiný, to je tvůj boj. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
20.11.20 21:24
@Ernais píše:

Je to velmi nevhodny. Duvod je snad zretelny ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 21:50

K té nevhodnosti bych asi měla taky neco napsat. Byla jsem pacientka, chodila jsem rok k doktorovi. Dneska je můj manžel a jsme spolu 10 let. Vedoucí kroužku a manžel holcičky mi přijde jako vtip důvod neoslovit ho. U nás to osobně bylo tak, že mi on napsal na fb, že se chce kamarádit. Vykali jsme si a tímto jsme si začali tykat a šli na spolecnou akci po par dnech psaní. Osobně bych se asi snažila najít něco, co máte společné a šla na to přes to, nebo třeba přes dceru. Přímo bych na kávu nezvala, ale zájem bych určitě projevila…

• Citovat
  • Nahlásit
20.11.20 22:42
@Anonymní píše:
K té nevhodnosti bych asi měla taky neco napsat. Byla jsem pacientka, chodila jsem rok k doktorovi. Dneska je můj manžel a jsme spolu 10 let. Vedoucí kroužku a manžel holcičky mi přijde jako vtip důvod neoslovit ho. U nás to osobně bylo tak, že mi on napsal na fb, že se chce kamarádit. Vykali jsme si a tímto jsme si začali tykat a šli na spolecnou akci po par dnech psaní. Osobně bych se asi snažila najít něco, co máte společné a šla na to přes to, nebo třeba přes dceru. Přímo bych na kávu nezvala, ale zájem bych určitě projevila…

No, ale on napsal Tobe… A tady jaksi pan zadnou takovou snahu neprojevil. Ja osobne si myslim, ze kdyby mel zajem, tak to pozná a projevil by se.. A zakladatelko vi, ze jsi single?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama