Jak zaujmout v motivačním dopise bez zkušeností v oboru?

Anonymní
21.5.20 18:03

Jak zaujmout v motivačním dopise bez zkušeností v oboru?

Dobrý den,
chtěla bych změnit práci. Jak zaujmout personalistu, když s konkrétní prací nemám naprosto žádnou zkušenost, ani okrajovou.

Veškeré pořadavky jsou takové všeobecné, ty splňuji, plus požadavek - práce v oboru výhodou, né nutostí.

Já za sebe mohu nabídnout nástup ihned, loajálnost k zaměstnavateli. U současného zaměstnavatele jsem už 20 let, ale teď se to trochu sype, protože koronavirus, takže proto můžu jinam nastoupit hned. Na mateřskou už nepůjdu, takže za pár let neprchnu, jenže zase mám děti… Jak se prodat? Když vlastně nic mimořádného nabídnout nemůžu?
Děkuju za jakýkoliv rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1454
21.5.20 18:07

Nadseni, spolehlivost, odolnost vuci stresu a loajalnost a nejlepe dolozene priklady. Jen tak to vyjmenovat moc nezaujme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9159
21.5.20 18:31

Schopnost učit se rychle nové věci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3865
21.5.20 18:34

Zkusila bych nějak prodat, že máš zájem a nadšení o ten obor. Ze se nebojís velkých změn, ráda se učíš nový veci atd. Aspoň nějaký teoreticky znalosti o tom oboru máš? Děti bych vůbec nezminovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 18:48

Znalosti v oboru nemám žádný.

Prostě projíždím inzráty a tohle mi přišlo, že by to mohlo být zajímavý. Proto na to chci reagovat. Doteď jsem o tuto práci neměla zájem, možná mě ani nenapadlo, že taková „profese“ existuje, respektive jsem nad tím nikdy nepřemýšlela. Dokonce ani o tý firmě jsem nevěděla, že u nás ve městě je.
Jako chápu, že šancí moc nemám…
No jo, zkusím to, něco napíšu, jen to asi bude znít jen jako blbý a otřepaný fráze.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.5.20 18:49

Jo a děkuji za nějaký rady. Určitě využiju.

• Nahlásit
  • Citovat
2817
21.5.20 19:25
@Tarinka píše:
Schopnost učit se rychle nové věci :)

Po 20tileté praxi? To bych jako personalista hned hodil do koše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama