Jak zavřít otevřená okna v mobilu Lenovo

Anonymní
25.2.17 10:24

Jak zavřít otevřená okna v mobilu Lenovo

Ahoj, chtěla jsem se prosím zeptat, jak zavřu otevřená okna v mobilu Lenovo (viz foto).Syn má novej a má tam pootvíráno vše možné - hry, aplikace, internet…Jak se dá kouknout na všechna pootvíraná okna a zavřít? U mně v mobilu je to tak, že dlouze podržím prostřední tlačítko a hned se mi objeví vše co jsem kdy otevřela a já to prstem odsouvám pryč. Ale jak se to dělá u tohoto mobilu, na to jsme nepřišli. Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13156
25.2.17 10:27

Bude to levé nebo pravé tlačítko. buď zmáčknout nebo podržet. mají to takhle všechny mobily. A nebo pak restartovat.
případně to bude napsané v návodu, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3692
25.2.17 10:34
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se prosím zeptat, jak zavřu otevřená okna v mobilu Lenovo (viz foto).Syn má novej a má tam pootvíráno vše možné - hry, aplikace, internet…Jak se dá kouknout na všechna pootvíraná okna a zavřít? U mně v mobilu je to tak, že dlouze podržím prostřední tlačítko a hned se mi objeví vše co jsem kdy otevřela a já to prstem odsouvám pryč. Ale jak se to dělá u tohoto mobilu, na to jsme nepřišli. Díky moc.

Musis dlouze podrzet to leva tlacitko a pak prstem odsunout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.17 10:50

Pravé nebo levé tlačítko dlouze podržet, a pak to prstem odsunout :) jinak to určitě bude napsaný v návodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.17 10:51

Moooooc vám děkuji :* :* :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie