Jak zavést vaginální čípek 3leté?

6438
10.3.16 13:12

Jak zavést vaginální čípek 3leté?

Potřebuji poradit jak zavádět vaginální čípky dceři…neporadili mi v lékárně a včera jsem jí ho dala poprvé, jen tak zasunula, ale za chvilku se rozpustil a vytekl ven… :? Nemůžu tam přece tak malé holčičce strčit prst, aby ten čípek byl trochu hlouběji :( a prý žádné aplikátory nejsou :nevim:
Předem děkuji za rady :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6058
10.3.16 13:14

To že ti část vytekla ven neznamená, že dost nezůstalo vevnitř. ;) dělala bych to stejně, možná bych ji nechala ležet s polštářem pod nohama, na chvilku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
10.3.16 13:15

Aplikatory urcite jsou, ale asi ne samostatne prodejné. Napadá me jedine zavést na noc, kdy je vodorovně :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6078
10.3.16 13:32

Já bych se zeptala na gyndě nebo tam, kde ji to predepsali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11228
10.3.16 13:35

Měli by Ti to ukázat na gyndě, když ho předepisovali :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9336
10.3.16 13:42
@mlsalkaM píše:
Já bych se zeptala na gyndě nebo tam, kde ji to predepsali

Souhlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
999
10.3.16 13:48

Musíš ho směřovat smerem dolů, jako k zadečku, měl by tam jít lehce, to ze část vytece je normální…ja jsem dcerce lepila na noc do kalhotek moje slipovky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4472
10.3.16 13:49

Předpokládám, že tě někdo poučil když to předepsal..nebo to jsi jí naordinovala sama? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25136
10.3.16 13:51

Chudák malá…Neexistuje lék stejného účinku v podobě masti? Jinak když by nebyla zbytí, vložila bych ho před spaním mezi pysky naležato a dala slipovku. Něco zateče i dovnitř…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5914
10.3.16 14:08

Chtěla bych to ukázat od toho, kdo ti to předepsal :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19563
10.3.16 14:11
@pe-terka píše:
Chudák malá…Neexistuje lék stejného účinku v podobě masti? Jinak když by nebyla zbytí, vložila bych ho před spaním mezi pysky naležato a dala slipovku. Něco zateče i dovnitř…

já bych to udělala asi stejně…je mi proti srsti trápit takhle malou holčičku vaginálními čípky :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25136
10.3.16 14:49
@alisekR píše:
Chtěla bych to ukázat od toho, kdo ti to předepsal :think:

no radši jen teoreticky :think: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
10.3.16 14:53

A proc to ma? neni alternativa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2587
10.3.16 18:30

@kanka80 aplikátory rozhodne jsou, sama jsem jim lék dceři podávala. Na gynde by ti to měli ukázat, jak na to a pokud mas strach sama aplikovat, můžeš tam docházet a budou aplikovat tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6438
10.3.16 19:36

Děkuji za všechny příspěvky :* Začalo to pomočováním /za den i 10 kalhot/ tak jsem šla s podezřením na zánět močáku… Výsledky byly jen trochu zvýšené leukocyty, tak nám doktorka doporučila mazat calciovou mastí, ale problémy byly dál… Po měsíci další kontrola moči a opět negativní výsledek. Tak jsme dostaly doporučenku na gynekologii…
Tam arogantní doktorka, tvrdila, že si to malá vymýšlí, že nemá žádný výtok, ale teda, že udělají stěry a mám si pak zavolat na výsledky… Tak jsem volala a řekla, že tam teda nějaké bakterie má a že se mám stavit pro recept…
Tak jsem tam byla pro recept na ty čípky, vrazila mi ho sestra mezi dveřmi a na dotaz jestli mi dá nějaké výsledky těch stěrů mi řekla, že ne…
V lékárně mi nechali udělat podle receptu ty čípky a pak při vyzvednutí tam byl nějaký lékárník a ten vůbec neuměl poradit :roll: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat